Jedná se o příběh, který si mělo příležitost přečíst několik lidí v mém okolí.. Dnes většina příběhů, pohádek má krásný konec zalitý sluncem.. Objeví se někdo špatný a hrdinové ho téměř bez problému porazí skoro až s nadpřirozenou dávkou štěstí.. Co když je ale bytost vnímaná jako padouch natolik silná že vyhrát není možné ? Co když láska štěstí a další naše představy o životě není možné naplnit ?
Anotace
Edgar neměl v životě příliš mnoho štěstí. Snad jen jediný šťastný okamžik. Ale kolikrát i to ke
šťastnému životu stačí, když potkáte lásku svého života. Šťastný život s někým koho
milujete… Zní to opravdu krásně, skoro jako z pohádky. Bohužel, po několika společných
letech štěstí, je vše najednou pryč… Emily, Edgarova životní láska, jednoho dne zmizí… Beze
stopy, bez jediného slova, nebo zprávy. Policie vidí jen dalšího zoufalce, kterému utekla
žena. Edgar si ale začne všímat věcí, které by neměly existovat.. Opravdu odešla z vlastní
vůle ?
.....
Pokud se rozhodnete mou knihu podpořit nemohu vám slíbit, že budete ohromeni s každou další stránkou, popřípadě padat v záchvěvu na zem… Mohu vám ale slíbit že jste takovýto příběh ještě nikdy nečetli.











