Dobrý den,
chtěla bych vás tímto poprosit o pomoc pro mou rodinu. Jsem maminka 3 holčiček, žiju v domě, kde to není vždy lehké, mám tady suchý záchod, což není moc praktické v zimě, okna jsou už stará, takže přes ně fouká, voda zde není pitná. Když prší, tak mi teče do domu, holčičkám se snažím dát vše, co jde.
Už delší dobu se snažím dát to tu alespoň trošku do kupy, ale mé finanční prostředky na to nestačí, mám jen 10 tisíc – to je rodičovský příspěvek a nic víc.
Přeju si pro své holky lepší bydlení, aby se nemuseli stydět za to, kde bydlí, aby si mohli jako každý jiný zajít na normální záchod, aby se cítili dobře tam, kde se jim snažím udělat domov.











