Prosím o sebemenší pomoc mé rodině z Moravské Nové Vsi. Tornádo jim vzalo střechu a poničilo dům. Popraskané místnosti, stropy štít domu vše musí budovat sami. Je pro ně zázrak, že vůbec stojí, čtyři domy vedle krom jediných sousedů už jsou pryč. Sestřence to vzalo i zaměstnání, nedostane ani podporu. Její syn je diabetik. Teta a strýc už mají své roky. Strýc problémy se zády a osteoporózou. Zatím jsou v jednom pokoji, který zbyl, nepopraskal a dal se vyklidit. Děkuji za sebemenší pomoc, která jistě pomůže. Nemají nic.