Jmenuji se Karel Kohout a mám tři pejsky – fenku Jesie a starého stěna z útulku, kteří jsou jako moje rodina. Nejmladší člen této smečky, jejich tříletý potomek Karel, má zdravotní problémy. Před dvěma dny přestal žrát a začal být apatický. Na veterině zjistili, že mu odcházejí ledviny a selhávají i další orgány. Vzhledem k tomu, že jsem člověk žijící v hmotné nouzi a bez permanentního přístřeší, sám jsem si prošel životem v dětském domově, rád bych takový domov a péči poskytl alespoň psům. Nemůžu si však dovolit uhrazení veterinární péče spolu se všemi potřebnými vyšetřeními, které stojí 5 tisíc korun.









