Za necelých 12 měsíců jsme rozeslali přes 200 tisíc balíčků do 80 zdravotnických zařízení a 80 domovů pro seniory.
Nyní nás potřebují ještě více než kdy dříve. Ačkoliv očkování probíhá, není tak rychlé, aby odvrátilo další nápor na zdravotní systém a tisíce lidí, kteří jej udržují v chodu. Nálada ve společnosti je dost odlišná: zdravotníci už nejsou zavaleni díky a koláčky, už se jim netleská. Naopak se setkávají s agresivitou a musí sledovat, jak lidé kolem nich věří úplně jiné realitě, než jakou potkávají dennodenně ve svém zaměstnání. Mnozí z nich neměli řadu měsíců dovolenou, nevídají děti, 12hodinové služby mají klidně obden. Solidaritu zažívají maximálně ve svém týmu, když vykrývají nemocné kolegy. Kromě odhodlání teď potřebují naši společnou podporu. Přišel čas znovu dát najevo, že si vážíme veškerého odhodlání a nasazení zdravotnického personálu.
Jde nám o všechny lékaře, lékařky, zdravotní sestry, bratry a zdravotnické pracovníky, kteří každý den, každou hodinu bojují s pandemií koronaviru. Rádi bychom jim tuhle neúnavnou snahu alespoň trochu oplatili a pro změnu podpořili my je. S naším skvělým týmem, srdečnými dárci a podporovateli můžeme pomoci nemocnicím a zaměstnancům, kteří se starají o naše zdraví.
Prostřednictvím zdravých energetických balíčků jim společně trochu ulehčíme a rozveselíme náročné služby. Zároveň podpoříme řadu malých domácích výrobců, pro které je současnost velmi složitá. Pošlete #energiilekarum. Potřebují ji za nás za všechny.
Sdílejte iniciativu s hashtagem #energiilekarum nebo o ní řekněte svým kamarádům či příbuzným. Náš cíl je jasný – dodat energii.
Více na webu kampaně.
