Naši milí kamarádi šťastného rádia,
v rozhovoru s Jardou Samsonem Lenkem a poté našem Facebooku jsme objasnili nastalé potíže s financováním hlavně „lidských zdrojů“ – tedy našich skvělých moderátorů. Covidová situace dostihla i nás a abychom nemuseli rádio po 13 letech vysílání úplně zavřít, museli jsme kluky připravit o mikrofon. Tento projekt je snaha o to, jim zase mikrofony pustit. Projekt „Moderátoři na rádiu Samson“ spouštíme i na základě vašich četných, krásných a pro nás moc potěšujících reakcí, že vám kluci chybí, a že už to bez nich není ten starý Samson, který jste tak rádi poslouchali. Všichni jsou připravení naběhnout zpět do původního režimu, kluci se těší až vás zase budou zvát na veškeré akce našich milovaných hudebních žánrů, budete se zase moct těšit na muzikantské, kamarádské pondělky Míši Leichta a přichystáme opět spousty přátelských letních festivalů s pěknými slevami na vstupném, prostě vám budeme rádi zase rozdávat radost dle hesla „šťastné rádio v každé době“. Teď k tomu potřebujeme vaší pomoc a všem našim posluchačským kamarádům budeme za jakoukoli podporu vděční!


















