Sbírka je určena pro moji mamku a dvě sestry, kterým tornádo zničilo dům. Zrovna jsem měla službu v nemocnici, když se mně konečně podařilo spojit s rodinnou, byla jsem v šoku, přišly o střechu, celé horní patro včetně vybavení, stropy, okna a oba štíty na domě . Déšť jim následně promáčel zbytek domu. Momentálně je jejich dům neobyvatelný, žijí u sestry v Mikulčicích a dělají vše proto, aby se mohly co nejdříve vrátit zpátky domů.










