Sbírka je určena pro našeho neslyšícího syna Dominika. Syn Dominik se narodil s oboustrannou hluchotou. V jeho 6 měsících jsme mu pořídili sluchadla pro rozvoj komunikace. Jelikož poslech stále nebyl dobrý, v jeho 2 letech mu byl voperován kochleární implantát. Chodil do běžné školky, nyní navštěvuje 6. třídu běžné základní školy, ve třídě má asistenta a také individuální vzdělávací plán. Nyní 12 letý Dominik si rád povídá se svými kamarády a ve svém volném čase si čte, sleduje filmy, poslouchá hudbu, sportuje a hraje si s naším asistenčním signálním pejskem. Bohužel procesor již dosluhuje.
Za každou korunu moc děkujeme, není větší radost vidět syna, jak komunikuje s okolním světem, telefonuje se svými kamarády, poslouchá muziku a může žít plnohodnotný život.











