Jaký byl rok 2021 na platformě Donio

Zaslali jste

241 731 066 Kč

Zaznamenali jsme

267 414 příspěvků

Společně jsme pomohli

1 575 příběhům

Zpráva v obchodním rejstříku

David Procházka

David Procházka

Zakladatel a ředitel

Děkujeme, že jste s námi byli i v roce 2021!

Rok 2021 byl sice plný zkoušek, ale i pomoci a naděje. A to především díky vám, dárcům, kteří jste společně změnili 1 575 příběhů. Pomohli jste vždy, když bylo třeba. Jenom v rámci iniciativy Společně pro Moravu se podařilo vybrat neuvěřitelných 85 735 917 Kč na pomoc tamějších obyvatel.

Přestože byl rok 2021 hektický, stále usilujeme o to, aby byla pomoc co nejvíce dostupná a pomáhání co nejjednodušší. Proto usilovně pracujeme na zautomatizování platformy a na nových funkcionalitách pro dárce, zakladatele a zejména pak pro neziskové organizace. Uvědomujeme si samozřejmě i potřebu zachování bezpečného prostoru pro dárce, kde se bude přispívat na pravdivé a ověřené příběhy se 100% transparentními informacemi.

Mise Donio je dělat pomoc dostupnější a demokratičtější, aby byla dostupná opravdu pro každého. Jsme si vědomi, že se náš přístup může někomu zdát až příliš liberální, ale bojujeme za hodnoty dnešní společnosti, které jsou zároveň i našimi vlastními. I proto iniciativy kulturních organizací, komunitní projekty nebo vzdělávací weby bereme též jako veřejně prospěšné a věříme, že si vaši podporu zaslouží.

Naději a energii dodáváte nejen zakladatelům sbírek a projektů, ale i nám, celému týmu Donio, který každý den pracuje na tom, abychom společně pomohli co nejvíce příběhům. Víme, že to, co děláme, má obrovský smysl a nepřestaneme se zlepšovat.

O Donio

Proč Donio vzniklo?
Donio vzniklo, aby každý mohl jednoduše změnit svůj příběh s pomocí ostatních.

Co děláme?
Jako technologická platforma pomáháme k proměně dobročinnosti. Děláme pomoc jednodušší a liberálnější – a to ať už někdo potřebuje finance získat, či je někomu chce darovat a pomoci mu tak změnit jeho příběh.

Naše vize
Donio je platformou, která dokáže plnit potřeby v oblasti pomoci díky dostupnosti a jednoduchosti. Donio udává trendy v oblasti dobročinného i komerčního crowdfundingu, snaží se o změnu legislativy ve prospěch dostupnosti pomoci a proměnu české dárcovské kultury. K tomuto všemu Donio využívá moderní technologie, které v budoucnosti mohou vést k tomu, že sbírku bude možné založit pouhou „myšlenkou“.

Další údaje naleznete zde.

Dobročinné sbírky a komerční projekty

Dobročinné sbírky

Dobročinné sbírky fungují na principu získávání financí v rámci veřejné sbírky od lidí, kteří vám chtějí pomoct změnit váš příběh. Za svůj dar dárci nedostávají odměnu, ale budou informováni o tom, jak byly finanční dary využity.

Nezáleží, jestli potřebujete koupit invalidní vozík, pomoct kamarádovi po vážném úrazu nebo podat pomocnou ruku rodině, která následky povodně ztratila střechu nad hlavou. Jsme tu pro všechny – pro ty, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří chtějí pomáhat.

A jakým příběhům jsme pomohli?

Dopady

Rodinu Mackových postihlo, stejně jako další obyvatele Moravy, tornádo. Rodina přišla o bydlení, ale hlavně bojovali o život Silvie, v době této přírodní katastrofy se Silvinka vracela autobusem z Hodonína domů, autobus tornádo odhodilo cca o 30m a totálně zdemolovalo. Navíc jejich 18letá dcera v tu dobu bojovala s rakovinou.Díky vám se podařilo vybrat 8 503 336 Kč a rodina Mackových bojovala. Zde se můžete podívat, jak se rodině daří.

Eda má vzácnou formu malého vzrůstu, která se nazývá diastrofická dysplázie (diastrofický dwarfismus). Edíkovi a jeho rodině finance od dárců dodali naději. Společně jste Edíkovi pomohli částkou 537 617 Kč. Operační zákrok byl hluboký, ale nyní je vše zahojeno. Zvyká si na novou pozici nožiček a začíná chodit. Rodina nyní může díky vybraným financím dopřát Edíkovi i další kurzy plavání, cvičení, rehabilitace a lasery. Podívejte se, jak se Edíkovi daří!

Příspěvky od vás, štědrých dárců, změnily Majdalence a její mamince život. Pořídily si tolik potřebné bezbariérové bydlení a konečně se mohou plně soustředit na rehabilitace. Již absolvovaly dvoutýdenní intenzivní pobyt v Centru Hájek a těší se na další pokroky!

Z financí, které jste zaslali Michalovi, již Tučkovi pořídili výtah a stropní systém. Vše jim velmi usnadní život, jelikož Michalův stav po krvácení do mozku není dobrý. Mohou na procházku, k lékaři a to vše bez cizí pomoci. Díky stropnímu systému je manipulace s Michalem jednodušší.

Dobrozvyk

Věříme, že jen pravidelná pomoc může něco změnit, a proto jsme vytvořili Dobrozvyk, díky kterému můžeme společně každý měsíc pomáhat konkrétním příběhům. Už 200 Kč měsíčně představuje obrovskou pomoc.

Přes Dobrozvyk jsme v roce 2021 zaznamenali 2 145 příspěvků s celkovou částkou 1 017 104 Kč.

Komerční projekty

Komerční projekty na Donio fungují na principu tzv. odměnového crowdfundingu. Jde o získávání financí na plánovaný projekt od lidí, kteří chtějí být součástí daného příběhu. Za svou pomoc si přispěvatelé mohou vybírat z odměn, ať už ve formě služeb nebo produktů.

Je jedno, jestli stavíte pasivní dům, zakládáte kapelu nebo točíte seriál. Jsme tu pro všechny, kdo mají dobrý nápad a jsou ochotni ho dotáhnout až do konce. Ze zkušenosti víme, že když za projektem stojí poctivá práce a velké srdce, tak si toho potenciální fanoušci všimnou.

Na Donio představíte svůj vysněný projekt, uvedete částku, kterou potřebujete vybrat, a konkrétní plán, na co peníze využijete. Crowdfundingová kampaň je vždy časově ohraničená, ale s námi na ni máte až tři měsíce.

Komu jste pomohli zrealizovat vysněný projekt?

Jak darujete

Průměrně jste darovali

904 Kč

Nejvyšší dar byl

612 370 Kč

Rekordní návštěvnost činila

5 775 289

Preferujete platbu kartou, kterou jste použili v 69,9 % případů

Nejštědřejší jste byli v tyto dny

12. 12. 2021 jste přispěli 14 637×
28. 11. 2021 jste přispěli 11 917×
27. 6. 2021 jste přispěli 8 324×

Nejčastěji darujete

mezi 19 – 21 hodinou
a nejvíce ve středu

Kdo u nás nejvíce daruje

Nejčastěji darují lidé ve věkovém rozmezí 25–30 let (28,78 %) a ženy (66,2 %).
Podle měst: Praha (34,44 %), Brno (7,95 %) a Olomouc (2,16 %).

Na co se u nás daruje

Děti a rodina

84 630 příspěvků
vybráno 55 296 222 Kč

Zdraví

63 486 příspěvků
vybráno 49 532 828 Kč

Komunita

56 862 příspěvků
vybráno 95 593 140 Kč

Zvířata

11 783 příspěvků
vybráno 6 299 305 Kč

Kultura

6 888 příspěvků
vybráno 3 202 021 Kč

Senioři

1 073 příspěvků
vybráno 1 197 183 Kč

Vzdělání

12 623 příspěvků
vybráno 4 843 051 Kč

Příroda a ekologie

693 příspěvků
vybráno 624 122 Kč

Komerční projekty

27 175 příspěvků
vybráno 24 125 008 Kč

Donio patroni

Děkujeme i „neoficiálním patronům“, kteří významně pomohli změnit některé příběhy. Mezi ně patří například Nikol Štíbrová se svou (nejen) adventní iniciativou, Martina Pártlová, jež podpořila několik dětí v těžké situaci, nebo Honza Musil, který chtěl pomáhat tak moc, až se rozhodl vytvořit nový pořad Nová naděje s příběhy těch, kteří chtějí změnit svůj příběh.

Donio patroni Donio patroni

Kdo tvoří náš tým?

David Procházka

David
Procházka

Zakladatel

Michaela Hajátková

Michaela
Hajátková

COO&HR

Lucie Lorencová

Lucie
Lorencová

Komerční projekty

IV

Ivana
Valkusová

Poradce pro neziskové organizace a firemní dárce

Adéla Kopcová

Adéla
Kopcová

Back office and customer care

Michaela Kulhánková

Michaela
Kulhánková

Marketing, PR, brand

Veronika Reicheltová

Veronika
Reicheltová

Social media

Martin Hujer

Martin
Hujer

IT

Martin Slavíček

Martin
Slavíček

Vývojář

Tomáš Vítek

Tomáš
Vítek

Vývojář

Josef Šupka

Josef
Šupka

Vývojář

Marek Jelínek

Marek
Jelínek

Product designer

Recenze zakladatelů

Najít v těžké situaci pomocnou ruku je skvělé. Rychlost, kterou sbírka vznikla, byla přímo kosmická. Komunikace byla perfektní a všechna naše přání vyslyšena. Jsem ráda, že tato platforma existuje a díky ní se dostalo mojí sestře a dětem velkorysé pomoci. Moc díky milé Donio a milá a trpělivá Míšo. Samozřejmě obrovské díky patří i všem přispěvatelům!!

Přes Donio jsem dělal sbírku na svůj komerční projekt. Vše probíhalo hladce, komunikace rychlá a pohodová. Za mě nejlepší dočasná služba pro crowdfunding.

Skvělá, profesionální a velmi rychlá spolupráce při založení sbírky. Kromě založení sbírky Donio poskytuje i výborná doporučení pro úspěšnou sbírku. Děkujeme!

Donio.cz hodnotím jen a jen skvěle, spolupráce se zaměstnanci je naprosto úžasná, všichni jsou moc vstřícní a ochotní pomoci, s tím že dokáží zodpovědět všechny dotazy a poradit jak postupovat. Během pár dní se díky mnoho úžasným a dobrým duším povedla vybrat skoro celá částka, škoda jen, že jsem musela nechat díky splatnosti ukončit tuto sbírku dříve, jelikož jinak by se zajisté povedlo na Radunku vybrat vše. Velké díky celému vašemu týmu a za to že jste ! :)

Zakládala jsem jednu ze sbírek Pro Moravu, musím říct, že paní Míša, která zpracovává sbírky je naprosto neskutečná!!! Sbírka byla schválena a zveřejněna velmi rychle a to v neděli!! V následujících dnech se mnou paní komunikovala v časovém rozmezí cca od 4 do 19 hodiny. Pracovala s obrovským nasazením a zpracovávala desítky dalších sbírek. Její přístup má obrovský podíl na vybraných částkách u příběhů z této živelné pohromy. Peníze zatím nebyly ze sbírky vybrány, ale nemám důvod se domnívat, že by něco bylo jinak než je uvedeno v podmínkách, pokud ano, tak spíš lépe. Opravdu smekám, za to nasazení.

Poděkování partnerům

Díky štědrosti našich dárců jsme vybrali 241 731 066 Kč a zároveň můžeme pokračovat v naší činnosti. Fungujeme jenom díky Vám a za to vám upřímně a srdečně děkujeme. Nedarujete jenom finance, ale naději a sílu.

Děkujeme i partnerům, kteří v roce 2021 pomáhali s námi.

Přehled podpořených příběhů

Příběh Vybraná částka Počet příspěvků Datum spuštění
Příběhy prvních porevolučních teenagerů „GENERACE 90“ na podporu Nadačního fondu Ozvěna 500 Kč 3 2. 1. 2021
Petře Hapko, děkujeme: charitativní koncert pro Centrum Paraple 80 632 Kč 202 4. 1. 2021
Společně proti suchu: pomozte nám vrátit vodu do české krajiny 436 575 Kč 502 4. 1. 2021
Pomoc rodině, které požár poškodil dům a zničil auto 56 700 Kč 73 4. 1. 2021
Pomoc pro Pekárkovy, kteří přišli kvůli požáru o domov 891 502 Kč 179 4. 1. 2021
Pomohli jste Kláře a jejím dětem, kterým zemřel táta 246 014 Kč 318 5. 1. 2021
Pomohli jste Mikuláškovi postavit se na nohy 207 724 Kč 359 6. 1. 2021
Pomohli jste Ladunce rehabilitovat a postavit se na nohy 64 150 Kč 105 6. 1. 2021
Všechno je ŤipŤop 103 783 Kč 84 7. 1. 2021
Benefice pro Pole Dance 161 266 Kč 345 8. 1. 2021
Orchestr Prague Rhythm Kings křtí první CD 7 900 Kč 24 11. 1. 2021
Pomozte nám s rozšiřováním dětských cestovatelských obzorů 9 300 Kč 21 11. 1. 2021
Podpořme maminku samoživitelku Martinu a její dvě děti 7 300 Kč 12 11. 1. 2021
Bojovník Nicolas potřebuje pomoci s léčbou 146 157 Kč 164 11. 1. 2021
Nový život pro poníka Fidorku a její hříbátko Miňonku 45 262 Kč 93 13. 1. 2021
Pomozme zajistit nevidomé kobylce Kačence dlouhý a spokojený život 28 137 Kč 61 13. 1. 2021
Přispějme Rozince na kolo, aby mohla s bráškou a maminkou na projížďky 213 810 Kč 320 13. 1. 2021
Neurorehabilitace pro Maxíka 28 900 Kč 33 13. 1. 2021
Podpořte vzdělávání v oblasti HR se #suHR! 0 Kč 0 14. 1. 2021
Pomozme Tomášovi zachraňovat životy 23 600 Kč 29 14. 1. 2021
Pomozme Kubíčkovi začlenit se do kolektivu 84 200 Kč 18 15. 1. 2021
Pomohli jste Rostíkovi na jeho cestě k samostatnému pohybu 78 243 Kč 204 15. 1. 2021
Usnadněme Leničce časté cesty k lékařům 120 500 Kč 157 15. 1. 2021
Livestream kapely P/\ST 30. ledna 2021 5 479 Kč 27 15. 1. 2021
Livestream kapely Květy 20. února 2021 22 082 Kč 79 15. 1. 2021
Livestream DJ Guy-G 22. ledna 2021 2 000 Kč 8 15. 1. 2021
Na zážitky vozíčkářů z Trutnova 3 000 Kč 5 18. 1. 2021
Vydání série historických detektivek Moravské případy Jakuba a Viléma 0 Kč 0 19. 1. 2021
Daruji Tábor! Poděkujme zdravotníkům, pomozme restauracím 7 850 Kč 25 20. 1. 2021
Pomozme lékařům zjistit, jak COVID-19 ovlivňuje čich 10 101 Kč 24 21. 1. 2021
Hubert aneb mrtvý nezaštěká 20 561 Kč 60 21. 1. 2021
Máme tě v srdci napořád, Františku 541 373 Kč 243 22. 1. 2021
Livestream kapely Unotrio 12. února 2021 6 500 Kč 23 22. 1. 2021
Podpořme rozjezd kapely Pro Tebe 8 150 Kč 19 22. 1. 2021
Obnovme zvon ve Kvíci 28 738 Kč 43 22. 1. 2021
BodyVoiceBand uvádí záznam derniéry hudebně-dramatické skladby Vojna 8 400 Kč 8 22. 1. 2021
Ultrazvuk pro nevyléčitelně nemocné 156 196 Kč 217 22. 1. 2021
Invalidní pomůcky pro Leopolda 54 000 Kč 44 22. 1. 2021
Koncert k 50ti letům skupiny Poutníci 1 700 Kč 5 22. 1. 2021
Aby Matýsek zvládal svoji nemoc lépe 349 753 Kč 506 22. 1. 2021
Život dětem – Pomáhejme si navzájem 23 328 Kč 61 22. 1. 2021
Petr Soukup & Jiří Vidasov – album 63 445 Kč 106 25. 1. 2021
Pomohli jste Jitce, Hugovi a Emilce s novým životem bez tatínka 399 861 Kč 403 26. 1. 2021
Složili jste se na bezpečný a krásný život zachráněných kočiček 50 000 Kč 108 26. 1. 2021
“Sejdeme se v lepších časech?” 78 000 Kč 20 26. 1. 2021
Pomoc pro Sandru a Kubíka, kterým vzala vážná nemoc tátu a manžela 120 650 Kč 165 26. 1. 2021
Pomozme přinést radost vážně nemocným dětem do nemocnic 3 900 Kč 10 27. 1. 2021
Koncert Petra Tomečka a jeho hostů Jolany Szajewske a Ladislava Spilky 0 Kč 0 27. 1. 2021
RockDěda Vladimír 40 200 Kč 26 29. 1. 2021
Kolečka pro Štěně – přispěli jste Aničce na nový vozík 160 116 Kč 164 29. 1. 2021
Centrum Alkos Michaely Duffkové 134 261 Kč 166 29. 1. 2021
Oddychový přístřešek pro tapíry jihoamerické 42 448 Kč 74 1. 2. 2021
Nové prolézačky pro medvědy malajské 17 727 Kč 43 1. 2. 2021
Dagmar vs. rakovina 25 774 Kč 24 1. 2. 2021
Pomohli jste pořídit MOTOmed pro ParaCENTRUM Fenix 4 000 Kč 5 1. 2. 2021
Pomozme lidem v posledních momentech jejich života 65 250 Kč 82 1. 2. 2021
Benefiční kompilace REFUGEES WELCOME 13 286 Kč 33 1. 2. 2021
Dobroletadlo.cz pomáhá nadačnímu fondu Krtek 3 830 Kč 13 1. 2. 2021
Soustředění ve florbale pro sportovce na elektrických vozících 26 821 Kč 39 1. 2. 2021
Pomohli jste Aničce s novým životem bez maminky 310 731 Kč 291 1. 2. 2021
Aby moje dcera a milovaná vnučka nemusely skončit na ulici 54 800 Kč 5 2. 2. 2021
Festival hudby Bez Ambicí 28. srpna 2021 1 500 Kč 5 2. 2. 2021
Pomohli jste v záchraně kříženečka Lukyho 27 600 Kč 54 2. 2. 2021
Káznice LIVE: Hudební trio ConTRIOlogy 6 950 Kč 14 2. 2. 2021
Život 2.0 – setřes váhu i diabetes a začni nový život 0 Kč 0 2. 2. 2021
Nepanikař - První pomoc při psychických potížích 26 824 Kč 73 3. 2. 2021
Usnadněme Štěpánkovi cesty k lékařům a na výlety 300 000 Kč 214 3. 2. 2021
#FurtFuTr - podpořte s námi náš gym! 159 000 Kč 126 3. 2. 2021
Bezpečné povrchy pro staré a nemocné koně 11 300 Kč 33 3. 2. 2021
Pomohli jste zachránit Karra 11 800 Kč 38 3. 2. 2021
Online koncerty Lukáše Marečka 4 090 Kč 16 3. 2. 2021
MELANCHOLIE: kampaň na podporu Nevypusť duši 4 520 Kč 13 4. 2. 2021
Pomoc pro Andílka 12 200 Kč 13 4. 2. 2021
Podpoř gastro s Kamvpraze 25 500 Kč 83 5. 2. 2021
Uměním za obnovu Bečvy - podpořte živý přenos aukce a vystoupení 16 900 Kč 23 8. 2. 2021
Moc nám chybíte, táto a dědo 162 226 Kč 269 8. 2. 2021
Aby Pavla a její dvě děti nepřišly o střechu nad hlavou 30 850 Kč 55 8. 2. 2021
Už tam budem, Mojžíši? 151 710 Kč 120 8. 2. 2021
Pro plné misky zvířátkům v Zooparku Zájezd 413 641 Kč 657 9. 2. 2021
Speciální neurorehabilitace v Sanatoriích Klimkovice pro Jasmínku 88 748 Kč 6 9. 2. 2021
Nejsme down! 49 550 Kč 47 10. 2. 2021
Podpořme sourozence Štěpánka a Nelinku 23 200 Kč 33 11. 2. 2021
A je to tady! První album bubenic z Drum For Fun 25 554 Kč 57 11. 2. 2021
Online kurz Digitálního minimalismu 42 029 Kč 44 11. 2. 2021
So Fine natáčí videoklip a vydává CD, podpoříme je? 20 000 Kč 36 11. 2. 2021
Vařením k samostatnému životu 52 900 Kč 25 11. 2. 2021
Nové bydlení pro Veroniku, její čtyři děti a dědečka 79 150 Kč 59 11. 2. 2021
Podpořme společně kapelu Koneckonců 3 350 Kč 11 12. 2. 2021
Pomohli jste bojovnici Soně a její rodině 63 054 Kč 111 12. 2. 2021
Bojujeme pro Sofinku 102 781 Kč 261 12. 2. 2021
Udělejme Smaltérii větší 23 050 Kč 12 15. 2. 2021
Nový začátek pro Dominiku a Sofinku 20 100 Kč 32 15. 2. 2021
Pianino pro hudebně nadanou Helenku 52 830 Kč 81 15. 2. 2021
Jiskra naděje pro Klustovy, kteří přišli kvůli požáru o střechu nad hlavou 983 357 Kč 14 15. 2. 2021
Pomohli jste Berrymu, který je po mozkové mrtvici 133 500 Kč 88 15. 2. 2021
Přispěli jste na auto, aby rodina mohla cestovat nejen k lékařům 169 566 Kč 284 15. 2. 2021
Kniha o strážnickém malíři Františku Cundrlovi 68 083 Kč 77 15. 2. 2021
Složili jste se na čepičky pro předčasně narozená miminka 13 170 Kč 40 16. 2. 2021
Rehabilitace pro bojovnici Kačenku 95 022 Kč 202 16. 2. 2021
Podpora pro Lesní klub Děti z jurty 30 802 Kč 34 16. 2. 2021
Pomozte PACce postavit se opět na nohy 117 692 Kč 188 16. 2. 2021
Podpořme soubor Ductus Deferens a inscenaci R+J Cestopissing 42 000 Kč 95 16. 2. 2021
Uhašením požáru pomoc nekončí 3 677 Kč 10 16. 2. 2021
#resetprostor39: Postavme prostor39 na nohy 139 865 Kč 196 16. 2. 2021
Aby mohl Nikýsek pohodlně dojíždět do školy 4 150 Kč 6 16. 2. 2021
JAK ZNÍ SVĚT - rozhýbejme spolu distanční vody 0 Kč 0 17. 2. 2021
Rekonstrukce jeviště sokolovny ve Valašském Meziříčí 21 600 Kč 32 17. 2. 2021
Káznice LIVE – Kudla s kapelou v krabici 4 350 Kč 19 17. 2. 2021
Káznice LIVE: koncert Radimec & Old Horses 3 042 Kč 10 17. 2. 2021
Pomoc pro maminku Kristýnu a její dcerku Lucinku 24 000 Kč 37 17. 2. 2021
Stop Úzkosti 0 Kč 0 17. 2. 2021
Z Brna za sklenkou portského aneb 3600 kilometrů po svých 44 438 Kč 84 17. 2. 2021
Pomohli jste Filipovi, který bude moci žít zase naplno 1 238 702 Kč 2 619 17. 2. 2021
FLAM label 0 Kč 0 17. 2. 2021
Live stream Davida Pomahače 20. března 2021 6 150 Kč 25 18. 2. 2021
Víla do každého dětského domova #objetijevicnezhracka 91 905 Kč 94 18. 2. 2021
Za pomoc Lukymu do divadla se Sárou Affašovou 502 000 Kč 700 18. 2. 2021
Můj asistent je pěknej pes 77 000 Kč 96 18. 2. 2021
Křížová cesta pro Nepomuk 112 000 Kč 29 18. 2. 2021
Live stream temných elektroniků Noví Lidé 9. dubna 2021 2 200 Kč 7 19. 2. 2021
Podpořme mladou českou vědkyni Báru ve studiích na Oxfordu 360 682 Kč 392 20. 2. 2021
Zdravotní sestřička Martina celý život pomáhala, nyní potřebuje pomoc ona 93 625 Kč 78 22. 2. 2021
Velká medvědí kuchařka pro děti a rodiče 759 340 Kč 975 22. 2. 2021
Péče a podpora těm, kteří jsou v těžké životní situaci 8 600 Kč 17 22. 2. 2021
Kniha básní: Mnohé řeky 36 000 Kč 82 22. 2. 2021
Podpořte místo pro lidskou i zvířecí duši 0 Kč 0 22. 2. 2021
Složili jste se na kočárek pro Ellinku 70 000 Kč 115 22. 2. 2021
Kulturní a kreativní centrum INDUSTRA nemůže pokračovat ve starých mrazírnách a stěhuje se do nových prostor! 4 027 Kč 7 22. 2. 2021
Za dobrotu na žebrotu – příběh Radka Žaluda 90 010 Kč 149 22. 2. 2021
Složili jste se na nové bydlení pro Ondráška a rodinu 22 984 Kč 48 23. 2. 2021
Složili jste se na Sebíkův kočárek 12 470 Kč 28 24. 2. 2021
Nový začátek pro Romana 117 800 Kč 194 24. 2. 2021
Nová koupelna ulehčí Ivaně život 137 140 Kč 166 24. 2. 2021
Luxusní veganské delikatesy Sellka 71 543 Kč 61 24. 2. 2021
Složili jste se na život malého poníka s velkým srdcem 45 320 Kč 86 25. 2. 2021
#ENERGIILEKARUM – balíčky pro zdravotníky ožívají potřetí 3 110 210 Kč 3 181 25. 2. 2021
Složili jste se na rehabilitační chodící pás pro Vanesku 15 150 Kč 44 25. 2. 2021
Kvalitní prostory pro pomoc nejen kočičkám 86 300 Kč 152 25. 2. 2021
Sunny Side hraje pro Dětské centrum při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi 7 700 Kč 32 26. 2. 2021
Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského potřebuje pomoc! 287 633 Kč 226 26. 2. 2021
#endovyšetření - podpořte osvětu k endometrióze 228 242 Kč 214 27. 2. 2021
Daruj „mlsný balíček“ lidem bez domova 89 740 Kč 162 28. 2. 2021
Pryč s dřevomorkou! Pomozme s rekonstrukcí Stacionáře Plamínek v Merklíně 31 981 Kč 39 28. 2. 2021
Na křídlech motýla – průvodce ztrátou miminka 1 000 Kč 2 28. 2. 2021
Rating médií – hodnocení důvěryhodnosti českých médií 3 000 Kč 1 28. 2. 2021
Cesty k Šumavě 84 173 Kč 61 1. 3. 2021
Interaktivní mobilní učebna první pomoci 35 600 Kč 52 1. 3. 2021
3 cesty k pomoci pro Sofinku, Maxíka a Tomíka 38 350 Kč 64 1. 3. 2021
Antiteze - vydání alba Face your Fear 36 647 Kč 36 2. 3. 2021
Pomohli jste Pavlovi, aby se znovu postavil na nohy 256 231 Kč 484 2. 3. 2021
Káznice live: talkshow Filipa Tellera s Adélou Elbel a Petrem Švancarou 3 550 Kč 12 3. 3. 2021
Káznice LIVE: koncert Michaely Chyllové 15 500 Kč 38 3. 3. 2021
Pomoc pro nemocného Sebíka 4 700 Kč 9 3. 3. 2021
Olověný Dušan: soutěž projektů studentů architektury 2 420 Kč 7 3. 3. 2021
Složili jste se na Nerovu léčbu 46 465 Kč 191 4. 3. 2021
Pro kvalitní život Soni – matky tří dětí, manželky a zdravotní sestry 600 000 Kč 1 022 4. 3. 2021
#ÚsměvZdravotníkům aneb zvířecí psychoterapeuti do nemocnice 35 080 Kč 75 4. 3. 2021
Podpořme syrského studenta Abdula, aby mohl v České republice dokončit studium 54 116 Kč 82 4. 3. 2021
Zachraňujeme starý třešňový sad 103 540 Kč 120 4. 3. 2021
Speciální ortézy pro děti s postižením – společný dar klientům z Daru 39 260 Kč 40 4. 3. 2021
A jedeme dál – složili jste se Věrce na speciální kolo pro hendikepované 162 512 Kč 164 5. 3. 2021
Kavárna Ponrepo potřebuje pomoct 164 601 Kč 310 5. 3. 2021
Nikdy nezapomeneme, Andreo 533 000 Kč 181 5. 3. 2021
Dotkni se vesmíru - pomozte školám vzlétnout se stratosférickými balóny 203 000 Kč 80 5. 3. 2021
Fotoautomat Smybox: odneste si tištěnou vzpomínku z výletu 186 374 Kč 122 7. 3. 2021
Handicap? No a co! My na to máme GULE! 128 897 Kč 245 7. 3. 2021
Na Terezčiny rehabilitace 36 800 Kč 60 8. 3. 2021
Pomozme spolku PES nejvěrnější přítel vybudovat Azyl pro zachráněné psy 250 533 Kč 444 9. 3. 2021
Relaxační koutek pro autistu Lukáška 63 030 Kč 142 11. 3. 2021
Podpořme Jasmínku, aby mohla dělat další pokroky 11 000 Kč 8 11. 3. 2021
Album 20-30 violoncellového písničkáře Pavla Čadka 463 454 Kč 525 11. 3. 2021
Isara hraje ve prospěch centra pro Alzheimerovu demenci 11 800 Kč 32 11. 3. 2021
Benefiční on-line koncert pro Lukáše 21 850 Kč 44 11. 3. 2021
Pomoc pro samoživitelky bez alimentů v době Covidu 194 742 Kč 242 11. 3. 2021
Livestream kapely The Excited 13. března 2021 3 075 Kč 11 12. 3. 2021
Filmová filharmonie potřebuje vaši podporu 51 827 Kč 73 12. 3. 2021
FLASH SHOW - Podpořme společně hudebně-kostýmní online show 0 Kč 0 12. 3. 2021
Podpořme společně online koncert toho nejlepšího od legendárního Franka Sinatry 0 Kč 0 12. 3. 2021
Co bolí, to přebolí - film (Modrý album - 20 let) - dokument Šimona Šafránka 190 692 Kč 163 13. 3. 2021
Rock Night Show - Podpořme společně rockovou hudebně-kostýmní online show 0 Kč 0 15. 3. 2021
Výchovné koncerty TM online - Podpořme společně výchovné online koncerty pro ZŠ a SŠ 0 Kč 0 15. 3. 2021
Live stream kapely Terne Čhave 16. dubna 2021 3 600 Kč 9 15. 3. 2021
Live stream kapely Bitter Mood 1. května 2021 350 Kč 3 15. 3. 2021
Paleťáci žijí online 5 303 Kč 22 15. 3. 2021
Klubovna streamuje pro Harmonii 11 150 Kč 33 15. 3. 2021
Carnival of Souls V. - Livestream festival 10 912 Kč 37 15. 3. 2021
Pro zvířátka z Eda Nezbeda a spol., z. s. 11 274 Kč 14 15. 3. 2021
Pořad houslisty Jaroslava Svěceného 1 000 Kč 1 15. 3. 2021
Online mini fest na podporu festivalu FRYYFEST 5 800 Kč 26 15. 3. 2021
Pomoc pro Lukyho, který trpí těžkou mentální retardací 27 800 Kč 28 15. 3. 2021
Složme se Viktorce na koníka, který ji posouvá vpřed 0 Kč 0 15. 3. 2021
Na Adélčiny neurorehabilitace a terapie 82 550 Kč 123 16. 3. 2021
Poznej sousedy s handicapem – pěstuj s nimi zahradu! #terapeutickáZahrada 128 700 Kč 222 16. 3. 2021
Pomoc statku ve finanční tísni s více jak 100 zvířaty 223 414 Kč 315 16. 3. 2021
Havlovi - koncert 17. 3. 2021 3 550 Kč 14 16. 3. 2021
NdBrass - koncert 17. 3. 2021 4 000 Kč 15 16. 3. 2021
Složili jste se na rehabilitace a ostatní pomůcky pro Anetku 452 190 Kč 485 17. 3. 2021
Elišce, Kubovi a Šárce do života bez tatínka 835 600 Kč 539 17. 3. 2021
Nové bydlení pro Haufovi 26 695 Kč 20 17. 3. 2021
Na Lavičku Václava Havla v Nymburce 100 882 Kč 112 17. 3. 2021
Jardo, děkujeme 1 072 794 Kč 203 17. 3. 2021
Pomoc pro Simonku 2 170 Kč 5 17. 3. 2021
Chybíš nám, Tome 309 469 Kč 292 17. 3. 2021
Odpočívej v pokoji, Zbyňku 191 122 Kč 151 17. 3. 2021
Livestream kapely Trigonum Mortis 19. března 2021 2 825 Kč 8 18. 3. 2021
Individuální rozpočty pro klienty bez střechy nad hlavou 61 700 Kč 98 18. 3. 2021
MYDY - koncertní z Forum Karlín 9 256 Kč 22 18. 3. 2021
Pomozte Lokimu bezbolestně chodit 22 750 Kč 50 18. 3. 2021
Livestream kapely The Deep Six 20. března 2021 2 941 Kč 7 18. 3. 2021
„Pohoda v pohodě“ - důchod a welfare pro huculku Pohodu 65 800 Kč 55 19. 3. 2021
Budoucnost pro Coridu K a Charanai 8 300 Kč 21 23. 3. 2021
Byt bez překážek pro Jardu 210 393 Kč 308 24. 3. 2021
Livestream kapely Dukla Vozovna 27. března 2021 23 100 Kč 89 24. 3. 2021
Pomozte nám udržet pracovní místa pro neslyšící 302 797 Kč 426 24. 3. 2021
KdesiVlesi? - vznik malé hudební kavárny v podhůří Jeseníků 76 650 Kč 80 24. 3. 2021
Podpořme společně jarní sérii koncertů festivalu Věčná naděje 7 800 Kč 14 24. 3. 2021
Naděje na lepší život pro Páťu 583 000 Kč 644 24. 3. 2021
Pomoc pro Martina, aby se mohl vrátit k běžnému životu 263 870 Kč 323 24. 3. 2021
Cocotte Minute ft. Metal dětem! live stream 78 760 Kč 328 24. 3. 2021
Šance na život pro Shamballu 161 224 Kč 289 25. 3. 2021
Pomozme Blonďáčkovi postavit se opět na vlastní tlapky 31 960 Kč 107 25. 3. 2021
Pomoc pro okradeného Petra "Kráťu" 84 000 Kč 114 25. 3. 2021
Nové zázemí pro Sluněnku – jedinečná mobilní dřevostavba 11 100 Kč 10 25. 3. 2021
Divadlo Cirkus Žebřík: nová energie 12 500 Kč 9 25. 3. 2021
Live deska francouzské kapely Dizzy Gilagio 30 224 Kč 42 25. 3. 2021
Koncert Dolls In The Factory 28. 3. 2021 5 800 Kč 11 26. 3. 2021
Koncert Lady Praga 27. 3. 2021 3 200 Kč 6 26. 3. 2021
Nikita s kapelou podpoří Ellinku 28 700 Kč 26 26. 3. 2021
Aby se děti bez zázemí měly kde svěřit 24 500 Kč 21 26. 3. 2021
Vyhráváme: Gaia Mesiah (9. 4. ve 20:00) 112 294 Kč 349 26. 3. 2021
CMYK Playing Cards – karty nejen pro grafiky 105 131 Kč 207 26. 3. 2021
Vyhráváme: Michal Horák podporuje Sdružení Neratov (8. 4. ve 20:00) 156 307 Kč 319 26. 3. 2021
Podpořte kapelu 5P Luboše Pospíšila 33 618 Kč 47 26. 3. 2021
Vyhráváme: Sto zvířat (7. 4. ve 20:00) 126 095 Kč 404 26. 3. 2021
Vyhráváme: Idea + Pain (14. 4. ve 20:00) 8 320 Kč 35 26. 3. 2021
Vyhráváme: Načeva a Zdivočelí koně (11. 4. ve 20:00) 13 545 Kč 42 26. 3. 2021
Livestream kapely Corpulent Provocateur 9. dubna 2021 10 730 Kč 30 26. 3. 2021
Vyhráváme: Amelie Siba (6. 4. ve 20:00) 9 250 Kč 36 26. 3. 2021
Vyhráváme: Mc Gey (17. 4. ve 20:00) 21 447 Kč 110 26. 3. 2021
Vyhráváme: Už jsme doma (13. 4. ve 20:00) 46 130 Kč 136 26. 3. 2021
Vyhráváme: Květy hrají Psí Vojáky (15. 4. ve 20:00) 54 975 Kč 209 26. 3. 2021
Makám SRDCEM s Kempinátorem: 3x226 km – Kilometry pro ty, kteří chtějí sportovat, ale nemůžou 389 122 Kč 316 27. 3. 2021
Snoezelen terapie pro Šimonka 135 000 Kč 398 27. 3. 2021
Aby se Petřík mohl vrátit domů 800 600 Kč 2 424 27. 3. 2021
Zvukový procesor pro neslyšícího Dominika 46 705 Kč 69 27. 3. 2021
Pomozte mi, prosím, zase dýchat 175 679 Kč 423 28. 3. 2021
Vyhráváme: Člověk krve (18.4. ve 21:00) 5 127 Kč 19 29. 3. 2021
Vyhráváme: teepee + badfocus (12. 4. ve 20:00) 27 848 Kč 95 29. 3. 2021
Káznice LIVE - Iszek Baraque Trio 5 700 Kč 4 29. 3. 2021
Káznice LIVE - Radim Zenkl & Ondra Kozák 19 900 Kč 66 29. 3. 2021
Podpořte dětské nevidomé čtenáře 60 069 Kč 69 29. 3. 2021
Vyhráváme: Rest & DJ Herby (10. 4. od 20:00) 57 345 Kč 282 29. 3. 2021
Pomozte s opravou pomníčku U zabitého mládence 39 500 Kč 38 29. 3. 2021
Aby domov nebyl pro maminku vězením 145 685 Kč 105 29. 3. 2021
Koncert Aleš Brichta Project 16 416 Kč 38 30. 3. 2021
Přispějme na schodolez, který usnadní seniorům cestu na zahradu 6 375 Kč 12 30. 3. 2021
Podpořte Klub Delfín, aby mohl zase plavat 126 364 Kč 137 30. 3. 2021
Oprava rozkousaných elektrorozvodů a okapů od pejsků v útulku Voříšek 22 850 Kč 29 31. 3. 2021
Prosím, pomozte Ivánkovi postavit se na nohy 205 000 Kč 165 31. 3. 2021
Šijeme pro radost 800 Kč 2 31. 3. 2021
GRAND PRIX - testosteronová komedie o cestě, přátelství a ukradených pneumatikách 649 839 Kč 553 1. 4. 2021
Livestream kapely W.A.F. 17. dubna 2021 7 822 Kč 19 1. 4. 2021
Livestream kapely The Shookies 24. dubna 2021 26 600 Kč 48 1. 4. 2021
Ponožky pro zdravotníky - Lehkým krokem v těžké době! 33 800 Kč 73 1. 4. 2021
K R A J I N A taneční film 3 500 Kč 12 1. 4. 2021
Malý útěk – studentský hraný film s animovanými prvky 25 014 Kč 62 1. 4. 2021
Živobytí pana Binha ohrozil požár, občané Nebovid chtějí rodině pomoci 94 000 Kč 107 3. 4. 2021
DivišOFFka - The Complication 4 981 Kč 14 3. 4. 2021
Národní kulturní památka v ohrožení, roubenka byla vytopena a bojuje s dřevomorkou 1 500 Kč 2 3. 4. 2021
Kapela TY KRÁVO podpoří Dětské centrum v MB 1 900 Kč 7 4. 4. 2021
Koncert kapely Flastr 15. 4. 2021 300 Kč 2 4. 4. 2021
Rocková kapela 13PM z Kutné Hory chce vydat své album/EP 100 Kč 1 4. 4. 2021
Live stream Jana Fice s kapelou 24. dubna 2021 5 800 Kč 18 4. 4. 2021
Live stream kapely The Complication 7. května 2021 3 600 Kč 4 4. 4. 2021
Vyhráváme: Link to swing (16. 4. ve 20:00) 13 494 Kč 44 5. 4. 2021
Fontána volá S.O.S. 71 300 Kč 66 6. 4. 2021
Obnova hudebního sálu v centru Litoměřic 54 600 Kč 33 6. 4. 2021
Daruji Tábor! pro RC Radost a PorCeTu – zaměřeno na rodiny 8 200 Kč 16 6. 4. 2021
Terapie pro Tobiáška, aby lépe viděl a vnímal okolní svět 149 000 Kč 151 6. 4. 2021
Přijďte si s námi zahrát: koncert orchestru Nadačního fondu Harmonie 3 100 Kč 6 6. 4. 2021
DivišOFFka – InFlus 1 466 Kč 5 6. 4. 2021
Online koncert orchestru Prague Rhythm Kings 11 723 Kč 27 6. 4. 2021
Margaríta (na koncertě zazní první písnička v češtině od mexické kapely) 0 Kč 0 7. 4. 2021
Azylový domov pro andulky 31 635 Kč 30 7. 4. 2021
Pomozte alternativní škole a školce Živé učení Pálava 50 930 Kč 33 7. 4. 2021
Podpořme mladého studenta francouzštiny ve studiích v Paříži 24 489 Kč 24 7. 4. 2021
Daruju Krev 0 Kč 0 7. 4. 2021
Neurorehabilitace pro malou bojovnici Lilly 143 500 Kč 214 7. 4. 2021
Retro zábava bude on-line z vašich obýváků 800 Kč 2 7. 4. 2021
Na Františkovy cesty 6 678 Kč 11 8. 4. 2021
Kozy z Vizovic vás prosí o pomoc ještě jednou 54 356 Kč 71 8. 4. 2021
Koncert Robin Mood feat Eva Burešová 1 127 Kč 6 8. 4. 2021
Rozvoj 3D lukostřelby a propojení dětí s přírodou na Valašsku 20 000 Kč 23 8. 4. 2021
Život bez maminky a tatínka 50 555 Kč 73 9. 4. 2021
Nový vozík pro Míšu 134 964 Kč 163 9. 4. 2021
Pomozte v pokračování horského videoportálu naHoru.tv 60 598 Kč 61 9. 4. 2021
COVID jim vzal tátu, Jana je teď na 3 malé kluky sama 1 442 164 Kč 748 9. 4. 2021
Neboj, tati, my to zvládneme 308 710 Kč 290 9. 4. 2021
Káznice LIVE - Kluk z Husovky 5 200 Kč 27 10. 4. 2021
Káznice LIVE - Martina Trchová & Adam Kubát 23 150 Kč 96 10. 4. 2021
Pomoc pro zvířata v Zoo Ostrava 377 791 Kč 604 12. 4. 2021
Početlidí.cz - pomozte hlídat limity a kapacitu akcí 0 Kč 0 12. 4. 2021
Pro hluchoněmou Kateřinku 12 525 Kč 7 12. 4. 2021
Podpořte Nadační fond dětské onkologie Krtek s Michalem Sadílkem a vyhrajte podepsaný dres 4 466 Kč 11 12. 4. 2021
Podpořte NF dětské onkologie KRTEK s Lukášem Sadílkem a vyhrajte podepsaný dres 7 149 Kč 21 12. 4. 2021
Jógový Ateliér Luna v Opavě – Místo, kde si jógu zamilujete 90 098 Kč 161 12. 4. 2021
Podpořte zvířata ze Zoo Hodonín 605 157 Kč 1 099 12. 4. 2021
Společně pro Alkos: online benefiční koncert 24 800 Kč 47 13. 4. 2021
Psychologické poradenství on-line v rámci pandemie Covid-19 0 Kč 0 13. 4. 2021
Pomoc pro Lucii, které COVID vzal přítele a tatínka nenarozeného miminka 469 836 Kč 330 13. 4. 2021
Rehabilitační masážní křeslo pro Zdeničku 21 800 Kč 10 13. 4. 2021
Rozhýbeme seniory – živé online lekce v době lockdownu 42 301 Kč 71 13. 4. 2021
Podpořte WxP při vydání nové desky! 31 255 Kč 50 13. 4. 2021
Přístřeší hodně vyřeší 21 922 Kč 19 14. 4. 2021
Automobil pro hospic – abychom vám byli blíž 217 639 Kč 297 14. 4. 2021
Podpořte mladé hudebníky smyčcového kvarteta 13 450 Kč 14 14. 4. 2021
Pro malého pejska Sébu, který přežil srážku s autem 19 100 Kč 74 14. 4. 2021
Livestream kapely H47E U5 23. dubna 2021 2 500 Kč 7 14. 4. 2021
Dobrí ľudia prosím pomôžte nám 8 606 Kč 10 14. 4. 2021
Livestream kapely Ponny Expres 29. dubna 2021 1 300 Kč 5 14. 4. 2021
Zvířátka patří na Dvoreček – pomozte nám udržet zvířátka doma (u Adélky) 71 311 Kč 128 14. 4. 2021
Naděje pro Dominičku – léčba pomocí kmenových buněk 194 016 Kč 309 14. 4. 2021
Špatnej česko-ruský slovník // Плохой чешско-русский словарь 87 337 Kč 120 14. 4. 2021
Pomůcky a strava do škol v Tanzanii 16 700 Kč 7 14. 4. 2021
Speciální kolo pro Elišku 31 416 Kč 62 15. 4. 2021
Ondrova běžecká protéza ze Spartan Race 120 809 Kč 198 15. 4. 2021
Cvičení pro Kubíčkův lepší vývoj 30 000 Kč 62 15. 4. 2021
Podpořte nás ve vzdělávání žen 16 583 Kč 36 15. 4. 2021
Auto pro nemocného Luboše 17 400 Kč 6 15. 4. 2021
Přilej na Mstitele 447 453 Kč 636 15. 4. 2021
Podpořte Karla, který mluví 8 jazyky, v jeho studiu na prestižní univerzitě Ivy League 37 950 Kč 72 15. 4. 2021
Šance na lepší život pro malého Matyáška 642 229 Kč 1 184 16. 4. 2021
Podpořte lékařské výjezdy v Ugandě! 55 511 Kč 105 16. 4. 2021
Projekt na vydání knížky “Pohádky o Ajrovce” 32 900 Kč 29 16. 4. 2021
Malá velká bojovnice Nikolka 78 000 Kč 116 16. 4. 2021
STRACH-TMA-HLAD 19 000 Kč 16 16. 4. 2021
Aby Zuzanka mohla chodit 64 189 Kč 177 17. 4. 2021
Honzík bojuje s leukemií, potřebuje Vaši pomoc 255 891 Kč 431 17. 4. 2021
Na zrakové pomůcky pro Emmičku 157 211 Kč 337 17. 4. 2021
Nauzea Orchestra vydává LP Láska 73 074 Kč 67 18. 4. 2021
Pomozme hendikepované Kristině 82 440 Kč 112 19. 4. 2021
Pomozme Kubíkovi, aby dokázal sám chodit 11 600 Kč 22 19. 4. 2021
Kubík s Shwachman-Diamond syndromem potřebuje vaši pomoc 157 270 Kč 294 19. 4. 2021
Oprava hlavní budovy ve zvířecím azylu Toulavé tlapky 847 255 Kč 1 605 19. 4. 2021
Čas přistižen při činu - fotokniha příběhů 40 200 Kč 52 19. 4. 2021
Kaplička - Proč ano? 42 200 Kč 21 20. 4. 2021
Poznej a podpoř CBD značku Meadow a její kreativní komunitu! 47 300 Kč 57 20. 4. 2021
Pomozte Davidovi zůstat na nohách 168 130 Kč 115 20. 4. 2021
Za školou a v pohybu 152 087 Kč 58 21. 4. 2021
Mapa Na ovoce 2.0 136 300 Kč 203 21. 4. 2021
Pomozte nám zachránit mizející železniční historii 70 000 Kč 41 21. 4. 2021
Koncert kapely Těla 11 367 Kč 34 21. 4. 2021
DivišOFFka - Postea 1 620 Kč 7 21. 4. 2021
The Blame Game 21 605 Kč 44 21. 4. 2021
Pro Danielka, který se léčí s leukemií 145 389 Kč 256 22. 4. 2021
Na hygienické pomůcky a sunar pro Davídka a jeho 3 sourozence 6 500 Kč 9 22. 4. 2021
Livestream kapely Citizen37 8. května 2021 900 Kč 2 23. 4. 2021
Livestream kapely Volant 15. května 2021 21 400 Kč 29 23. 4. 2021
To je fotografie - otevřme galerii, která nezavírá 105 950 Kč 34 23. 4. 2021
MojeČekárna.cz – nástroj pro správu rezervací, chodu čekárny a prevencí mezi lékařem a pacientem 0 Kč 0 23. 4. 2021
Pomocné ruce 0 Kč 0 23. 4. 2021
Pomoc rodině, kterou postihl požár 54 268 Kč 60 23. 4. 2021
Nový film Tomáše Vorla – Cesta domů 256 047 Kč 212 23. 4. 2021
Pomáhejme spolu - aplikace, která vám udělá doma pořádek a zároveň pomůže tam, kde je třeba 85 389 Kč 92 26. 4. 2021
Řečový procesor pro Jiřího 11 633 Kč 18 26. 4. 2021
Dětský invalidní kočárek pro Denise 97 919 Kč 407 26. 4. 2021
Pomozme psycholožce Marii vystudovat magistra na Oxfordu 701 465 Kč 563 26. 4. 2021
Pomoc samoživitelku Lucii a její dva syny – Marečka a Ivánka 1 650 Kč 4 27. 4. 2021
Pomozme vrátit smysl do života Davidovi, který bojuje se svalovou dystrofií 18 505 Kč 53 27. 4. 2021
Letní tábor pro děti z dětských domovů ze zemí bývalé Jugoslávie 5 000 Kč 11 27. 4. 2021
Káznice LIVE: Mohamedissues & Ricky Kid a DJ Filip Gehringer 500 Kč 1 27. 4. 2021
První pomoc nejen do škol 48 805 Kč 39 27. 4. 2021
Nové dveře na táborové základně Strojatín 55 427 Kč 55 27. 4. 2021
Jarní OnlajnFest 25 700 Kč 61 27. 4. 2021
Pomozte Elišce postavit se na nožičky 256 297 Kč 312 27. 4. 2021
ONA. Nová deska kapely Tomáš Kočko & ORCHESTR 385 700 Kč 376 27. 4. 2021
Planeta našim dětem – jak netvořit odpad a dát mu nový život 11 400 Kč 11 27. 4. 2021
Šance pro Terezku 92 576 Kč 153 28. 4. 2021
Pomoc pro maminku samoživitelku a její dva syny – Alexe a Matýska 1 650 Kč 4 28. 4. 2021
Pomoc rodině se čtyřmi dětmi, kterou nepozorný řidič před 7 lety připravil doslova o vše 247 100 Kč 252 28. 4. 2021
On-line koncert SWING MELODY 6 700 Kč 22 28. 4. 2021
Rehabilitační pobyt pro Silvinku 82 517 Kč 73 28. 4. 2021
ZAMILOVANÝ REBEL? Karel Čapek a jeho světová premiéra v Hradci Králové 27 239 Kč 39 28. 4. 2021
Vyprovokuj (se) tancem! 30 300 Kč 13 29. 4. 2021
Pomozme Lukymu, aby se znovu postavil na nohy 175 664 Kč 188 29. 4. 2021
Pomozme Matyášovi, aby dokázal chodit bez cizí pomoci 69 874 Kč 176 29. 4. 2021
Aby se Karimek mohl rozvíjet 10 000 Kč 6 29. 4. 2021
Nový elektrický invalidní vozík pro Karolínu 15 700 Kč 20 29. 4. 2021
Festival Horem Dolem 2021 93 050 Kč 187 29. 4. 2021
Podpořme PODstudio 38 625 Kč 14 29. 4. 2021
Pro Filípka léčícího se s leukemií a jeho lepší život 189 100 Kč 234 29. 4. 2021
Pomozme, aby i Matyášek mohl do školy 96 104 Kč 216 30. 4. 2021
Pomozme, aby i Luky mohl do školy 13 100 Kč 15 30. 4. 2021
Pomozme, aby i Evička mohla do školy 12 250 Kč 23 30. 4. 2021
Pomozme, aby i Kuba mohl do školy 26 650 Kč 29 30. 4. 2021
Pomozme, aby i Justýnka mohla do školy 14 851 Kč 38 30. 4. 2021
Pomozme, aby i Bětuška mohla do školy 18 750 Kč 23 30. 4. 2021
Veterinární péče pro Bena, který nemá svůj domov 15 500 Kč 37 30. 4. 2021
Káva pro Radost na Hradeckém slunovratu 112 555 Kč 216 30. 4. 2021
DNBTV.CZ pro Kliniku dětské hematologie a onkologie ve FN Motol 23 333 Kč 50 30. 4. 2021
Film Párty Hárder 1 254 825 Kč 1 317 30. 4. 2021
Přestup z ulice - nenechme Přestupní stanici padnout 385 281 Kč 533 2. 5. 2021
Auto pro Terezku 41 480 Kč 45 3. 5. 2021
Hvězdy dětem pomáhají Vanesce z dětského domova 200 Kč 2 3. 5. 2021
Hvězdy dětem pomáhají Natálce z dětského domova 200 Kč 2 3. 5. 2021
Hvězdy dětem pomáhají Kájovi z dětského domova 200 Kč 2 3. 5. 2021
Hvězdy dětem pomáhají Karolíně z dětského domova 200 Kč 2 3. 5. 2021
Hvězdy dětem pomáhají Dominičce z dětského domova 600 Kč 2 3. 5. 2021
Hvězdy dětem pomáhají Valince z dětského domova 200 Kč 2 3. 5. 2021
Hvězdy dětem pomáhají Tamarce z dětského domova 200 Kč 2 3. 5. 2021
Hvězdy dětem pomáhají Martínkovi a Denisce z dětského domova 300 Kč 2 3. 5. 2021
Hvězdy dětem pomáhají tanečnici Petrušce z dětského domova 600 Kč 2 3. 5. 2021
České sbory pro Vrbu: benefiční koncert na podporu Nadačního fondu Vrba 58 500 Kč 82 3. 5. 2021
Pomáháme psím srdcem 53 773 Kč 72 3. 5. 2021
Rehabilitace Verunce pomůžou ke stabilnější chůzi 150 823 Kč 194 3. 5. 2021
Větší auto pro Pepíka 215 000 Kč 61 3. 5. 2021
Aby mohl Martínek vnímat okolní svět 12 701 Kč 20 3. 5. 2021
Hiporehabilitační pobyt pro Esterku 40 969 Kč 61 3. 5. 2021
Tatínek samoživitel prosí o pomoc na nákup naslouchadel 45 420 Kč 92 3. 5. 2021
TOMÁŠ PRŮŠA BAND - Černá a bílá 15 011 Kč 13 4. 5. 2021
Tour de France ve tmě 199 822 Kč 273 4. 5. 2021
Botičky pro sestřičky 14 300 Kč 11 4. 5. 2021
Pražský filmový orchestr chce zase žít a hrát pro vás 40 600 Kč 37 4. 5. 2021
Kapela Ending vydává první dlouhohrající desku na vinylu! 56 742 Kč 34 5. 5. 2021
Útěk do Pacifiku - Papua Nová Guinea 0 Kč 0 5. 5. 2021
Neurorehabilitace pro válečného veterána Standu 325 600 Kč 323 5. 5. 2021
Pořízení nového auta pro rytířský tábor Pamplona 20 123 Kč 12 5. 5. 2021
Pro bojovníka Kubíčka 10 000 Kč 17 5. 5. 2021
Covid-19 vzal život milujícímu partnerovi a tatínkovi 141 110 Kč 100 6. 5. 2021
Mára jde do nebe 291 990 Kč 296 6. 5. 2021
Podpořme Káťu a Majdičku, které náhle přišly o partnera a tatínka 515 295 Kč 373 6. 5. 2021
Podpořte Penta gym 80 575 Kč 46 6. 5. 2021
Román Devět 72 629 Kč 132 6. 5. 2021
Úprava sportovního vozíku pro Jirku 64 347 Kč 24 7. 5. 2021
Ondra na nohy a do života 1 735 787 Kč 1 856 7. 5. 2021
Rehabilitace pro Štěpánka 43 148 Kč 51 7. 5. 2021
Zmrzlina v Robinsonu 25 861 Kč 46 7. 5. 2021
Tlusté čáry nové album písničkáře René Matláška 100 620 Kč 73 7. 5. 2021
Společně pro Natálku, aby mohla sama chodit 60 129 Kč 32 7. 5. 2021
Roční jógová terapie pro Marušku 28 300 Kč 25 7. 5. 2021
Svobodu lesu 74 108 Kč 40 7. 5. 2021
Do Hlubin - dokumentární snímek o speleologii a muži, který ji věnoval celý život 0 Kč 0 7. 5. 2021
Hrajeme pro 20 ZOO: benefiční online koncert 10 000 Kč 25 8. 5. 2021
Podpoř s námi NF dětské onkologie KRTEK a získej dres Jana Kuchty a Adama Hložka 25 000 Kč 95 8. 5. 2021
Adámkovi a Mirečkovi na potřebné terapie 40 410 Kč 71 10. 5. 2021
Popmuseum uvádí: Luboš Pospíšil a přátelé 3 500 Kč 12 10. 5. 2021
Káznice LIVE - Lucie Redlová & Garde 4 800 Kč 17 10. 5. 2021
DivišOFFka - On the Roof 450 Kč 4 10. 5. 2021
MBQuartet hrají pro Dětské centrum při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi 0 Kč 0 10. 5. 2021
Zvon pro Kryštofa Haranta 220 731 Kč 73 10. 5. 2021
Spojila nás smrt 64 000 Kč 78 10. 5. 2021
Za pomoc Natálce písnička od Pokáče 161 216 Kč 440 11. 5. 2021
Divadelní performance ZEĎ 47 831 Kč 70 11. 5. 2021
Pomozte neslyšícím dětem postavit se na vlastní nohy 50 000 Kč 48 11. 5. 2021
Aby Linduška mohla vnímat svět jako ostatní 91 900 Kč 183 11. 5. 2021
Naděje na lepší život pro Jáchymka 86 952 Kč 137 11. 5. 2021
Podpořili jste velkou bojovnici Helenu 33 147 Kč 37 11. 5. 2021
Pomohli jste bojovnici Elišce 105 737 Kč 95 11. 5. 2021
Verše potrhlé 155 863 Kč 53 12. 5. 2021
Pomoc Divadlu BARKA a postiženým uměním 37 813 Kč 63 12. 5. 2021
Chybíš nám, Easy.. 296 575 Kč 299 12. 5. 2021
Naděje pro Bětku na vzdělání, bezstarostné dětství a dospívání bez mámy 142 567 Kč 115 12. 5. 2021
Naděje pro Zdeňka 7 768 Kč 12 12. 5. 2021
Vydáváme Divnou knížku 52 951 Kč 79 12. 5. 2021
Peklákový Everesting pro Šimonka - přispějte mu na hipoterapii a rehabilitaci 111 550 Kč 174 12. 5. 2021
Dagmar Voňková – Album “Archa” na dvojvinylu 103 801 Kč 122 13. 5. 2021
Antonín Dvořák: Stabat Mater – novodobá světová premiéra nahrávky na romantické nástroje 81 089 Kč 58 13. 5. 2021
Přispějme na delfinoterapii pro bojovníka Sebíka 183 062 Kč 680 13. 5. 2021
Delfinoterapie pro Daníka s DMO 34 300 Kč 32 13. 5. 2021
Pomozme Matějovi v jeho cestě k normálnímu životu 396 880 Kč 414 13. 5. 2021
Podpořme společně koncert Anastasis 30 750 Kč 27 13. 5. 2021
Sami doma studio Třešť 25 000 Kč 62 13. 5. 2021
Podpořme maminku samoživitelku a jejího syna Nicoláska Williamka 22 800 Kč 12 13. 5. 2021
Živý Rychnov - propojení komunitních aktivit v distančním světě 0 Kč 0 14. 5. 2021
Ikonický, originální a pekelně komediální seriál herců Divadla Husa na provázku 51 355 Kč 56 14. 5. 2021
Podpořme společně neziskovou organizaci AUT - Centrum 2 000 Kč 4 14. 5. 2021
Rock pro Hospic 0 Kč 0 14. 5. 2021
Poutní maraton aneb Člověku zbývá naděje 45 315 Kč 49 14. 5. 2021
Kapela RockTom podpoří Dětské centrum 0 Kč 0 14. 5. 2021
Kulturní festival Budějovický Majáles 2021 69 000 Kč 67 14. 5. 2021
Požár rodinného domu - pomozte rodině z Novosedel 177 637 Kč 195 14. 5. 2021
Bydlet proti všem – film Tomáše Hlaváčka 52 027 Kč 81 14. 5. 2021
Pomoc samoživitelce Lucii a jejím synům Jiříčkovi a Lukáškovi 10 700 Kč 10 14. 5. 2021
Simeox pro Samíka, aby se mu lépe dýchalo 213 976 Kč 224 17. 5. 2021
Hipoterapie pro sourozence Mišku a Filípka 18 070 Kč 29 17. 5. 2021
Naše první kniha: 365+1 příběh strážníků z Přerova 600 826 Kč 1 478 17. 5. 2021
Pomoc Lukáškovi, aby mohl rehabilitovat 2 000 Kč 3 18. 5. 2021
Záchrana domu z roku 1910 - bývalý zájezdní hostinec 0 Kč 0 18. 5. 2021
MAK atelier - originální lněné látky tkané v Česku 90 113 Kč 49 18. 5. 2021
Pomoc pro Daisy 113 200 Kč 192 18. 5. 2021
Pro Kubíkovu radost ze života 77 750 Kč 14 18. 5. 2021
Neurosenzorická terapie pro bojovníka Filípka 83 085 Kč 61 18. 5. 2021
Pomoc pro naše sluníčko Teinku 155 471 Kč 144 18. 5. 2021
Pomozme Zuzance, aby se naučila využívat všechny své smysly naplno 4 300 Kč 8 18. 5. 2021
Snoezelenové terapie pro Nikolku s Downovým syndromem 6 010 Kč 10 18. 5. 2021
Neurosenzorická terapie pro Adlétku 259 833 Kč 184 18. 5. 2021
Léčebné hiporehabilitační pobyty pro Alíka 36 000 Kč 26 19. 5. 2021
Biomasakr - film o řepce a biopalivech 391 761 Kč 334 19. 5. 2021
Vydání výpravné publikace Osud jménem Lidice – unikátní publikace 29 500 Kč 19 19. 5. 2021
Prostě naše knihkupectví 98 912 Kč 98 19. 5. 2021
Pomozme spolku Znojmo-Derflice, aby mohli pořádat kulturní a sportovní akce 71 200 Kč 41 19. 5. 2021
Pro Míšu a Terku, které přišly o maminku 128 542 Kč 181 19. 5. 2021
Sašenka a její krůčky 82 800 Kč 61 19. 5. 2021
Dája to nevzdává 6 300 Kč 11 19. 5. 2021
Pomoc pro malou velkou bojovnici Emičku 116 973 Kč 440 19. 5. 2021
Podpořme výrobce batohů WoodBag 10 000 Kč 24 19. 5. 2021
Nový začátek pro maminku Hanu a její děti 47 900 Kč 67 20. 5. 2021
Aby se Jiří mohl pohybovat po bytě 63 200 Kč 26 20. 5. 2021
Asistenční fenka Bella pro autistického Sebastiena 29 902 Kč 44 20. 5. 2021
Pomozte společně s Karolínou Krézlovou Salse a vyražte s ní na koně! 90 118 Kč 163 20. 5. 2021
Dvě čárky.cz – nebojujte s neplodností sami 26 083 Kč 48 20. 5. 2021
Sluchátko pro Ivu 24 000 Kč 26 20. 5. 2021
Život jede dál - mechanický vozík pro Štefana 113 778 Kč 75 20. 5. 2021
Rehabilitace pro Karolínku 1 000 Kč 4 20. 5. 2021
Kniha Global Communication - učebnice globální komunikace 0 Kč 0 20. 5. 2021
Snoezelen terapie pro Terezku s Downovým syndromem 3 200 Kč 6 20. 5. 2021
Pro nalezeného kocoura Mikuláše 7 640 Kč 13 21. 5. 2021
Zveme zvířata na oběd 7 000 Kč 9 21. 5. 2021
Další krok k osamostatnění Niki s DMO 25 500 Kč 24 21. 5. 2021
Losers Club 1 450 Kč 9 21. 5. 2021
Stavba obytného včelínu se zázemím pro výuku EVVO a apiterapii 0 Kč 0 24. 5. 2021
Bezobalový obchod sv. Františka z ASSIsi-nasyp 37 050 Kč 44 24. 5. 2021
Davídkova cesta 161 409 Kč 272 25. 5. 2021
Pomozme společně s MDA RIDE dětem se spinální svalovou atrofií i letos 13 787 Kč 79 25. 5. 2021
Řekni To Merchem 0 Kč 0 26. 5. 2021
Pomoc pro bojovníka Adámka 6 000 Kč 4 26. 5. 2021
Aby se Dominik mohl začlenit do běžného života 89 622 Kč 46 26. 5. 2021
Pomozme Kubíkovi lépe se zapojit do běžného života 88 159 Kč 51 26. 5. 2021
Neurosenzorická terapie pro Helenku 1 100 Kč 2 26. 5. 2021
Káznice LIVE - Der Šenster Gob 1 600 Kč 7 26. 5. 2021
Káznice LIVE - HuSo 1 791 Kč 12 26. 5. 2021
Online koncert orchestru Prague Rhythm Kings 1 600 Kč 6 27. 5. 2021
Život se změní ve vteřině! Centrum Paraple pomáhá lidem s poškozením míchy 500 Kč 1 27. 5. 2021
Podpořme kapelu Maraton 3 450 Kč 11 27. 5. 2021
Klip pro dia zpěvačku a sladkého muzikanta 30 150 Kč 30 27. 5. 2021
Veselé chvíle v životě lidu (českého) 9 800 Kč 25 27. 5. 2021
Southern Rock & Blues Kolín 2021 - stream 4 600 Kč 7 28. 5. 2021
Život v kufříku – Pomáháme odloženým novorozeňátkům 67 172 Kč 67 28. 5. 2021
Hrdinové Nové Fronty … vyráží do studia! 41 100 Kč 68 28. 5. 2021
Kapesní průvodci Šumavou 63 552 Kč 57 28. 5. 2021
REPETE FEST 2021 40 300 Kč 80 28. 5. 2021
Delfinoterapie pro Johanku 4 500 Kč 3 28. 5. 2021
Stabilne bezpečne byvanie pre samoživiteľku Zuzanu a jej syna 400 Kč 2 28. 5. 2021
Pojďme společně pomoci klukovi, který si to opravdu zaslouží 64 750 Kč 83 28. 5. 2021
Pomoc pro Quineu 30 020 Kč 63 28. 5. 2021
Divadelní inscenace Punč přání 1 600 Kč 3 30. 5. 2021
Baterie na invalidní skútr pro Tomáše 16 300 Kč 32 31. 5. 2021
Truhlářova dcera 30 100 Kč 24 31. 5. 2021
Otevřené ateliéry Praha 25 560 Kč 33 31. 5. 2021
Neurosenzorické rehabilitace pro Pavlínku 93 755 Kč 152 31. 5. 2021
Psí bojovník Démon 43 790 Kč 121 31. 5. 2021
Po svých pro Banát – českou komunitu v Rumunsku 167 600 Kč 290 1. 6. 2021
Zámek bude: střecha bude! 1 654 321 Kč 274 1. 6. 2021
LIKE HOUSE - stream pro dobrou věc 60 114 Kč 367 1. 6. 2021
Kniha českej rap 519 411 Kč 352 1. 6. 2021
Rozhlasová hra divadelního souboru 11:55 0 Kč 0 1. 6. 2021
Moldava - nekonečná stanice 70 620 Kč 81 1. 6. 2021
Aby Vojtíšek mohl za delfíny 35 100 Kč 56 2. 6. 2021
U vody bez nehody – pomozte nám zachránit životy! 38 250 Kč 32 2. 6. 2021
Voices.cz restart po virové stopce 18 000 Kč 13 2. 6. 2021
Vybavení bytu pro dědu a jeho 4 vnoučata 11 100 Kč 27 2. 6. 2021
Oprava automobilu pro Tínku, které někdo naboural na ZTP místě a ujel 0 Kč 0 2. 6. 2021
Pomozme vybavit nově vznikající terapeutické místnosti organizace ISNA-MSE 1 200 Kč 5 2. 6. 2021
Auto se speciální úpravou pro Anatolije 500 Kč 1 3. 6. 2021
Neurosenzorická terapie pro Adámka 98 086 Kč 262 3. 6. 2021
Na nové auto pro těžce postiženou Elišku 21 238 Kč 33 3. 6. 2021
Aby malý Šimonek alespoň z části dohnal své vrstevníky 132 210 Kč 169 3. 6. 2021
Aby Oliverek více vnímal sebe i své okolí 98 611 Kč 120 3. 6. 2021
Kvietah – HEJNO ČERNEJCH KOČEK, podpoř vznik nového alba Magdaleny Fendrychové 49 950 Kč 53 3. 6. 2021
11. ročník festivalu Luhovaný Vincent 22 545 Kč 53 4. 6. 2021
Za pomoc Michalovi na Výlet s přesahem s Pavlem Liškou 237 866 Kč 373 4. 6. 2021
FRAGMENTY ZBULINGU 76 030 Kč 48 4. 6. 2021
Zachraň MUNII 24 550 Kč 32 4. 6. 2021
Zemní trampolíny do parku v Českém Brodě 93 200 Kč 40 4. 6. 2021
Přispějme na potřebné neurorehabilitace pro Jasmínku 1 200 Kč 4 4. 6. 2021
Pro Kubu, abychom mohli vše prožívat spolu 1 108 684 Kč 1 643 4. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Hytychových, kterým shořel domov 3 200 Kč 7 7. 6. 2021
SEXUÁLNÍ OSVĚTA pro naplněný život lidí s mentálním postižením 31 450 Kč 34 7. 6. 2021
Podpoř s námi NF dětské onkologie KRTEK a získej dres Michala Kadlece nebo Tomáše Poznara 8 500 Kč 18 7. 6. 2021
Společně za Ondráškův kvalitnější život 77 300 Kč 112 8. 6. 2021
Záchrana Zikyho 80 000 Kč 175 8. 6. 2021
Na úsměvu mámy záleží. 196 138 Kč 298 9. 6. 2021
Zachraň srnče termovizí, pod kombajnem život zmizí! 91 470 Kč 146 9. 6. 2021
Aby byl Markův život o něco jednodušší 84 527 Kč 69 9. 6. 2021
Zvuková střelnice pro nevidomé a slabozraké členy spolku z Mostu 300 Kč 1 9. 6. 2021
Káznice LIVE & NAŽIVO - Slávek Janoušek s kapelou 1 000 Kč 4 9. 6. 2021
Káznice LIVE & NAŽIVO - Arny Show 1 000 Kč 3 9. 6. 2021
Aby se Adéla mohla starat o dcerku 3 303 Kč 10 10. 6. 2021
Pomoc pro Štěpánka s Dandy-Walker syndromem 29 740 Kč 18 10. 6. 2021
Doma je Doma aneb Adoptuj si babičku 19 355 Kč 29 10. 6. 2021
Pomoc pro Filípka s primární ciliární dyskinezí 245 827 Kč 82 10. 6. 2021
Neurorehabilitace pro předčasně narozené děti 2 650 Kč 6 10. 6. 2021
Pro Natálku na letní rehabilitační týden 18 644 Kč 92 10. 6. 2021
Na život pro Rory 4 100 Kč 4 10. 6. 2021
Pro tři malé hasiče – na cestu životem bez tatínka 1 007 483 Kč 645 11. 6. 2021
Podpořte první videoklip, “pražské Američanky ze Slovenska”, zpěvačky Ešli! 15 150 Kč 31 11. 6. 2021
Delfinoterapie pro Kubu s Nijmegen breakege syndromem 13 945 Kč 36 11. 6. 2021
Souřadnice radosti – venkovní taneční stany 0 Kč 0 11. 6. 2021
Pomoc pro Míru, který prodělal cévní mozkovou příhodu 879 990 Kč 314 14. 6. 2021
Podpořme bojovníka Nicolase v jeho dlouhé a náročné cestě 72 400 Kč 20 14. 6. 2021
Osobní asistence pro Matěje 10 300 Kč 7 15. 6. 2021
Pro Laurinku na speciální kočárek 30 000 Kč 30 15. 6. 2021
Přispějte na záchranu kaple Panny Marie Pomocné a získejte knihu od Václava Kopty 41 015 Kč 27 16. 6. 2021
Nový psí parťák pro nemocnou Danušku 28 950 Kč 95 16. 6. 2021
Kapela Jakofakt? chce vydat svoji první desku - Nástupiště svět 54 119 Kč 49 16. 6. 2021
Aby se Vojtíkovi ulevilo od neustálého napětí a nervozity 1 000 Kč 1 16. 6. 2021
Vozíček za kolo pro Marušku, aby mohla s rodinou na výlety 35 750 Kč 36 17. 6. 2021
Aby se Kristýna s SMA mohla vrátit k aktivnímu životu 489 060 Kč 265 17. 6. 2021
Pro Kubíka a jeho pokroky 11 000 Kč 16 17. 6. 2021
Otevíráme Salón Celetná 31 860 Kč 22 17. 6. 2021
Pomozte seniorům zmírnit bolesti z proleženin 22 688 Kč 27 18. 6. 2021
Aby se Davídkovi a Patričce lépe dýchalo 40 200 Kč 29 18. 6. 2021
Pomozte nám otevřít školu pro děti s těžkým postižením 127 900 Kč 98 18. 6. 2021
Pomoc pro Čírka 25 155 Kč 45 18. 6. 2021
Charitativní fotbalový turnaj Jana Skopečka v Brandýse 8 350 Kč 7 19. 6. 2021
Za zdravou tlapku pro Karla 26 558 Kč 38 21. 6. 2021
Pomozte Štěpánkovi posunout hranice svých dovedností 23 800 Kč 30 21. 6. 2021
Nové bydlení pro Lukáška a jeho babičku 600 Kč 2 21. 6. 2021
Aby se Frea nebála tohoto světa 7 100 Kč 7 21. 6. 2021
Podpora pro Petru a Kačenku, které náhle přišly o tatínka a partnera 136 000 Kč 59 21. 6. 2021
Pro Danečka s fokální dystonií na stimulační přístroj WalkAide 100 583 Kč 88 22. 6. 2021
Kmenové buňky pro Matyáška 183 112 Kč 144 22. 6. 2021
Delfinoterapie pro Terezku 14 812 Kč 29 22. 6. 2021
Neurosenzorická terapie pro Martinu 20 700 Kč 32 22. 6. 2021
Pro bojovníka Adámka, aby se naučil jíst 398 161 Kč 304 23. 6. 2021
Libeňské filmové léto 18 200 Kč 21 23. 6. 2021
Přídavný pohon HURT-e pro Libora 0 Kč 0 23. 6. 2021
Kauce na bydlení pro rodiče samoživitele 0 Kč 0 23. 6. 2021
Usnadněme Adámkovi časté cesty do nemocnice a k lékařům 3 600 Kč 4 23. 6. 2021
Aby Anička dělala pokroky 35 000 Kč 53 23. 6. 2021
Taste of Red – kuchařská beletrie 111 841 Kč 130 23. 6. 2021
Nové album písničkářky Petry Göbelové 65 732 Kč 55 23. 6. 2021
Stockholmský bezba syndrom aneb tak trochu jiná road movie 61 269 Kč 24 24. 6. 2021
Pre Ondreja Králika: Pomáhal celému svetu, teraz potrebuje on nás! 87 119 Kč 87 24. 6. 2021
Studium na Northern Michigan University v Americe 100 Kč 1 24. 6. 2021
Záchrana zámku Hluboše - prvního letního sídla TGM 1 600 Kč 3 24. 6. 2021
Nová podlaha do Církevní mateřské školy Studánka 1 400 Kč 4 24. 6. 2021
Pomoc pro obce zasažené ničivým tornádem 6 290 169 Kč 4 328 24. 6. 2021
Pomoc pro Petra Maradu, kterému tornádo zničilo vinařství a dům 2 121 831 Kč 1 765 25. 6. 2021
Bonami pro jižní Moravu 132 050 Kč 96 25. 6. 2021
Tornádo nám vzalo střechu nad hlavou – pomoc pro Zugarovy a Říhovy 1 283 989 Kč 859 25. 6. 2021
Pomoc Svobodovým, kterým tornádo zničilo domov 128 050 Kč 95 25. 6. 2021
Savills pomáhá jižní Moravě! 17 700 Kč 25 25. 6. 2021
Footshop pomáhá v oblastech zasažených tornádem 62 520 Kč 48 25. 6. 2021
Pomoc pro velkou bojovnici Elišku, která trpí vzácným Cri Du Chat syndromem 86 222 Kč 302 25. 6. 2021
Víkend pro rodiče samoživitele s dětmi 35 200 Kč 75 25. 6. 2021
Pro kocoura Mikeše 6 200 Kč 13 25. 6. 2021
Rohlík pro jižní Moravu 4 822 800 Kč 39 25. 6. 2021
Pomoc mladému páru z Cvrčovic u Kladna po požáru domu 35 751 Kč 48 25. 6. 2021
Pomoc vinařství Miroslavy Ježkové, které zničilo tornádo 327 420 Kč 176 25. 6. 2021
Nový domov pro rodinu, které voda vzala domov 6 100 Kč 9 25. 6. 2021
GLAMI pro jižní Moravu 20 800 Kč 21 25. 6. 2021
Budenebude kůň 60 000 Kč 100 25. 6. 2021
Pro tornádem zničenou Moravskou Novou Ves 119 291 Kč 57 25. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Lazurových z Hrušek, které zasáhlo tornádo 703 563 Kč 475 25. 6. 2021
Pomoc třem rodinám, kterým tornádo zničilo domy 15 400 Kč 25 25. 6. 2021
Neurorehabilitace pro Marca 15 100 Kč 21 26. 6. 2021
Pomoc samoživitelce Monice a jejímu synovi, kterým tornádo zničilo dům 0 Kč 0 26. 6. 2021
Víno U Matůšků – pomoc s opravami ubytování a vinic po tornádu 204 472 Kč 102 26. 6. 2021
Pomoc pro Snopkovy z Hrušek, které zasáhlo tornádo 176 655 Kč 146 26. 6. 2021
Nový dům pro mámu, Lenku Janulíkovou, po tornádu v Lužicích 1 000 000 Kč 780 26. 6. 2021
Pomoc Dominice Hájkové a jejímu manželovi s opravou domu po ničivém tornádu 175 173 Kč 147 26. 6. 2021
Oprava penzionu a rodinného domu po zasažení tornádem – pomoc pro Filipa Stöhra 329 573 Kč 235 26. 6. 2021
Pro Danielku, která bojuje s rakovinou kosti 37 700 Kč 41 26. 6. 2021
Žáci, rodiče a přátelé ZŠ Labyrinth pomáhají Friessovým, Balášovým a Havigerovým, které zasáhlo tornádo 323 700 Kč 88 26. 6. 2021
Pomoc Moravě po tornádu od Harmoneláčků 347 711 Kč 100 26. 6. 2021
Pomoc Lukášovi Čechovi a jeho rodině, kterým tornádo zničilo dům 218 530 Kč 133 26. 6. 2021
Pomoc rodině Horníčkových, které postihlo tornádo 59 812 Kč 47 26. 6. 2021
Pomoc babičce Lanové, které tornádo odneslo střechu nad hlavou 326 627 Kč 192 26. 6. 2021
Pomozme navrátit práci lidem z dílny Karika, kterou zasáhlo tornádo 143 108 Kč 90 26. 6. 2021
Pomoc pro Anetu Stibůrkovou, a její rodinu, kterým tornádo zničilo 5 domů v rodině 137 087 Kč 134 26. 6. 2021
Pomoc pro Vajbarovy z Moravské Nové Vsi, kterým tornádo vzalo domov 127 222 Kč 49 26. 6. 2021
Přímá pomoc pro rodiny ve farnosti Moravská Nová Ves 642 773 Kč 155 26. 6. 2021
Pro Zlatušku, aby jí nádor dále nekomplikoval život 1 212 Kč 4 26. 6. 2021
Pomoc pro tátu, Romana Vlašice, kterému tornádo sebralo domov 88 100 Kč 66 26. 6. 2021
Pro Stebno a okolní obce, které zasáhl downburst 219 342 Kč 174 26. 6. 2021
Psí kotce pro Moravu 143 461 Kč 145 26. 6. 2021
Pomoc strýci, Miroslavu Pavkovi, kterému tornádo srovnalo dům se zemí 394 050 Kč 166 26. 6. 2021
Mladou rodinu Pavkových postihlo tornádo, potřebují co nejrychleji bydlet 301 386 Kč 187 26. 6. 2021
Pro Turčíkovy, kteří přišli o domov kvůli tornádu 752 551 Kč 310 26. 6. 2021
Pomoc pro manžele Janíkovy, které zasáhlo tornádo 495 777 Kč 176 26. 6. 2021
Mladá rodina Pavúčkových přišla kvůli tornádu o střechu nad hlavou 844 750 Kč 104 27. 6. 2021
Rodičům Pavkovým tornádo vzalo střechu a zničilo celou úrodu 21 400 Kč 27 27. 6. 2021
Za 20 vteřin bez střechy nad hlavou – pomoc pro Kostrůnkovy 318 100 Kč 221 27. 6. 2021
Pomoc pro Lucii Kročilovou a její rodinu, kterým tornádo poničilo dům 172 819 Kč 101 27. 6. 2021
Tornádo v Hruškách - pomoc rodině Pokorných 313 240 Kč 141 27. 6. 2021
Pomoc rodině Džugových, kteří potřebují bezbariérové bydlení 500 Kč 1 27. 6. 2021
Pomozte Macinkovým opravit domy, které zasáhlo tornádo 138 546 Kč 93 27. 6. 2021
Pomoc Vlkovým – pro babičku s dědou po tornádu v Lužicích 1 192 535 Kč 1 068 27. 6. 2021
Pomoc mamince Martině Ševčíkové s 3 dětmi – tornádo jim zničilo dům 2 332 973 Kč 1 236 27. 6. 2021
Pomoc Mackovým, které zasáhlo tornádo a bojují o život dcer 8 503 336 Kč 9 287 27. 6. 2021
Tornádo v Hruškách - pomoc rodině Dolečkových, kteří přišli o střechu nad hlavou 128 500 Kč 61 27. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Sečkařových, kterým tornádo vzalo člena rodiny a domovy 1 458 861 Kč 830 27. 6. 2021
Pomoc po ničivém tornádu v Mikulčicích pro Lejskovy/Houžvovy 1 022 428 Kč 292 27. 6. 2021
Pomozte Jakubovi vést produktivnější život 50 414 Kč 95 27. 6. 2021
Pomoc pro Pavla Sečkaře, kterému tornádo zničilo domov 98 537 Kč 57 27. 6. 2021
Pomoc rodině Jana Helešice - tornádo na Moravě 63 660 Kč 73 27. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Pospíšilovu z Lužic - tornádo vzalo vše 175 248 Kč 142 27. 6. 2021
Pomoc Janoškovým, které zasáhlo tornádo 235 100 Kč 151 27. 6. 2021
Tornádo nám vzalo domov a střechu nad hlavou 0 Kč 0 27. 6. 2021
Pomoc Kosovým, které zasáhlo tornádo a bojují o život 2 719 758 Kč 2 230 27. 6. 2021
Pomoc Ohrazdovým - babičce a dědovi dát dům po tornádu do pořádku 306 000 Kč 344 27. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Křivákovou, která přišla o domov po zasažení tornádem 252 745 Kč 114 27. 6. 2021
Pomoc pro Alču Kaňovou s rodinou, které zastihlo tornádo 142 820 Kč 72 27. 6. 2021
Obnovení komunitní lezecké stěny, kterou zničilo tornádo 71 500 Kč 36 27. 6. 2021
Pomozme rodině Diváckých z Lužic, které tornádo zničilo domov 69 925 Kč 61 27. 6. 2021
Pomozte rodině Hlavňovských po zásahu tornádem 49 500 Kč 34 27. 6. 2021
Střecha pro mé rodiče, Kurkovy, zasažené tornádem v Lužicích 38 005 Kč 34 27. 6. 2021
Pomoc pro samoživitelku Michaelu Valnou z Hrušek a její dceru 743 234 Kč 373 27. 6. 2021
Jedna rodina, dva domy, dvě katastrofy – pomoc pro Výmolovy 137 233 Kč 76 28. 6. 2021
Pomoc pro Janu a její dceru, kterým tornádo zničilo dům 142 005 Kč 112 28. 6. 2021
Pro Moravu, krásnou zem! 9 300 Kč 13 28. 6. 2021
Pomoc pro mé rodiče, manžele Kordulíkovy, které zasáhlo tornádo 288 250 Kč 105 28. 6. 2021
Tornádo nám během deseti sekund vzalo střechu nad hlavou – pomoc Kalábkovým 92 150 Kč 63 28. 6. 2021
Pomoc Jarušce a Lubošovi, kterým tornádo vzalo střechu nad hlavou 22 300 Kč 22 28. 6. 2021
Pro rodinu Husovských z Hrušek – na opravu domu zničeného tornádem 453 492 Kč 240 28. 6. 2021
Pomoc po tornádu pro Novákovy 94 811 Kč 38 28. 6. 2021
Během chvíle bez střechy nad hlavou - pomozte rodině Novotných z Lužic 78 700 Kč 47 28. 6. 2021
Pro rodinu z Hrušek, které tornádo vzalo střechu nad hlavou – pomoc pro Lucii Opluštilovou a Josefa Kubka 171 632 Kč 56 28. 6. 2021
Pulzní magnetoterapie pro opuštěná týraná a nemocná zvířata v péči našeho spolku 27 000 Kč 38 28. 6. 2021
Pomoc rodině Faltusových z Hrušek, které zasáhlo ničivé tornádo 137 200 Kč 30 28. 6. 2021
Pomoc Zemkovým, které zasáhlo ničivé tornádo a zničilo jim dům 178 460 Kč 47 28. 6. 2021
Pomoc pro Martina Koláříka – tornádo mu zlikvidovalo celou novostavbu v MNV 235 950 Kč 126 28. 6. 2021
Pomoc kamarádovi, Pavlovi Blažejovi, kterému tornádo v Hruškách sebralo střechu 155 350 Kč 34 28. 6. 2021
Pomoc pro Integrovanou střední školu Hodonín zasaženou tornádem 147 086 Kč 64 28. 6. 2021
Pomoc pro Dagmar Staňkovou z Hrušek, kterou tornádo připravilo o rodný dům 446 369 Kč 342 28. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Mariana Pavúčka, který má po tornádu dům určený k demolici 410 078 Kč 217 28. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Vališových z Hrušek 296 800 Kč 136 28. 6. 2021
Tornádo Hrušky – pomoc Nelibovým 434 200 Kč 113 28. 6. 2021
Pomoc rodině Prušanské, kterou zasáhlo tornádo 91 700 Kč 25 28. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Diváckých z Mikulčic 42 195 Kč 28 28. 6. 2021
Pomoc rodině Kotkových a Procházkových, kteří při tornádu přišli o dva členy rodiny 5 672 590 Kč 4 857 28. 6. 2021
Pomozte Blance a Milanovi Motlovým 306 551 Kč 63 28. 6. 2021
Pomoc pro Hanákovy z Mikulčic, kterým tornádo vzalo střechu nad hlavou 200 000 Kč 59 28. 6. 2021
Pomoc naší kolegyni Broňce Solničkové a její rodině z Mikulčic 572 090 Kč 252 28. 6. 2021
Pomoc dcére Júlii Diváckej s rodinou v Mikulčiciach po ničivom tornáde 29 000 Kč 9 28. 6. 2021
Pomoc pro fotografku Dagmar Helešicovou a její rodinu 80 500 Kč 17 28. 6. 2021
CFA - sbírka na pomoct zničeným obcím na jihu Moravy 106 000 Kč 3 28. 6. 2021
GUMOTEX s partnery pomáhá svým pracovníkům 1 530 000 Kč 81 28. 6. 2021
Pomoc pro Radima Svobodu a jeho rodinu po ničivém tornádu 206 991 Kč 108 28. 6. 2021
MŠ Hrušky – pomoc po tornádu 44 740 Kč 21 28. 6. 2021
Bikeři, kamarádi a team pro Petra Hynčicu a jeho rodinu 519 400 Kč 269 29. 6. 2021
Pomůžete mikulčickému vinaři Víťovi Pavkovi a fence Giře? 1 025 025 Kč 991 29. 6. 2021
Hyundai pro Moravu 5 098 594 Kč 118 29. 6. 2021
Pomoc rodině Nosálových po tornádu v Mikulčicích 24 600 Kč 23 29. 6. 2021
Pomoc Stankovičovým z Mikulčic, kterým tornádo poničilo dům 445 820 Kč 132 29. 6. 2021
Pomoc manželovi a rodině zemřelé těhotné Martiny Cmarové 2 020 495 Kč 1 904 29. 6. 2021
Pomoc pro Beránkovy, kterým ničivé tornádo odneslo střechu 26 330 Kč 23 29. 6. 2021
Obnova poničené ZOO Hodonín a vybudování útulku pro psy 184 047 Kč 152 29. 6. 2021
Connecting scouts - CZ/UK project 15 400 Kč 12 29. 6. 2021
Pomoc pro Drkalovy a jejich včelařství zasažené tornádem 56 500 Kč 55 29. 6. 2021
Tornádo v Mikulčicích zničilo 5 domů v rámci rodiny - pomoc Jitce Hubáčkové a babičce 167 983 Kč 107 29. 6. 2021
Tornádo v Hruškách - pomoc panu Broňkovi Hálovi 28 300 Kč 12 29. 6. 2021
Pomozme vybudovat nový domov pro Antonína Kocha a jeho rodinu z Pánova 359 900 Kč 77 29. 6. 2021
Pomoc pro Bačíkovy, kteří přišli o domov v Hruškách 60 150 Kč 28 29. 6. 2021
Pomoc pro Kaňovy, čtyřčlennou rodinu, která přišla o domov 201 161 Kč 102 29. 6. 2021
Pro mého bratra, Jaroslava Frýdka, po ničivém tajfunu 7 700 Kč 11 29. 6. 2021
Rodina Kosových z domu zničeného tornádem v Mikulčicích potřebuje pomoc 63 800 Kč 34 29. 6. 2021
Pomoc pro Lenku Salajkovou, které tornádo zničilo dům 125 371 Kč 22 29. 6. 2021
Bartošáci vs. tornado 0:1 106 030 Kč 52 29. 6. 2021
Pomoc pro Volkovy postižené ničivým tornádem 25 800 Kč 14 29. 6. 2021
Pomozme společně Tesaříkům postavit dům 46 000 Kč 34 29. 6. 2021
Pomoc prarodičům Kovaříkovým, jejichž dům byl zničen tornádem 78 000 Kč 46 29. 6. 2021
Pomoc Bílským po tornádu - dvě generace bez střechy nad hlavou 13 529 Kč 14 29. 6. 2021
Nová střecha a domov pro Motlovy - ročního Maxíka a jeho rodiče Verču a Radka 66 200 Kč 46 29. 6. 2021
Pomoc pro partnery těhotnou Zuzanu Šebestovou, Jaromíra Krále a jejich malého syna Danielka z Moravské Nové Vsi 240 260 Kč 107 29. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Balášovu 41 050 Kč 34 29. 6. 2021
Pomoc rodinám Čapkových a Barbořákových z Hrušek, tornádo zničilo střechy a auto 117 300 Kč 25 29. 6. 2021
Pomozte opravit dům po ničivém tornádu manželům Peterkovým z Moravské Nové Vsi 119 700 Kč 56 29. 6. 2021
Pomoc rodině Konečných z Hrušek, kterým tornádo zničilo dům 36 528 Kč 36 29. 6. 2021
Pomoc rodině Novosadových, kteří při tornádu přišli o střechu nad hlavou 207 883 Kč 116 29. 6. 2021
Sbírka pro rodinu Úlehlovou z jižní Moravy kterou postihlo tornádo v obci Lužice 53 700 Kč 38 29. 6. 2021
Pomoc rodině Bernátkových, kteří při tornádu přišli o střechu nad hlavou 57 000 Kč 39 29. 6. 2021
Pomoc pro Zdeňka Uhlíře a jeho maminku z Moravské Nové Vsi 55 265 Kč 30 29. 6. 2021
Pomoc pro Baliovy, které postihla živelná katastrofa 78 951 Kč 55 29. 6. 2021
Rodina Rechova prosí o pomoc 64 190 Kč 42 29. 6. 2021
Pomoc rodině Buškových, které zasáhlo tornádo a přišli o dům 71 124 Kč 31 29. 6. 2021
Pomoc manželům Čulenovým po ničivém tornádu 42 500 Kč 28 29. 6. 2021
Sbírka pro rodinu Oliveriusu z Moravské Nové Vsi 28 500 Kč 19 29. 6. 2021
Sbírka pro Čapkovi na opravu domu zničeného tornádem 131 181 Kč 18 29. 6. 2021
Pomoc pro Karla, místního nadějného řezbáře 75 300 Kč 34 29. 6. 2021
Pomoc tátovi Petru Dočkalovi, který je na vozíku 1 098 327 Kč 920 29. 6. 2021
Pomoc mladé rodině Medenských, kteří při tornádu přišli o dům 268 461 Kč 67 29. 6. 2021
Špidlovi zůstali bez střechy nad hlavou, ničivé tornádo jim vzalo domov... 46 527 Kč 33 29. 6. 2021
Pomoc pro zaměstnance Nemocnice Břeclav zasažené tornádem 257 130 Kč 129 29. 6. 2021
Pomoc nemocné 91leté babičce a čtyřem rodinám jejích potomků, jimž tornádo devastovalo několik domů 543 523 Kč 309 30. 6. 2021
Pomoc po tornádu pro Brůčkovi z Moravské Nové Vsi 83 000 Kč 18 30. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Nedůchalových z Moravské Nové Vsi, jejichž dům poničilo tornádo 61 533 Kč 44 30. 6. 2021
Tornádo nám vzalo spolužačku, pomozte nám opravit Mikulčice, které milovala 523 500 Kč 297 30. 6. 2021
Piškulovi - sbírka pro pomoc prarodičům, kteří přišli o své bydlení při tornádu 240 310 Kč 69 30. 6. 2021
Marjari a její první studiové nahrávání 32 550 Kč 66 30. 6. 2021
REAL TOP PRAHA vs. SK Krchleby pro Pomocné tlapky o.p.s. 500 Kč 1 30. 6. 2021
Pomozme s novým začátkem mamince samoživitelce se třemi dětmi 2 400 Kč 3 30. 6. 2021
Promens Zlín na pomoc obětem tornáda 109 666 Kč 37 30. 6. 2021
DO PEKLA A ZPĚT - od hazardu zpátky k normálnímu životu 0 Kč 0 30. 6. 2021
Pomoc pro Rustyho 60 000 Kč 44 30. 6. 2021
Pomoc nastávající mamince Týnce Snopkové, kterou zasáhlo tornádo 637 446 Kč 282 30. 6. 2021
Pomoc pro Balášovy - tornádem zdemolovaná novostavba v Mikulčicích 108 346 Kč 60 30. 6. 2021
POZVEDÁVAJÍCÍ TERAPEUTICKÝ FANTASY PŘÍBĚH PRO DĚTI 70 219 Kč 62 30. 6. 2021
3 sourozenci a jeden letní večer - Mikulica, Koblihová, Zvědělíková 18 500 Kč 11 30. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Veselých, kterým tornádo poničilo dům i zahradu 138 550 Kč 64 30. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Hřebačkovu, které tornádo poničilo domov 77 493 Kč 45 30. 6. 2021
Pomoc rodině Štorkových 52 200 Kč 19 30. 6. 2021
Pomoc kamarádovi Romanovi Zvedělíkovi, který přišel o dům 12 600 Kč 12 30. 6. 2021
Mobilní klimatizace pro Míšu, kterého zasáhla leukémie 12 600 Kč 11 30. 6. 2021
Tornádo nám ve vteřině vzalo domov – pomoc Havigerovým 101 414 Kč 95 30. 6. 2021
Pomoc rodině Talábových v Hruškách - tornádo jim zdevastovalo dům 32 950 Kč 24 30. 6. 2021
Pomoc paní Martině Svobodové z obce Lužice, které tornádo zničilo dům 128 855 Kč 123 30. 6. 2021
Pomoc rodině Matouškovým z Moravské Nové Vsi, které zasáhlo tornádo 58 698 Kč 36 30. 6. 2021
Podpora pro těhotnou Šárku, které rakovina mozku vzala manžela (†33) 266 100 Kč 168 30. 6. 2021
Pomoc našemu kolegovi – Víťovi Typnerovi 50 100 Kč 42 30. 6. 2021
Pomoc pro Filípkovy, kterým dům poničilo tornádo v Lužicích 16 460 Kč 18 30. 6. 2021
Pomoc Šagátovým, kterým tornádo zničilo dům 10 750 Kč 18 30. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Kalužíkovu z Hrušek po tornádu 206 188 Kč 53 30. 6. 2021
Pomoc pro rodinu Pazourkových z Mikulčic, které tornádo zničilo dům i auta 90 985 Kč 53 30. 6. 2021
Pomoc pro moji babičku Drahomíru Budišovou z Mikulčič 53 200 Kč 43 30. 6. 2021
Kapela Nebe pomáhá lidem zasaženým živelní pohromou 17 600 Kč 14 30. 6. 2021
Lepší bydlení pro maminku a tři holčičky 0 Kč 0 1. 7. 2021
Srdcem Laďovi 1 500 Kč 2 1. 7. 2021
Pomozte rodině Kambových, které ničivé tornádo vzalo střechu nad hlavou 274 700 Kč 259 1. 7. 2021
Pomoc rodině Doležalových, které tornádo zničilo domov napříč třemi generacemi 296 160 Kč 288 1. 7. 2021
Pomoc rodině Zugárkových z Hrušek - tornádo nám zničilo domov 66 700 Kč 27 1. 7. 2021
Pomoc Katce Urbanové - po zásahu tornádem v Mikulčicích 100 000 Kč 28 1. 7. 2021
Pomoc rodině Kujové, které zasáhlo tornádo 31 101 Kč 13 1. 7. 2021
Pomoc paní Romaně Pravdové, která ztratila střechu nad hlavou 94 845 Kč 31 1. 7. 2021
Pomoc pro Zoru a Jiřího Vaňkovi / Help for Zora and Jiri Vanek 272 180 Kč 67 1. 7. 2021
Pomoc pro mou 77letou maminku Marii Nešporovou, kterou postihlo ničivé tornádo 82 300 Kč 16 1. 7. 2021
Pomoc pro Věru Horníčkovou, Martinu Janulíkovou a Elišku Kopkovou z M.N. Vsi 34 150 Kč 29 1. 7. 2021
Pomoc pro děti z jižní Moravy, které postihlo tornádo 1 583 970 Kč 23 1. 7. 2021
Pomoc rodině Prokopových z Moravské Nové Vsi, které zasáhlo ničivé tornádo 37 050 Kč 24 1. 7. 2021
Pomoc pro rodinu Janulíkovu z Moravské, kterou zasáhlo tornádo 550 Kč 2 1. 7. 2021
Pomoc Bravencovým z Mikulčic 135 711 Kč 78 1. 7. 2021
Pomoc pro kamarádku Šárku Hessovou, které tornádo zničilo dům i auto 18 500 Kč 18 1. 7. 2021
Pomoc rodině Julínkových z Hrušek 67 270 Kč 32 1. 7. 2021
Pomoc pro manžele Tiché z Hrušek - důchodci, které zasáhlo tornádo a poničilo jim dům 29 950 Kč 27 1. 7. 2021
Pomoc rodině Jedounkové z Moravské Nové Vsi zasažené tornádem 16 850 Kč 25 1. 7. 2021
Lenka a Peter Kubenovi - tornádo jim zničilo dům, pomůžeme? 13 450 Kč 9 1. 7. 2021
Pomoc pro Peškovy - sestru a její rodinu, kteří přišli o domov kvůli tornádu 41 600 Kč 9 1. 7. 2021
Zaměstnanci AXA Partners pomáhají rodině z Moravské Nové Vsi 81 750 Kč 27 1. 7. 2021
Charitativní turnaj Jana Skopečka v Hořovicích 10 000 Kč 9 1. 7. 2021
Pomoc rodině Bartoníkovi děda přišel o dům a zbytek rodiny o vinařství i vinice 80 713 Kč 38 1. 7. 2021
Pomozme vrátit střechu nad hlavou mým rodičům Bilským 6 800 Kč 6 1. 7. 2021
Prosba o pomoc rodině Láníčkových z Mikulčic 15 500 Kč 15 1. 7. 2021
Podpořme skauta Davida ve studiu Umělé Inteligence na University of Edinburgh 486 468 Kč 198 1. 7. 2021
Pomoc rodině Ištvánkových z Moravské Nové Vsi 59 400 Kč 18 1. 7. 2021
Pomoc šestičlenné rodině Kotáskú po zásahu Tornáda 24 900 Kč 21 1. 7. 2021
Tesena pomáhá Moravě 66 580 Kč 21 1. 7. 2021
Pomoc pro rodinu Stanislava Výmoly ml. z Mikulčic na obnovu domů a vinice 56 600 Kč 53 1. 7. 2021
Pomoc pro Barkovsiovy, kteří přišli o dům 16 300 Kč 16 1. 7. 2021
Pomoc pro rodinu Alexyových z Mikulčic 92 171 Kč 88 2. 7. 2021
Paní Krajsovou tornádo vážně zranilo a připravilo o domov 854 100 Kč 54 2. 7. 2021
Pomoc pro naše mamky a babičku Libušku Bílíkovou v Lužicích 88 930 Kč 70 2. 7. 2021
Pomoc rodině Králových z Mikulčič, kterým tornádo zničilo dům 12 900 Kč 9 2. 7. 2021
Vraťme hodonínským seniorům a samoživitelkám střechu nad hlavou 196 557 Kč 108 2. 7. 2021
Pomoc pro rodinu Iršových z Mikulčic, které tornádo zničilo domov 40 970 Kč 20 2. 7. 2021
Pomoc pro rodinné truhlářství Křivovi 30 933 Kč 18 2. 7. 2021
Pomoc pro Petru Grunskou a její dcery 47 025 Kč 22 2. 7. 2021
Pomoc rodině Křížových z Moravské Nové Vsi, kterou zasáhlo tornádo 36 900 Kč 28 2. 7. 2021
Pomoc prarodičům Řeřichovým 27 400 Kč 27 2. 7. 2021
Tornádo postihlo tři generace rodiny Nových 168 710 Kč 29 2. 7. 2021
Pomoc pro rodinu Stanislava Sýkory z Mikulčic 78 200 Kč 26 2. 7. 2021
Pomoc pro našeho kolegu Mária Slobodu a jeho rodinu žijící v Mikulčicích 85 000 Kč 62 2. 7. 2021
Pomoc samoživitelke Mileně a jej dcérke Jasmínke 0 Kč 0 2. 7. 2021
Pomoc pro obětavé prarodiče Lorencovy a jejich vnučku Míšu 125 982 Kč 22 2. 7. 2021
Pomoc pro Jakuba a Markétu, tornádo zranilo jejich malého syna a připravilo je o domov 914 188 Kč 541 2. 7. 2021
Pro Ivana Pančíka (a jeho zvířátka), který v tornádu přišel o bydlení 101 880 Kč 87 2. 7. 2021
Pro Olgu, aby mohla žít aktivní život 0 Kč 0 2. 7. 2021
Pomoc kamarádovi Denisovi Gecajovi 18 400 Kč 8 2. 7. 2021
EUC pro Moraváky - pomoc Smolíkovým 65 450 Kč 52 2. 7. 2021
Pomoc pro koně u Lužáku 44 340 Kč 57 2. 7. 2021
Aby paní Jarmila Hanáková mohla oslavit 80. narozeniny s nadějí na nový domov 21 000 Kč 15 2. 7. 2021
Pomoc Hubáčkům (Amíkům) z Mikulčic, na opravu střechy, sklípku atd. po tornádu 23 800 Kč 14 3. 7. 2021
Pro imobilní babičku Doskočilovou, která zůstala bez domova 153 180 Kč 188 3. 7. 2021
Pomoc rodině Kašíků po ničivém tornádu 22 900 Kč 22 3. 7. 2021
Pomoc pro babičku a dědečka Konečkových z Mikulčic, kteří ztratili střechu nad hlavou 85 650 Kč 35 3. 7. 2021
Pomoc Glosovým - pro babičku a dědu, kteří přišli o střechu nad hlavou 259 961 Kč 194 3. 7. 2021
Pomoc rodině Písečných z Moravské Nové Vsi, které zasáhlo tornádo 50 800 Kč 25 3. 7. 2021
Pomoc pro strejdu Staňu Panáčka, který přišel při tornádu o dům 77 821 Kč 61 3. 7. 2021
Za každý ujetý kilometr 5 Kč rodině Doležalových z Hrušek, které zasáhlo tornádo 162 100 Kč 10 4. 7. 2021
Honza a Tilda - přežili zázrakem, pomozme jim získat znovu domov na kolech 35 000 Kč 46 4. 7. 2021
Pomozte, prosím, rodině filmaře, který přišel o nohu a utrpěl rozsáhlé popáleniny 1 495 895 Kč 997 4. 7. 2021
Sbírka pro Jirku Hrabicu 8 700 Kč 8 4. 7. 2021
Pomoc pro babičku Dujsíkovou, které tornádo poničilo dům v Moravské Nové Vsi 31 600 Kč 14 4. 7. 2021
Aby mohla Eliška chodit 18 521 Kč 26 4. 7. 2021
Pomoc Koutným, kterým tornádo zničilo dům 18 700 Kč 7 4. 7. 2021
Pomoc učitelům Stupavským z Lužic, které zasáhlo tornádo 74 200 Kč 44 5. 7. 2021
Gianlucova dobrodružství 0 Kč 0 5. 7. 2021
Pro Natálku, aby mohla samostatně chodit 54 000 Kč 26 5. 7. 2021
Tornádo poničilo dům rodině Koláčkové a dům babičky Blažejové poslalo k demolici 39 413 Kč 30 6. 7. 2021
Pomoc pro sousedy, kteří mají zničenou střechu po silném krupobití 3 000 Kč 1 6. 7. 2021
Pomoc Radkovi a Marušce Louckým, kterým tornádo zničilo chaloupku 44 500 Kč 6 7. 7. 2021
Pomoc pro rodinu Janečkových, kteří nemají kde bydlet 128 822 Kč 70 7. 7. 2021
Na Tomášovy neurorehabilitace, abychom mu mohli splnit sen 136 313 Kč 57 7. 7. 2021
Pomoc na obnovu 3D Bludiště v Hodoníně, které bylo totálně zničeno tornádem 4 582 Kč 12 7. 7. 2021
#VĚŘÍMEOBĚTEM: specializovaná infolinka pro oběti sexuálního násilí 11 950 Kč 20 8. 7. 2021
Pomoc Elince v boji s myeloidní leukémií 115 527 Kč 288 8. 7. 2021
Aby Anetka nemusela podstoupit další operace 73 237 Kč 105 8. 7. 2021
Pomoc Říhovým, kterým tornádo vzalo domov 79 650 Kč 21 9. 7. 2021
Vozík pro Zuzku, aby mohla žít aktivní život 338 135 Kč 165 9. 7. 2021
Charitativní turnaj Jana Skopečka v Kolíně 4 400 Kč 3 9. 7. 2021
Pomoc Martinovi a jeho rodině po ničivém tornádu, které zničilo jejich dostavěný dům 134 655 Kč 60 9. 7. 2021
Pomoc pro Vlaďku Jůvovou, která přišla při tornádu o střechu nad hlavou 28 000 Kč 10 9. 7. 2021
RWTTC x café jen – složme se na speciální vozíček pro hendikepované děti 151 021 Kč 38 9. 7. 2021
Korzet a ortézy pro Fabiánka, aby mohl samostatně chodit 91 000 Kč 65 9. 7. 2021
Pomoc samoživitelce Nikole a jejímu synovi Sebastiánovi 1 921 Kč 7 9. 7. 2021
Navraťme jim zase domov – pomoc Špergerovým, které zasáhlo tornádo 252 685 Kč 23 9. 7. 2021
Byla na hranici smrti, teď se učí zase žít 33 743 Kč 58 9. 7. 2021
Bydlení pro handicapovaného Michala a jeho psa 4 600 Kč 11 10. 7. 2021
Pomoc mamince Marii Strejčkové, které tornádo zničilo dům 74 400 Kč 60 11. 7. 2021
Podpora bratrů Petráňových, hasičů z obce Stebno, kterým downburst zničil domy, techniku i les 31 850 Kč 31 11. 7. 2021
Pomoc pro tátu, Luboše Úlehlu, kterému tornádo srovnalo vinný sklípek se zemí 20 200 Kč 18 12. 7. 2021
Pomoc pro Pavla Netopilíka, Veroniku Mrlákovou a jejich dvě děti, které zasáhlo tornádo 153 075 Kč 38 12. 7. 2021
Pomoc pro pana Alexandera Helešice a jeho rodiče, které zasáhlo tornádo 91 275 Kč 10 12. 7. 2021
Pomoc pro našeho kolegu, Martina Hrubého, kterému dům poničilo tornádo 204 425 Kč 7 12. 7. 2021
Kruh zdraví - nový prostor 50 173 Kč 51 12. 7. 2021
Delfinoterapie pro lepší vývoj Dominičky 101 050 Kč 89 13. 7. 2021
Neurosenzorická terapie pro Rendu 83 800 Kč 29 13. 7. 2021
Pomoc pro Ondráška 2 000 Kč 5 13. 7. 2021
Podpořte vznik první písně a videoklipu o Manželství pro všechny v České republice 53 530 Kč 87 13. 7. 2021
Na zakoupení areálu pro týraná zvířata 75 250 Kč 27 14. 7. 2021
Filmová pohádka hraná dětmi „Sám doma v pohádce” 27 350 Kč 40 14. 7. 2021
Pracezobyvaku.cz 0 Kč 0 14. 7. 2021
Pro Editin lehčí život 34 711 Kč 27 14. 7. 2021
Pomoc Martinkovým, kterým tornádo zničilo domov 89 000 Kč 40 14. 7. 2021
Pro zvířátka v Azylu Gaia 141 000 Kč 289 14. 7. 2021
Pomozme splnit Aniččin sen o chození 216 200 Kč 283 14. 7. 2021
Pomoc Agátce, která bojuje se zákeřnou leukémií 541 250 Kč 1 409 14. 7. 2021
Pro Richarda, aby byl jeho život po autonehodě jednodušším 800 Kč 4 14. 7. 2021
Pomoc pro seniorku Danu 10 500 Kč 4 15. 7. 2021
Pomoc Nešporovým, kterým tornádo zničilo dům 109 100 Kč 24 15. 7. 2021
Podpořte rozjezd e-shopu Offi Life s kladným vztahem k přírodě 800 Kč 3 15. 7. 2021
Obnovení klubovny pro děti a mládež, kterou zničilo tornádo 60 200 Kč 43 15. 7. 2021
Bolestná ztráta matky a poškozený mozek - s tím musí Lucka bojovat 54 000 Kč 5 15. 7. 2021
Pomoc pro Adámka, který porazil nádor na mozku 35 500 Kč 26 15. 7. 2021
Nový automobil pro těžce postiženého Jarečka 196 887 Kč 590 15. 7. 2021
PRALESNÍ VÝZVA anebo z Mokřadů do Malajsie 0 Kč 0 15. 7. 2021
Pomoc s opravou domu pro rodinu Zimákových, které zastihlo tornádo 250 500 Kč 2 16. 7. 2021
Pomoc pro rodinu Trechových z Mikulčic, které zasáhlo tornádo 114 800 Kč 26 16. 7. 2021
Pomoc Dobšíčkovým, kterým tornádo vzalo domov 16 500 Kč 12 16. 7. 2021
Nový Dům pomoci pro lidi bez domova a sociálně slabé jedince 0 Kč 0 16. 7. 2021
Pomoc pro rodinu Belkových - Mikulčice, které zasáhlo tornádo 210 800 Kč 28 16. 7. 2021
Přišli jsme o výjezdové vozidlo, pomozte nám dále zachraňovat zvířata! 16 300 Kč 24 16. 7. 2021
Pomoc pro Bibianku, která chce běhat se svou sestřičkou 34 383 Kč 83 16. 7. 2021
Charitativní fotbalový turnaj Jana Skopečka v Benátkách nad Jizerou 10 800 Kč 9 16. 7. 2021
Pomoc Dlabajovým, kterým tornádo poničilo domov 101 000 Kč 3 17. 7. 2021
Pomoc Pěnicovým, kterým tornádo zničilo domov 27 870 Kč 5 19. 7. 2021
Pomoc pro Petra, který před několika lety málem utonul 97 361 Kč 111 19. 7. 2021
Dětské centrum MEDVÍDEK 0 Kč 0 20. 7. 2021
Pomoc na obnovu rodinného domu babičky Vaňkové z Mikulčic 76 300 Kč 22 20. 7. 2021
Pro Josefku, aby mohla aktivně žít a plnit si sny 238 002 Kč 210 20. 7. 2021
Pomozte spolku Dobré ruce dále zachraňovat kočky 77 700 Kč 113 21. 7. 2021
Tornádo nám vzalo dům – pomoc Polákovým 42 967 Kč 6 21. 7. 2021
Pomozme Vláďovi Molatovi obnovit sad v Moravské Nové Vsi 80 211 Kč 70 21. 7. 2021
Počítače dětem pokračují – za 900Kč zajistíme počítač ke studiu pro 1 dítě v nouzi 20 300 Kč 11 21. 7. 2021
40. ročník JIZERSKÁ NOTA 2021 8 900 Kč 13 22. 7. 2021
Charitativní turnaj Jana Skopečka v Příbrami 500 Kč 1 22. 7. 2021
Reclaim Pride.cz - Pochod za Rovnost 4 200 Kč 10 22. 7. 2021
Modřanské hudební léto Ladislava Zelenky 0 Kč 0 22. 7. 2021
Pomoc pro paní Šimčíkovou a jejího syna Jana Šimčíka, které zasáhlo tornádo 104 500 Kč 5 22. 7. 2021
Pomoc pro spolužačku a dlouholetou kamarádku, samoživitelku Renatu, která se ocitla v tíživé situaci 46 300 Kč 22 22. 7. 2021
Pro Věru, která má problémy s chůzí 62 000 Kč 82 22. 7. 2021
Pomoc pro Filipa Gazdíka, kterému tornádo zničilo automobil 110 Kč 2 22. 7. 2021
ABA terapie pro Dominika 1 000 Kč 2 23. 7. 2021
Pomoc ženskému sboru z Moravské Nové Vsi, který tornádo připravilo o kroje 96 950 Kč 36 23. 7. 2021
Aby měl Martin svoje zdraví pod kontrolou 0 Kč 0 23. 7. 2021
Obnova rodinného domu rodiny Kollárových, které zasáhlo tornádo 250 300 Kč 2 24. 7. 2021
Pomoc pro Radunku, aby mohla prožít šťastný kočičí život 17 300 Kč 30 24. 7. 2021
Na kremaci pro Miušku 12 918 Kč 40 25. 7. 2021
Canisterapeutický psí parťák Kiwi pro Aničku 202 800 Kč 227 26. 7. 2021
Pomoc pro vzácného Maximka s Mowat-Wilson syndromem 27 820 Kč 28 26. 7. 2021
Kolem Mont Blancu pro ty, kteří nemohou 94 908 Kč 81 26. 7. 2021
Pomozte Natálce bojovat s DMO 104 077 Kč 109 27. 7. 2021
Pomoc pro Ginese 1 000 Kč 3 27. 7. 2021
Na Ondráškovy neurorehabilitace, aby rodičům mohl dál dělat radost 61 227 Kč 44 27. 7. 2021
Amálka přišla o své dvojče, narodila se s postižením. Pomozme jí cvičit! 71 248 Kč 34 27. 7. 2021
Pomoc pro Nikolku s leukémií, aby mohla dojíždět k lékařům 416 700 Kč 1 185 27. 7. 2021
Zachraňme kazetový strop Rovečínského kostela před tesaříkem 19 555 Kč 20 28. 7. 2021
Zdravotní kočárek pro Ondráška 29 535 Kč 46 28. 7. 2021
Bezpečné teplo pro malého Eliáška a bezprašné prostředí pro Júlečka 3 400 Kč 5 28. 7. 2021
Ukažme Jirkovi život z té lepší strany 1 600 Kč 3 28. 7. 2021
Pomozte Hubáčkům s opravou domu, který zasáhlo tornádo 136 445 Kč 4 28. 7. 2021
Pomoc rodině Herákových z MNV, kterým tornádo vzalo střechu nad hlavou 2 400 Kč 2 28. 7. 2021
Aby se Adámkovi lépe dýchalo 800 Kč 2 29. 7. 2021
Adela Slash - Laštovka 72 978 Kč 76 29. 7. 2021
Pomoc pro bojovnici Aničku 7 750 Kč 15 29. 7. 2021
Školní potřeby a pomůcky pro děti rodičů samoživitelů 6 560 Kč 10 29. 7. 2021
Společnosti MOLITAN a.s. a MORAVIA COMFORT s.r.o. pomáhají svým zaměstnancům 7 000 Kč 4 29. 7. 2021
Pro Pavlínku, která bojovala s leukémií 130 831 Kč 202 29. 7. 2021
Pomozte mi, prosím, neztratit spojení se světem a lékaři 39 520 Kč 65 29. 7. 2021
Pomoc pro těžce nemocného psa, Karla 10 400 Kč 13 29. 7. 2021
Dotisk vlastní knižní prvotiny „Písmenovky“ 40 995 Kč 46 29. 7. 2021
Pomoc Štěrbovým z Hrušek – tornádo jim vzalo dům 255 228 Kč 58 31. 7. 2021
SMART péče o duši - automobil pro terénní službu organizace Péče o duševní zdraví 9 500 Kč 14 2. 8. 2021
Pomoc pro Martínka, který bojuje s akutní lymfoblastickou leukémií 350 700 Kč 935 2. 8. 2021
Obnova kostela v Moravské Nové Vsi 160 500 Kč 34 2. 8. 2021
Motor pro Elišku - elektrický pohon k mechanickému vozíku 76 890 Kč 82 2. 8. 2021
Pro bojovníka Míšu 152 387 Kč 328 2. 8. 2021
Milk And Honey 2021 - podpora na tisk časopisu 42 300 Kč 83 2. 8. 2021
Mezinárodní Festival Road Movies - zachraňme analogový film 31 390 Kč 24 2. 8. 2021
David se narodil jako zdravý kluk, teď potřebuje naši pomoc a psí parťačku Colleen! 166 000 Kč 93 2. 8. 2021
Pomoc chlupáčkům z Pejsci a kočičky v urgentní nouzi, z. s. 36 745 Kč 50 3. 8. 2021
Pomoc mamince Leoně s financováním asistentů pro syny s autismem 457 263 Kč 1 054 3. 8. 2021
Jessica potřebuje auto na časté cesty k lékařům. Pomozme jí! 248 040 Kč 738 3. 8. 2021
Vozíčkář Josef ze Slavkova vždy všem pomáhal. Pomozte mu k novému autu! 260 541 Kč 288 3. 8. 2021
Podcast Kudy Běží Zajíc pro TJ Mikulčice, kterým tornádo poničilo hřiště 156 626 Kč 167 4. 8. 2021
Jana, maminka samoživitelka, bojující se zákeřnou nemocí prosí o pomoc 1 151 279 Kč 4 256 5. 8. 2021
CD "HRDÁ OSTRAVA" 113 250 Kč 49 5. 8. 2021
Ergoterapie pro autistu Marečka 21 050 Kč 41 5. 8. 2021
Pomoc pro Barču, aby nemusela podstupovat další léčbu 21 620 Kč 47 7. 8. 2021
Pomozme Nele zpět k životu 2 880 476 Kč 4 956 9. 8. 2021
Baterie do cochlear pro neslyšícího Zdenečka 12 210 Kč 28 9. 8. 2021
Pomoc pro Kevina - bojovníka! 54 300 Kč 119 9. 8. 2021
Lepší život pro Františka 4 062 Kč 11 9. 8. 2021
Pomoc rodině s malinkými dětmi po smrti maminky Jany Zakopalové (†38) 766 130 Kč 999 9. 8. 2021
Pomáhejme společně s DĚTI DĚTEM 55 600 Kč 4 9. 8. 2021
Elektrický pohon na vozík pro Patrička 50 800 Kč 65 9. 8. 2021
Pomoc pro Míru, který je po těžké autonehodě odkázán na pomoc druhého 26 846 Kč 43 10. 8. 2021
Festival Jesnění 52 010 Kč 60 10. 8. 2021
Vzhůru za sny a ještě dál 172 333 Kč 367 11. 8. 2021
Při požáru přišla rodina se 3 dětmi o vše - POMOZME jim postavit nový domov 255 267 Kč 135 11. 8. 2021
Handbike pro Jiřího – návrat do sportovního života 96 800 Kč 61 12. 8. 2021
Aby se stav Kristýnky mohl i nadále zlepšovat 21 600 Kč 23 12. 8. 2021
Léčba kmenovými buňkami – naděje pro Leontýnku 53 350 Kč 51 12. 8. 2021
Zvon pro Kapličku Františkov 28 000 Kč 36 13. 8. 2021
Za pomoc Veronice s roztroušenou sklerózou knihy od Vlastiny Svátkové 136 500 Kč 154 13. 8. 2021
Z Brna do italských Benátek pro rodinu Hubáčkových 37 000 Kč 26 13. 8. 2021
Taneční tábor, zážitek, který podporuje děti, které to potřebují 0 Kč 0 16. 8. 2021
Šana tova! - židovský rok v písních 85 730 Kč 120 16. 8. 2021
Obnova sadu v Mikulčicích, který zničilo tornádo 6 400 Kč 11 16. 8. 2021
Osobní asistence pro Kristýnu 5 160 Kč 16 16. 8. 2021
Na léčbu Laurinky trpící těžkou formou dětské epilepsie 81 800 Kč 83 17. 8. 2021
Auto pro Ninušku, které byl zjištěn nádor na pravé ledvině 113 111 Kč 207 17. 8. 2021
Pomozme Saše od bolesti 21 450 Kč 23 17. 8. 2021
Pomoc pre Joeho 50 000 Kč 106 17. 8. 2021
Táta tří dětí bojuje o soběstačnost 80 734 Kč 114 17. 8. 2021
Neurorehabilitace pro Nikolku, které jí usnadní nástup do školky 31 200 Kč 12 17. 8. 2021
Módní značka NO-IMAGE 0 Kč 0 18. 8. 2021
Po úderu blesku přišla Iva s maminkou o střechu nad hlavou, prosím, pomozme jim 312 550 Kč 107 18. 8. 2021
Aby Elza dál rozdávala radost 11 000 Kč 13 18. 8. 2021
Narozeninová sbírka pro Amálku, která trpí akutní lymfoblastickou leukémií 67 790 Kč 79 18. 8. 2021
Handbike pro Honzu - možnost začít sportovat 247 900 Kč 61 19. 8. 2021
Speciální rehabilitace pro Terezku 2 800 Kč 7 19. 8. 2021
Inhalátor pro onkologicky nemocnou Kristýnku a vybavení domácnosti pro její rodinu 7 114 Kč 12 19. 8. 2021
Bez asistence se Monika s SMA neobejde. Pomůžeme jí? 150 810 Kč 178 19. 8. 2021
Pomoc pro Přemysla a děti, kterým rakovina bere mámu 36 200 Kč 48 19. 8. 2021
Domov pro psí seniory 220 040 Kč 412 20. 8. 2021
Pilotní kniha kyber pohádek a kyber říkanek 116 754 Kč 92 20. 8. 2021
Debutové CD Nesnesitelná lehkost beatů 31 000 Kč 43 20. 8. 2021
Pro Izabelku s akutní lymfoblastickou leukémií 390 339 Kč 667 20. 8. 2021
Pomoc Vlastičce s myelodysplatickým syndromem 199 521 Kč 214 22. 8. 2021
Naděje pro Kamilku, bojovnici s postižením mozku 60 209 Kč 97 22. 8. 2021
Delfinoterapie pro Danielku 190 200 Kč 39 24. 8. 2021
Pomoc rodině zesnulého kamaráda běžce Vítka P. 363 190 Kč 395 24. 8. 2021
Edíkova operace ve Vídni 537 617 Kč 263 24. 8. 2021
Delfinoterapie pro Jasmínku 38 300 Kč 20 24. 8. 2021
Den pro hospic 105 200 Kč 44 24. 8. 2021
Větší auto pro Vojtíka 305 040 Kč 243 25. 8. 2021
Rozhýbejme Tadeáška s SMA 57 184 Kč 58 25. 8. 2021
Stream portál daxni.cz 0 Kč 0 25. 8. 2021
Elektrický pohon k vozíku pro Vláďu 23 395 Kč 33 26. 8. 2021
Pomoc Michalovi, který prodělal krvácení do mozku 1 034 942 Kč 780 26. 8. 2021
Muzikál Bratři 0 Kč 0 26. 8. 2021
Na léky pro Lukáše, který má poškozené plíce 3 600 Kč 13 27. 8. 2021
Podpořme Magdalénu na cestě k MUDr. 6 850 Kč 10 27. 8. 2021
Snoezelen - multismyslové centrum pro děti i dospělé 2 100 Kč 4 27. 8. 2021
Příběh knihy „Dovol si TO“ ožije díky Tobě 225 869 Kč 125 29. 8. 2021
Intro video Rytířů Kladno 2022 0 Kč 0 30. 8. 2021
Teepee nejen pro vozíčkáře 0 Kč 0 30. 8. 2021
Auto se speciální úpravou pro Jiříka 12 900 Kč 13 30. 8. 2021
Pomozme Pavlovi, kterého zasáhla mrtvice 501 378 Kč 563 31. 8. 2021
Držme se pro Hospic Sv. Jiří 500 Kč 1 31. 8. 2021
Pomozte Lotynce s Cri Du Chat Syndromem 24 437 Kč 34 31. 8. 2021
Větší auto pro Toničku 63 432 Kč 124 31. 8. 2021
Film Moje Kanada 0 Kč 0 31. 8. 2021
Aby mohl Casper pomáhat 90 068 Kč 158 1. 9. 2021
Zachraňme Mezi stromy 39 203 Kč 101 1. 9. 2021
Zkuste to se Zkusmeto! 132 000 Kč 120 1. 9. 2021
Auto na Jonáškovy cesty do nemocnic 44 270 Kč 70 1. 9. 2021
Pomoc pro Dixinku, aby mohla běhat bez bolesti 14 285 Kč 20 1. 9. 2021
Pomozme statečné Renatě, její motivací je pomáhat dál potřebným 71 550 Kč 118 1. 9. 2021
Hospicové postřižiny III 108 772 Kč 64 1. 9. 2021
Zastavme utrpení rumunských pejsků 51 030 Kč 83 2. 9. 2021
Šance na život pro opuštěné kočičky 84 610 Kč 199 3. 9. 2021
DOTYK Doroty Barové na vinylu 48 044 Kč 58 3. 9. 2021
Pomozme s FIT PARKem Danielce 114 430 Kč 27 3. 9. 2021
Kolotoč pro naše nejmenší 12 230 Kč 15 3. 9. 2021
1. Hranice desfourských lesů na velkostatku Smržovka 211 420 Kč 25 6. 9. 2021
Vydání knihy Bůh jede na dovolenou 33 755 Kč 76 6. 9. 2021
Bestseller pro děti 0 Kč 0 6. 9. 2021
Vydání knihy pro děti a Naďu in memoriam 0 Kč 0 6. 9. 2021
Asistence pro Karla 51 229 Kč 61 6. 9. 2021
Maminka zemřela na rakovinu, nyní nám shořel dům. Prosím, pomozte! 2 032 240 Kč 4 923 6. 9. 2021
Živá galerie - umělecký prostor na Žižkově 0 Kč 0 6. 9. 2021
Deník ze života s Alzheimerem 31 415 Kč 76 6. 9. 2021
Koblihář nebo sluníčkář: musíme si promluvit 187 506 Kč 85 6. 9. 2021
Pomozme Viktorkovi s akutní lymfoblastickou leukémií 54 300 Kč 129 7. 9. 2021
Inzulínek - dia deníky 24 500 Kč 31 7. 9. 2021
Naděje pro Kristýnku, aby se mohla postavit na nohy 545 427 Kč 557 8. 9. 2021
Amelie Siba - videoklip pro single LOVE COWBOYS 40 808 Kč 65 8. 9. 2021
Pastoral Brothers - Nekostel 230 911 Kč 204 8. 9. 2021
Kup si mýdlo – podpoř DobroDílo a dej práci mýdlařům s mentálním hendikepem 25 910 Kč 43 8. 9. 2021
Lanová rampa pro Vážany n/Lit. 112 000 Kč 1 8. 9. 2021
Lepší život pro autistickou Agátku 96 500 Kč 198 8. 9. 2021
Zhudebněné videorecepty - Flesh chef Pepitto 0 Kč 0 9. 9. 2021
Mobilní výběh pro naše krávy 70 416 Kč 160 9. 9. 2021
Pomoc rodině zesnulého Petra K. 423 500 Kč 326 9. 9. 2021
Rehabilitace pro Matouška 25 950 Kč 6 9. 9. 2021
Jivácká lavička Toulavých vlků 24 250 Kč 41 9. 9. 2021
TheraSuit terapie pro Danečka 393 867 Kč 981 10. 9. 2021
Záchrana VARY GOOD FESTU 2 670 Kč 3 10. 9. 2021
UNION SPOJUJE. Břevnováci vracejí fotbal do své čtvrti. 210 800 Kč 152 11. 9. 2021
Když sranda vzniká v posteli 10 000 Kč 10 13. 9. 2021
DecorEn - s radostí spojujeme kreativní lidi v šicí dílně 16 272 Kč 12 14. 9. 2021
Marušce na intenzivní měsíční neurorehabilitační program 33 000 Kč 31 14. 9. 2021
Návrat Archanděla Michaela 26 600 Kč 20 14. 9. 2021
Důstojný život pro mé nezletilé děti 3 150 Kč 10 14. 9. 2021
Zooterapie všude, kde je potřeba 2 810 Kč 7 14. 9. 2021
Pomozte Liliance a její rodině zvládnout těžkou životní situaci 380 600 Kč 824 15. 9. 2021
Víťa z vozíku na nohy 50 297 Kč 85 15. 9. 2021
Pekárna Bartošovice online - 30 let zkušeností ve 30 minutách video kurzů 0 Kč 0 15. 9. 2021
Pomozte nám postavit tátu Vráťu opět na nohy 289 857 Kč 240 16. 9. 2021
Vznik inscenačního projektu SEA 0 Kč 0 16. 9. 2021
Pomozte nám vybavit nové ekocentrum na Zlínsku 0 Kč 0 16. 9. 2021
Hlavolam TWINGO 249 Kč 1 16. 9. 2021
EKOFARMA s ubytováním NA FILIPÍNÁCH 7 100 Kč 9 16. 9. 2021
Pomoc tátovi, který vyhořel a přišel o vše 235 440 Kč 140 16. 9. 2021
Naslouchátka pro anděla - Kláru Vaňákovou 140 500 Kč 95 16. 9. 2021
Šimonkovi na nové auto 50 200 Kč 67 16. 9. 2021
Nástavba a rekonstrukce Gymnázia BESKYDY MOUNTAIN ACADEMY 665 000 Kč 187 17. 9. 2021
Pomoc pro Honzíka, který si svůj život musel již dvakrát vybojovat 25 620 Kč 37 17. 9. 2021
Pomozme Mikimu začít běhat jako zdravý kluk 19 067 Kč 26 17. 9. 2021
Mediace pro každého aneb jak se dobře domluvit 0 Kč 0 18. 9. 2021
Pokojné umírání 19 062 Kč 15 20. 9. 2021
Zachraňme se včas 900 Kč 3 20. 9. 2021
Stoly pro dobročinné KnihoTrhy 4 100 Kč 2 20. 9. 2021
gfBar 2 - zdravá energetická tyčinka - zbavíme svět únavy 6 800 Kč 13 20. 9. 2021
Léčba kmenovými buňkami pro Martínka 2 000 Kč 5 20. 9. 2021
Pomoc pro Pavla, aby byl opět prospěšný společnosti 54 190 Kč 41 20. 9. 2021
Pomozte Emmičce, aby mohla jíst bez sondy 246 715 Kč 524 21. 9. 2021
Autosedačka pro Kubíčka s těžkou mozkovou obrnou 8 000 Kč 26 21. 9. 2021
Verunky život s rozštěpem páteře 42 822 Kč 66 21. 9. 2021
Podpořte Čajového Skřítka! 55 751 Kč 52 22. 9. 2021
Moje poprvé: Konečná zastávka (detektivní román) 0 Kč 0 22. 9. 2021
Pomozme Domčovi zase malovat! 55 000 Kč 57 22. 9. 2021
Podzimní pobyt pro děti z Klokánku Štěrboholy 53 900 Kč 36 22. 9. 2021
Pomozme Milanovi zpátky na nohy 467 464 Kč 259 23. 9. 2021
Fotografická kniha VERUM PHOTO – PHOTO ESSAYS 186 361 Kč 138 23. 9. 2021
Auto pro těžce nemocného syna Michaela s Duchennovou svalovou dystrofii 31 077 Kč 30 23. 9. 2021
Kynologická hala FelixCanis 4 100 Kč 6 23. 9. 2021
Podpora demokracie a poctivé politiky 0 Kč 0 23. 9. 2021
Pomozte Emičce k lepšímu životu 65 200 Kč 77 24. 9. 2021
Podpořte s námi NF dětské onkologie KRTEK a získejte dres Tomáše Vaclíka 9 000 Kč 12 24. 9. 2021
Pomozme Adélce, aby opět byla mažoretkou a bruslařkou 144 834 Kč 151 24. 9. 2021
Pomůžeme Martinovi na nohy 25 393 Kč 27 24. 9. 2021
Na Bazíkovu chemoterapii lymfatických uzlin 96 167 Kč 236 26. 9. 2021
Postavte Marečka na nohy 36 500 Kč 7 26. 9. 2021
Nové svatovojtěšské hodiny rozsvítí levý břeh Vltavy v Českých Budějovicích 101 400 Kč 21 27. 9. 2021
Delfinoterapie pro Davídka s RAC3 onemocněním 35 870 Kč 49 27. 9. 2021
Pomozme Betty v těžké situaci po autonehodě 77 218 Kč 175 27. 9. 2021
Rovnátka jako nový start do života pro Valérii z dětského domova 50 064 Kč 84 27. 9. 2021
Pomoc pro bráchu Zdeňka, který má poraněnou míchu 400 000 Kč 307 28. 9. 2021
Jasmínka má sen - chodit. Pomozme jí k němu! 188 000 Kč 296 28. 9. 2021
Auto umožňující cestování třem postiženým dětem 5 100 Kč 10 28. 9. 2021
Běhej zdravě: nová e-kniha o běhání 55 851 Kč 194 29. 9. 2021
Kávovar pro Kávu za dobrý skutek 10 900 Kč 21 29. 9. 2021
Vydání příběhu, který odkrývá to, co většině lidských očí zůstává skryto 32 340 Kč 25 29. 9. 2021
E-SPORT HRAJUHOKEJ.CZ 0 Kč 0 29. 9. 2021
Naděje pro Šárinku 59 072 Kč 88 29. 9. 2021
Podzimní RŮŽE PRO MATKU 5 300 Kč 7 29. 9. 2021
Kniha o pomoci uprchlíkům na Balkánské trase 13 930 Kč 31 29. 9. 2021
Neurosenzorické terapie pro Adámka 105 350 Kč 62 29. 9. 2021
Jabka hrušky 2 863 Kč 7 30. 9. 2021
Pomozme rodině, ve které tragicky zemřel otec pětitýdenní holčičky 2 198 172 Kč 1 515 30. 9. 2021
Kočárek pro Laurinku 38 200 Kč 10 30. 9. 2021
Včasná podpora pozůstalých rodin 88 510 Kč 95 30. 9. 2021
Vlastivědný sborník Mandava 2021 20 000 Kč 35 1. 10. 2021
Vydání knihy Vidina 0 Kč 0 1. 10. 2021
Viktorie & František BAND | VYDÁVÁME DVOJALBUM!!! 60 266 Kč 37 1. 10. 2021
TRINJ - online platforma pro sběr a analýzu dat o zraněních stromolezců 0 Kč 0 1. 10. 2021
Invalidní skútr Shoprider Runner 2 pro handicapovanou maminku 25 600 Kč 24 1. 10. 2021
Pro Gretku, aby se mohla dále posouvat 457 142 Kč 373 1. 10. 2021
Pomoc rodičům a dědovi po požáru domu v Josefově 63 101 Kč 56 1. 10. 2021
Plánovací kalendář pro děti 32 800 Kč 18 1. 10. 2021
Aktivní mechanický vozík pro Michaelu 59 155 Kč 103 1. 10. 2021
Větší auto pro usměvavou Zuzanku s DMO 65 300 Kč 104 3. 10. 2021
Kampaň Zakroužkuj ženu 0 Kč 0 4. 10. 2021
Jirka se synem uvízli na vietnamském ostrově. Pomůžeme jim? 300 Kč 1 4. 10. 2021
BOTY ZA 3 MINUTY! 0 Kč 0 4. 10. 2021
Maska: Podpořte vydání unikátní publikace o československém hokeji 32 356 Kč 57 4. 10. 2021
Medmed - krátký mystifikační pseudodokument 58 755 Kč 38 4. 10. 2021
Podpořte nezávislou redakci NFSN 204 871 Kč 90 4. 10. 2021
Bezbariérové bydlení pro Majdalenku 2 302 236 Kč 12 453 4. 10. 2021
Auta pro domácí hospicovou péči 322 931 Kč 183 4. 10. 2021
Zastaňme se pražské čtvrti Dobeška 100 430 Kč 39 5. 10. 2021
Poprd pro Danku 66 000 Kč 79 6. 10. 2021
Stojím při rodinách s hendikepovanými dětmi - Srdcem Robinson 116 470 Kč 78 6. 10. 2021
Pomoc Beatce s dojížděním k lékařům 261 837 Kč 319 7. 10. 2021
Rozhýbejme Sebastiánka 68 119 Kč 135 7. 10. 2021
Pomozte dětem v Klokánku vybudovat útulný domov 71 162 Kč 41 7. 10. 2021
Z podkopce na kopec. Pomozme dětem v Klokánku, aby mohly lyžovat! 28 200 Kč 28 7. 10. 2021
Neurorehabilitace pro Šimůnka, aby mohl sám sedět a jednou snad i chodit 100 591 Kč 59 8. 10. 2021
Rekonstrukce koupelny pro maminku Elenu, aby mohla být samostatnější 1 700 Kč 5 8. 10. 2021
Přátelé Podkozí obnovují osadní hřiště 14 456 Kč 24 9. 10. 2021
Sen jedné mámy 0 Kč 0 11. 10. 2021
Láska je nejvíc a Napořád 83 539 Kč 61 11. 10. 2021
Pomozte Veronice ulehčit život s nevyléčitelnou nemocí 110 800 Kč 62 11. 10. 2021
Pomozme paní Ireně ulehčit situaci spojenou se změnou bydlení 11 000 Kč 16 12. 10. 2021
Kamna pro Vedralku 33 583 Kč 46 12. 10. 2021
Pomozte dospívajícím z dětských domovů na cestě do samostatného života 100 506 Kč 61 12. 10. 2021
Schodolez pro tatínka 97 625 Kč 105 12. 10. 2021
Autikvariát - knihy a autismus 21 755 Kč 34 12. 10. 2021
Ošetření zoubků pro Maxíka a Foxíka 13 700 Kč 11 12. 10. 2021
Dodávka pro humanitární pomoc Spolku Filantropie 300 Kč 1 12. 10. 2021
Barcarole... krátký film Igora Chmely s opravdovým duchem. 301 739 Kč 246 13. 10. 2021
Nebojte se gefilte fiš 128 621 Kč 135 13. 10. 2021
Film Blízká setkání 157 900 Kč 27 13. 10. 2021
Panoramatický krajinářský kalendář 2022 0 Kč 0 13. 10. 2021
Vytiskneme spolu lepší zítřky 46 630 Kč 38 13. 10. 2021
Tiimiakatemia® Prague 0 Kč 0 13. 10. 2021
Cesta z města 0 Kč 0 13. 10. 2021
GENERACE N - kniha 88 autorů současného výtvarného umění 64 300 Kč 35 13. 10. 2021
Auto pro Toma 172 300 Kč 129 13. 10. 2021
Paměť národa slaví 20 let! 37 179 Kč 46 13. 10. 2021
Vteřina, co změní život 342 054 Kč 403 13. 10. 2021
Pomoc rodině zesnulé Marušky 475 700 Kč 863 13. 10. 2021
Auto pro Vladíka se srdeční vadou 30 200 Kč 42 13. 10. 2021
Podpoř vydání knihy Holka z korporátu 0 Kč 0 14. 10. 2021
Založení kavárny 0 Kč 0 14. 10. 2021
Pomozme onkologickým dětem v NF Krtek 8 800 Kč 5 14. 10. 2021
Rehabilitace pro Danielku 104 660 Kč 98 14. 10. 2021
Zimní stadion Žamberk 503 100 Kč 184 14. 10. 2021
Pomoc a podpora pro Patrika - Restart 2 600 Kč 6 14. 10. 2021
Podpořme společně děti z dětských domovů na jejich cestě životem 1 500 Kč 4 14. 10. 2021
Rybovka v Banátu 26 510 Kč 35 15. 10. 2021
Pomůžete dokončit školu v Oknech? 65 000 Kč 53 15. 10. 2021
Aby každý mohl zůstat doma 50 389 Kč 114 15. 10. 2021
Pobyt na sněhu pro děti z Klokánku Teplice 36 000 Kč 21 15. 10. 2021
Aby Nina mohla byť ako ostatné detičky 135 484 Kč 475 15. 10. 2021
Jarušku upoutala nemoc na vozík, pomozte jí usnadnit návrat do života 608 878 Kč 591 17. 10. 2021
Pojďme s divadlem poq pomoci přeživším z národa jezídů 32 100 Kč 12 18. 10. 2021
Chemoterapie pro Damiena 31 000 Kč 71 18. 10. 2021
Pomoc pro kočičky 54 517 Kč 121 18. 10. 2021
Schodišťová sedačka pro Vendu 16 525 Kč 44 18. 10. 2021
ROK DOBRÉHO ČINĚNÍ: Pomozte lidem s handicapem oslavit rok plný dobrých skutků! 36 700 Kč 39 18. 10. 2021
Pomozme Honzovi opět na nohy 23 900 Kč 21 18. 10. 2021
Pomozme Jiříkovi na nohy 210 371 Kč 871 18. 10. 2021
Invalidní vozíček pro maminku 16 200 Kč 27 18. 10. 2021
Kniha Kaditi ve tmě 0 Kč 0 19. 10. 2021
Ergoterapie pro Karolínku 80 050 Kč 78 20. 10. 2021
Pro Nelinku s akutní lymfoblastickou leukemií 299 006 Kč 275 20. 10. 2021
Pro Marušku a 3 děti, aby zvládli život bez táty 371 450 Kč 500 20. 10. 2021
Náhlé krvácení do mozku vzalo tatínka šesti dětem 136 106 Kč 193 20. 10. 2021
Podpora pro začínající dobrovolné záchranáře SAR Team Louny 0 Kč 0 20. 10. 2021
Speciální vozík pro Káťu 8 390 Kč 21 20. 10. 2021
Dokončení dokumentárního filmu Krychlič 109 279 Kč 132 21. 10. 2021
Debutové CD Kořeny - Kapela Vína 74 740 Kč 106 21. 10. 2021
20 000 židů pod mořem - filmový dokument k 5. výročí 101 360 Kč 151 21. 10. 2021
Hiporehabilitace pro Leničku 94 088 Kč 170 21. 10. 2021
legendární Karel Kahovec 75 let + The Beatles Revival 30 let - Summer Tour 2022 0 Kč 0 21. 10. 2021
Pomozme "Amazonce" Ivě Brychové v jejím boji 80 000 Kč 33 22. 10. 2021
Operace pro Elišku 71 303 Kč 138 22. 10. 2021
Postavme Kačku a jejího parťáka Bruce zpátky na nohy 42 260 Kč 105 22. 10. 2021
Pomozme Sáře vybrat peníze na rehabilitace 85 600 Kč 83 25. 10. 2021
Terapie pro Adámka 140 063 Kč 474 25. 10. 2021
Skladon pomáhá - zaměstnanecká sbírka pro Dětský Domov v Hranicích 20 800 Kč 24 26. 10. 2021
Ortézy pro Jindříška 271 512 Kč 492 27. 10. 2021
Pomoc pro opuštěné kočičky 87 900 Kč 172 27. 10. 2021
Andílek Matýsek a jeho vzpomínková sbírka pro Krtka 74 733 Kč 56 29. 10. 2021
Auto pro Daniela 2 900 Kč 7 29. 10. 2021
Cesta k uzdravení po těžkém úraze mozku 42 032 Kč 113 1. 11. 2021
Pořízení velblouda do minizoo 4 165 Kč 8 1. 11. 2021
Zóna - Český postapokalyptický seriál 0 Kč 0 1. 11. 2021
Pomozte mladým nadějným hercům splnit jejich sen 2 500 Kč 5 1. 11. 2021
AROSE - Videoklip 9 500 Kč 12 1. 11. 2021
Pomoc pro bezprizorné pejsky z Rumunska, kteří touží mít domov 44 610 Kč 72 1. 11. 2021
Vyrůstat doma, ne v dětském domově 42 600 Kč 17 1. 11. 2021
I přes své problémy touží po práci a normálním životě 2 644 Kč 8 1. 11. 2021
Cimrmani - fotografická publikace Petra Hechta 235 533 Kč 204 2. 11. 2021
Řidičský průkaz pro nejstarší členy dětského domova v Krásné Lípě 2 930 Kč 11 2. 11. 2021
Pro Ivanku, aby se jí lépe chodilo 92 500 Kč 40 2. 11. 2021
Barunka a babička 33 953 Kč 59 2. 11. 2021
Cabaret Calembour vydává své první CD a LP 100 212 Kč 97 2. 11. 2021
Neurorehabilitační cvičení pro Vítka 103 355 Kč 102 3. 11. 2021
Pomoc pro Honzíka s akutní lymfoblastickou leukémií 110 539 Kč 120 3. 11. 2021
Kniha Pozoruhodné stromy v Poodří 59 500 Kč 58 3. 11. 2021
Dědečkovo poselství 0 Kč 0 3. 11. 2021
"Povolání syn" 0 Kč 0 3. 11. 2021
Komunikační zařízení pro Petra 165 759 Kč 185 4. 11. 2021
Pomozte rodině, které požár zničil domov 14 433 Kč 21 4. 11. 2021
Veselejší svět pro Faníčka 14 350 Kč 28 4. 11. 2021
Pomozte Domčovi po mrtvici míchy začít znovu sportovat 258 753 Kč 112 5. 11. 2021
Rozsviťte dětský úsměv spolu se ŠKODA IT / Light up a child’s face with a smile with ŠKODA IT 19 000 Kč 55 5. 11. 2021
HitGym běží pro Nadační fond Umění doprovázet 50 000 Kč 62 5. 11. 2021
Pomoc pro Egonka 34 100 Kč 72 5. 11. 2021
Auto pro Mišánka 46 850 Kč 39 6. 11. 2021
Odpočinek V růžovém sadu 42 950 Kč 19 8. 11. 2021
Pomozme Zdendovi udělat první samostatné krůčky 95 460 Kč 49 8. 11. 2021
Auto pro tátu, který přišel o nohu 74 651 Kč 117 8. 11. 2021
Pomoc pro Pavlínku 13 050 Kč 20 8. 11. 2021
Podám ti ruku, projekt pro rodiče samoživitele 0 Kč 0 8. 11. 2021
NF Úsměv nejen pro Kryštofa - pomáhejte s námi onkologicky nemocným lidem 10 700 Kč 22 8. 11. 2021
Pomozme rodině, která zanedbáním lékařské péče přišla o tátu 43 821 Kč 72 9. 11. 2021
Elektrokolo s invalidním vozíkem pro Honzíka 253 481 Kč 152 9. 11. 2021
Pomozte mamince starat se o Míšu doma 239 052 Kč 288 9. 11. 2021
Rekonstrukce hřiště a terapeutické zahrady v nemocnici Motol 199 733 Kč 111 9. 11. 2021
Lázně pro Grace 77 685 Kč 350 9. 11. 2021
Naplň nám misku! 27 190 Kč 45 9. 11. 2021
Intenzivní rehabilitace pro Kubíčka 55 433 Kč 67 9. 11. 2021
Elektrický motor k invalidnímu vozíku pro Pavla 94 780 Kč 163 9. 11. 2021
Pomozme Jindrovi ke svobodě 11 400 Kč 19 9. 11. 2021
Výukový tablet pro Ellinku 14 300 Kč 34 9. 11. 2021
Bráchové v Liberu na cestě do Pákistánu (a ještě dál...) 87 480 Kč 131 9. 11. 2021
Pomocná ruka seniorům 73 703 Kč 97 10. 11. 2021
Valentýnka potřebuje vozík 95 400 Kč 76 10. 11. 2021
Operácia pro Miu 25 055 Kč 42 10. 11. 2021
Pomozte Monice po těžké operaci mozku znovu chodit 219 465 Kč 270 10. 11. 2021
Tricykl pro Lukáše 63 060 Kč 54 10. 11. 2021
Kniha NÁŠ DOMOV 67 960 Kč 21 10. 11. 2021
Pokračování příBĚHU S KOSMOSEM 29 467 Kč 39 10. 11. 2021
Kpsychologovi: Pomáháme na cestě za psychologem 95 622 Kč 206 10. 11. 2021
Podpořte nové album skupiny Jamaron! 195 293 Kč 225 10. 11. 2021
Krvavý Johann 0 Kč 0 10. 11. 2021
Vojtíškovi na rehabilitace, aby mamince dělal radost 5 450 Kč 7 11. 11. 2021
Zachraňme kočičky v severních Čechách 30 270 Kč 60 11. 11. 2021
Pomozte rozšířit psí depozitum Litvínov 119 951 Kč 251 11. 11. 2021
Lepší budoucnost Tomíkovi a jeho mamince 10 300 Kč 23 11. 11. 2021
Aktivní vozík pro Míšu 175 064 Kč 197 11. 11. 2021
Buď SPOKO a podpoř aplikaci první psychické pomoci 51 307 Kč 78 11. 11. 2021
Oko tygra - chráníme deštný prales a poslední tygry před pytláky 24 376 Kč 27 12. 11. 2021
Rehabilitace pro Tomáška 20 700 Kč 11 12. 11. 2021
Nový život pro Dolly 5 200 Kč 7 12. 11. 2021
Auto pro vážně nemocného Járu 306 710 Kč 149 12. 11. 2021
Rehabilitace pro Dalibora 247 682 Kč 231 12. 11. 2021
#ENERGIILEKARUM - Naše pomoc je potřeba! 2 734 689 Kč 2 023 12. 11. 2021
Vyšetření pro nemocnou Maggie 15 000 Kč 28 12. 11. 2021
Postní kuchařka od kořene po nať 170 415 Kč 222 15. 11. 2021
Oblečme společně děti s kožní nemocí zvanou Ichtyóza 0 Kč 0 15. 11. 2021
Splněná vánoční přání pro děti z neúplných rodin 12 800 Kč 10 15. 11. 2021
Nadace Leontinka 1 250 Kč 4 15. 11. 2021
Nadační fond Eduzměna 1 600 Kč 3 15. 11. 2021
Taťána po mozkové mrtvici bojuje za lepší život 53 454 Kč 52 15. 11. 2021
Auto pro Stellu a Laďu 13 550 Kč 16 15. 11. 2021
Bezpečná postel pro Matěje 1 350 Kč 5 15. 11. 2021
Pomozte rozvíjet pohybové dovednosti předškolních dětí 63 400 Kč 24 15. 11. 2021
Odposlechnuto v Praze, 2. díl 383 501 Kč 759 16. 11. 2021
Automobil pro Barborku 53 372 Kč 59 16. 11. 2021
Automobil pro pečovatelskou službu Dotek 22 200 Kč 10 16. 11. 2021
Nové ouško pro Barunku 709 241 Kč 832 16. 11. 2021
Rehabilitace pro Karolínku, aby ji poslouchalo tělíčko 39 400 Kč 23 16. 11. 2021
Sklad uměleckého materiálu za odvoz – art re use 19 450 Kč 22 18. 11. 2021
Knihovna a literární kavárna v Keni 98 020 Kč 42 18. 11. 2021
Tablety pro osamělé seniory 13 541 Kč 26 18. 11. 2021
Pomoc pro Vašíka s akutní lymfoblastickou leukémií 317 490 Kč 479 18. 11. 2021
Speciální vozík pro Maxíka, aby si mohl užívat vodní radovánky 106 300 Kč 16 18. 11. 2021
Pomozte Felince a její smečce 13 600 Kč 33 18. 11. 2021
Daruj domov 26 850 Kč 22 18. 11. 2021
Pomoc malé Barborce, která trpí spinální svalovou atrofií 133 170 Kč 69 18. 11. 2021
Pomoc rodině zesnulé Pavly 272 934 Kč 314 18. 11. 2021
Výstava Metamorfoza- maturitní projekt 8 005 Kč 12 19. 11. 2021
Asistence pro handicapovanou Viktorku 112 500 Kč 75 19. 11. 2021
Proměna zchátralého statku v centrum života 1 043 472 Kč 544 19. 11. 2021
Speciální odrážedlo pro Matyáška 79 307 Kč 158 19. 11. 2021
Pomoc holčičkám, které přišly o svou nejdražší maminku 283 675 Kč 391 22. 11. 2021
Rehabilitace pro Matyáška 59 554 Kč 89 22. 11. 2021
Krok za Šimonka 203 433 Kč 137 22. 11. 2021
Pomoc pro Huana 54 500 Kč 131 22. 11. 2021
Motor k mechaničáku dostane Marii nejen na poštu 136 500 Kč 129 22. 11. 2021
Danielky krůčky 65 800 Kč 104 22. 11. 2021
Kyslíková terapie pro Ondráška s autismem 89 660 Kč 96 22. 11. 2021
Aby žádné dítě nezůstalo bez dárku 256 700 Kč 586 23. 11. 2021
Lehký vozík pro Honzu 64 749 Kč 82 23. 11. 2021
Neurorehabilitace pro Tomíka 110 185 Kč 100 23. 11. 2021
Aby Maruška mohla pokračovat s neurorehabilitačním cvičením 83 416 Kč 67 23. 11. 2021
Hipoterapie pro Terezku 23 670 Kč 35 24. 11. 2021
Pro Jonáška – na udržení jeho dosavadní péče a kvality života 53 872 Kč 74 24. 11. 2021
Otevření obchodu s darovaným zbožím - výtěžek půjde dětem v nouzi 200 Kč 1 24. 11. 2021
Ortézky pro Pepinku 143 700 Kč 209 24. 11. 2021
Pomozme rozhýbat ruce a nohy tatínkovi dvou malých dětí 777 117 Kč 517 24. 11. 2021
Rozpohybujme Sašíka 226 230 Kč 301 24. 11. 2021
Cirkulární oblečení Nilmore® 204 600 Kč 147 24. 11. 2021
Notebook pro Zdeničku 40 175 Kč 38 25. 11. 2021
Pomozte nám zařídit domovy dětem i jejich rodičům 14 500 Kč 12 25. 11. 2021
Pomozte s námi seniorům v pohraničí 9 150 Kč 18 25. 11. 2021
Pojďme se, děti, zase bezpečně klouzat! 25 600 Kč 27 25. 11. 2021
Podpořme Bez trestu v boji proti nízkým trestům za sexualizované a domácí násilí 612 125 Kč 826 25. 11. 2021
Elektrický vozík pro Lenku 14 800 Kč 33 26. 11. 2021
Pomoc nevidomým skrze knihu Pod povrch 650 Kč 2 26. 11. 2021
Zachraňme historické sochy v Mimoni 13 580 Kč 12 26. 11. 2021
Tradice na dosah 0 Kč 0 26. 11. 2021
Pro Matyáška a jeho kamarády ze školy a ze školky 9 266 Kč 15 26. 11. 2021
Pomozme Martínkovi s ADHD, aby se mohl dále zlepšovat 1 536 Kč 13 26. 11. 2021
Plavání jako zábava, delfíni jako terapie 85 354 Kč 93 28. 11. 2021
Nový vozík pro Jakuba 33 200 Kč 54 29. 11. 2021
Batohy, zdravotnické pomůcky a vybavení pro domácí hospicovou péči Bárka 58 260 Kč 71 29. 11. 2021
Operace pro Zrzínka 24 022 Kč 54 29. 11. 2021
Člověk v tísni 51 100 Kč 3 29. 11. 2021
Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97 0 Kč 0 29. 11. 2021
Národní divadlo 50 200 Kč 2 29. 11. 2021
Nadační fond Happy Hearts 2 000 Kč 1 29. 11. 2021
Cirk La Putyka 600 Kč 2 29. 11. 2021
Česká filharmonie 444 Kč 1 29. 11. 2021
Nadační fond AutTalk 1 000 Kč 1 29. 11. 2021
Pomozme zlepšit životní úroveň v domovech seniorů 30 100 Kč 34 29. 11. 2021
Budujeme moderní vzdělávací a kulturní centrum pro aktivní stáří 1 600 Kč 1 29. 11. 2021
Speciální tříkolka pro Martínka, aby měl silnější nožičky 29 895 Kč 106 29. 11. 2021
PLNÁ 6 - filmový dokument o motocyklové vášni pro "roadracing" 281 045 Kč 174 29. 11. 2021
Moderátoři na rádiu Samson 43 250 Kč 37 29. 11. 2021
Pomozte dětem se svalovou dystrofií potkávat se s kamarády 43 705 Kč 29 30. 11. 2021
Like House 2 pro Opuštěné kočičí tlapky 108 758 Kč 487 30. 11. 2021
Vánoční sbírka CZC pro Nadační fond Zkruhu 1 749 Kč 3 30. 11. 2021
Speciální ortézy pro Ríšu 159 100 Kč 113 30. 11. 2021
Pomoc malé Amálce, které tragicky zahynul tatínek 195 161 Kč 328 30. 11. 2021
Pomoc pro bojovníka Vašíka a jeho rodinu 528 300 Kč 385 30. 11. 2021
Větší a spolehlivější auto pro Elinku 2 942 348 Kč 14 312 30. 11. 2021
Pomozme Filípkovi slyšet svět 96 200 Kč 202 30. 11. 2021
Neúnavný dopis Ježíškovi 36 393 Kč 51 1. 12. 2021
Zapálený Sokol Adam bojuje s mozkovou obrnou 4 300 Kč 6 1. 12. 2021
Neurorehabilitace pro Nelinku 52 810 Kč 49 1. 12. 2021
Pomoc Aleně s úhradou kmenových buněk 2 900 Kč 5 1. 12. 2021
Nové auto pro Dušana 21 700 Kč 20 2. 12. 2021
Pomozme Jakubovi získat osobní asistenci 13 050 Kč 13 2. 12. 2021
Vraťme Čechům dobré nitro 300 000 Kč 175 2. 12. 2021
Neurorehabilitační cvičení pro Karolínku 12 500 Kč 21 2. 12. 2021
Auto pro Elišku 179 819 Kč 208 2. 12. 2021
Adventní sbírka pro Krtka 15 277 Kč 25 2. 12. 2021
Neurorehabilitace jsou pro Sofinku jedinou nadějí k prvnímu krůčku 302 241 Kč 563 2. 12. 2021
Pomozte nám dýchat v klubovně bez oken 18 210 Kč 33 2. 12. 2021
Podpora Dreamer za zrušené vánoční trhy 0 Kč 0 3. 12. 2021
KUDRNOVA Cesta 19 553 Kč 39 3. 12. 2021
Pomozme Lucce, aby neprokašlala celý den 203 845 Kč 166 3. 12. 2021
Pomozme Martínkovi podstoupit neurorehabilitace, které mu uleví od bolestí 39 369 Kč 108 3. 12. 2021
Proč maminku bolí hlavička - osvětová knížka pro děti rodičů s migrénou 16 769 Kč 50 6. 12. 2021
Terez Wrau & Friends - podpořte vydání alba 52 660 Kč 65 6. 12. 2021
Kapka naděje pro děti s vážnými psychickými poruchami 643 055 Kč 214 6. 12. 2021
Pomozme Rozárce ulehčit život s Pompeho nemocí 244 783 Kč 319 6. 12. 2021
Pomozme Mišce podstoupit intenzivní rehabilitace 19 310 Kč 24 6. 12. 2021
Pomozme Kátě z Litoměřic po těžké autonehodě 314 900 Kč 525 6. 12. 2021
Pomoc pro Honzíka a jeho rodinu 82 843 Kč 98 6. 12. 2021
Centrum pro rodinu Máte na víc 48 032 Kč 76 6. 12. 2021
Dejme Sofince naději na život 350 485 Kč 880 7. 12. 2021
Rehabilitace pro Prokopa 176 222 Kč 156 7. 12. 2021
Nová kolena pro Zaru 45 300 Kč 116 7. 12. 2021
Sbírka pro bojovnici Terezku 133 920 Kč 125 8. 12. 2021
Pomoc pro Standu a Elišku 4 200 Kč 7 8. 12. 2021
Vodní jezírko pro adoptované želvičky 2 410 Kč 9 8. 12. 2021
Větší výběh pro adoptované králíčky a morčátka 7 525 Kč 15 8. 12. 2021
Pomozme kočičkám z Farmy Kapsa, aby měly plná bříška 23 987 Kč 53 8. 12. 2021
Výtah pro Adrianku 632 704 Kč 321 8. 12. 2021
Sám doma a v bezpečí 5 100 Kč 14 8. 12. 2021
Nenechme děti, aby v digitálním světě ztrácely samy sebe 500 Kč 1 8. 12. 2021
Pomozme Ondrovi, aby zase slyšel své kamarády 44 545 Kč 79 9. 12. 2021
Pomoc pro maminku samoživitelku se synem s těžkým zrakovým postižením 34 450 Kč 53 9. 12. 2021
Rekonstrukce sokolovny v Poděbradech 189 000 Kč 41 9. 12. 2021
Neurosenzorická terapie ve Verheul centru pro Honzíka 31 110 Kč 23 9. 12. 2021
Pomozme Terezce a její mamince Radce v tíživé životní situaci 558 461 Kč 755 9. 12. 2021
Neurosenzorická terapie pro Terezku a Marušku 9 355 Kč 17 9. 12. 2021
Vánoční sbírka divize Medical Solutions, CertiCon a.s. 24 377 Kč 41 9. 12. 2021
Pomozte dětem diabetikům zažít ozdravný zimní pobyt 23 900 Kč 28 10. 12. 2021
Sbírka k charitativnímu gaming streamu Play2Help 45 669 Kč 66 10. 12. 2021
Daruj dětem zábavu 8 000 Kč 15 10. 12. 2021
Rehabilitace pro Laurinku 636 655 Kč 327 10. 12. 2021
Auto pro Aničku s akutní leukemií 113 165 Kč 224 10. 12. 2021
Kyslíkové oxygenátory zachraňují životy 4 000 Kč 8 10. 12. 2021
Postavme pomník obětem komunismu 7 789 Kč 9 10. 12. 2021
Senzorická místnost pro děti s handicapem 8 200 Kč 17 10. 12. 2021
Nové CD souboru Musica Florea - Antonín Dvořák: Symfonie č. 6 79 600 Kč 24 12. 12. 2021
Pomozme, aby i děti z ulice mohly tvořit! 2 300 Kč 6 13. 12. 2021
Terapie pro Lukáška 135 873 Kč 262 13. 12. 2021
Rehabilitace pro Adélku 144 231 Kč 163 13. 12. 2021
Zachraňme Sandy život 15 100 Kč 6 13. 12. 2021
Andělská dodávka na pomoc pejskům 63 000 Kč 68 13. 12. 2021
Pomoc Damiánkovi a jeho rodině po těžké autonehodě 694 485 Kč 1 902 14. 12. 2021
Pomozme zabezpečit děti, které ztratily tatínka 30 350 Kč 54 14. 12. 2021
Hřiště pro Afriku 23 360 Kč 29 14. 12. 2021
Vánoce dětem z dětského domova 22 855 Kč 35 14. 12. 2021
Bezbariérová kuchyň pro Elišku 65 193 Kč 97 14. 12. 2021
Aukce pro kostely zničené tornádem 196 206 Kč 96 14. 12. 2021
Pomozme Ellince, Matiáskovi a jejich mamince vrátit se domů 103 090 Kč 109 14. 12. 2021
Motomed pro ALSU 8 700 Kč 8 14. 12. 2021
Rehabilitace pro Kačenku, aby mohla chodit 85 580 Kč 78 15. 12. 2021
Odlehčovací pobyty pro Michala, který zůstal následkem úrazu zcela ochrnutý 27 421 Kč 42 15. 12. 2021
Pomozme Olince a Gábince, předčasně narozeným dvojčátkům 94 624 Kč 255 15. 12. 2021
CD (reedice) Jiří Bulis - Hosté na zemi 19 470 Kč 27 15. 12. 2021
Z(č)as Vánoční OnlajnFest 47 800 Kč 102 15. 12. 2021
Léčba pro Gase 70 200 Kč 146 15. 12. 2021
Terapie pro Aranku 327 200 Kč 101 16. 12. 2021
Pomozme Miladě získat speciální kompenzační pomůcku, aby se mohla dál věnovat práci s dětmi 97 382 Kč 127 16. 12. 2021
Jani do života 454 096 Kč 565 16. 12. 2021
Prague Night 2 - "New Stories" Dokumentární film 896 Kč 4 16. 12. 2021
Čisté Česko 0 Kč 0 16. 12. 2021
Pokrok pro Mikuláška 191 268 Kč 231 17. 12. 2021
Automobil pro Kubíčka 42 158 Kč 46 17. 12. 2021
Martin dlouhodobě pomáhá jiným, pomozme nyní my jemu 141 538 Kč 134 17. 12. 2021
Pomozme Gábince a Terezce, které náhle opustil milovaný tatínek 88 560 Kč 115 17. 12. 2021
Léčba pro nemocné koťátko 24 250 Kč 46 17. 12. 2021
Auto pro zvířata v nouzi 1 700 Kč 4 17. 12. 2021
Neurorehabilitace pro Daniela 2 333 Kč 5 17. 12. 2021
Nová střecha pro TJ Sokol Řepy 34 650 Kč 19 17. 12. 2021
Album Útržky od něco něco konečně na vinylu a CD 23 300 Kč 27 19. 12. 2021
Autosedačka pro Fanouška 30 500 Kč 38 20. 12. 2021
Pomôžme Leuškovi opäť na nohy 20 313 Kč 37 20. 12. 2021
Pomozme Olze znovu chodit 500 Kč 1 20. 12. 2021
Myš a smutný pán 29 512 Kč 12 20. 12. 2021
Pomozme hendikepované Elišce k novému autu 24 450 Kč 42 20. 12. 2021
Rehabilitace pro Samuelka 186 619 Kč 505 20. 12. 2021
Pomoc pacientské organizaci SUKI podporující osoby se sluchovým postižením 8 000 Kč 12 20. 12. 2021
Tajfun Rai zničil Vánoce na Filipínách. Podpořme Siargao Islands! 31 154 Kč 49 21. 12. 2021
Kyslík pro Vašíka se vzácným genetickým onemocněním 197 039 Kč 193 21. 12. 2021
Stellince na neurorehabilitace a terapie 802 696 Kč 1 617 21. 12. 2021
Sofince a Románkovi zemřel tatínek, pomozme dvojčatům v těžké životní situaci 81 256 Kč 52 21. 12. 2021
Pomozme Viky, kterou nešťastnou náhodou srazilo auto 31 200 Kč 70 21. 12. 2021
Speciální vana pro Jasona 700 Kč 2 21. 12. 2021
Pomozme rodině po rozsáhlém požáru vybudovat dětské pokoje 300 Kč 1 21. 12. 2021
Lepší život pro Elišku 59 750 Kč 63 22. 12. 2021
Studiové nahrávání kapely (P)level 6 700 Kč 4 22. 12. 2021
Tajfun Rai zničil živobytí lidem na Filipínách, pomozme obyvatelům San José 4 600 Kč 6 22. 12. 2021
Pomoc Zdeničce 6 000 Kč 1 22. 12. 2021
Pomozme Petrovi v novém začátku po těžké autonehodě 127 860 Kč 107 22. 12. 2021
Neurorehabilitace a terapie pro Dominička 31 650 Kč 22 22. 12. 2021
Pomoc pro Michaela po autonehodě 15 835 Kč 18 22. 12. 2021
Časopis Svět Dharmy - buddhismus a současnost 83 150 Kč 35 23. 12. 2021
Rehabilitace pro šikulu Samíka, který by rád běhal 33 710 Kč 33 23. 12. 2021
Pomozme Amálce, Viktorce a Žofince, hendikepovaným trojčátkům 178 116 Kč 223 23. 12. 2021
Pomoc pro psí tlapky 89 225 Kč 149 23. 12. 2021
Pomozme Ondřejce k větší samostatnosti v denním životě 1 100 Kč 2 23. 12. 2021
Ergoterapeutické pomůcky pro Filípka 15 411 Kč 27 27. 12. 2021
Naděje pro Natálku 46 900 Kč 68 28. 12. 2021
Neurorehabilitace pro Kačku 7 800 Kč 10 28. 12. 2021
Větší auto pro Adámka 41 595 Kč 54 28. 12. 2021
Spolehlivé auto pro Miušku 2 200 Kč 6 28. 12. 2021
Nové fáro pro mou dceru, Kristýnku 1 000 Kč 1 29. 12. 2021
Složme se na generální opravu parní lokomotivy 313.902 0 Kč 0 30. 12. 2021
Pomoc pro Petru, které požár vzal domov 21 800 Kč 23 30. 12. 2021
Silvestr nanečisto | Machos Burritos 5 400 Kč 13 30. 12. 2021
Automobil pro Honzíka 1 300 Kč 2 30. 12. 2021

Zobrazit všechny příběhy

Finance

Donio v dalších letech

Jak se nám dařilo v letech

2023     2022     2020