Po tragické dopravní nehodě, která se stala 4. 10. 2021, se pár kamarádek Pavly a Radka sešlo a řeklo si, že je potřeba pomoct Pavle a dětem, jelikož všechny jsme matky od dětí, víme, že to nebude mít jednoduché.



Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







