Před 10 lety Tomáš „Svišť“ Pilka vlastnoručně vybudoval lezeckou stěnu v Hodoníně, která byla ve čtvrtek zasáhnuta tornádem. To bohužel zpustošilo také jeho domov, kde se jen 5 dní před katastrofou uskutečnila jeho svatební hostina. Tomáš, který je celým srdcem lezec a bývalý reprezentant ČR v lezení, poskytuje hodonínské komunitě možnost stěnu využívat. Stěna je v současnosti bez střechy, oken a totálně protečená. Cílem výzvy je pomoct stěnu obnovit a vrátit do ní sportovní život.












