Ahoj všem dobrým lidičkám,
jmenuji se Honzík Rada a jsem obyčejně neobyčejný 10ti letý kluk. Mám rád plavání, jízdu na kole i koloběžce a také procházky s naším pejskem Endikem.
Celý můj život byl krásný až do 23. 1., kdy jsem musel se strašnou bolesti bříška do nemocnice v Karlových Varech. Po tom, co mi odebrali krev mé mamince řekli, že mě musí převést do Plzně, protože mají podezření na závažné onemocnění.
24. 1. se v Plzni bohužel potvrdilo. Mám akutní lymfoblastickou leukémii.











