Projekt ukončen:

Podpoř gastro s Kamvpraze

Vybráno 0 Kč 25 500 Kč
50 000 Kč
 -
83 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
307 Kč
Průměrná výše příspěvku
2 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
27 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Podpoř gastro s Kamvpraze

Vybráno 0 Kč 25 500 Kč
50 000 Kč
Zakladatel
Kateřina a Tereza – holky, které stojí za instagramem @kamvpraze
Datum přidání
5. 2. 2021

Podpořte pražské gastro – #pomahejskamvpraze

Ještě před rokem jsme posedávali v kavárnách nad hrnkem dobré kávy, vychutnávali si víkendové brunche, v týdnu chodili na polední nabídky a náročný pracovní týden zakončili například večeří v naší oblíbené restauraci. O tom si dnes můžeme nechat jen zdát a doufat v lepší zítřky.

Otevřeme už za týden nebo až za měsíc? Výdejní okénko, rozvoz nebo e-shop? Dočasně úplně zavřít a doufat, že brzy opět znovu otevřeme? To jsou otázky, které si denně kladou majitelé našich oblíbených gastro podniků, pro které je každý další den novou výzvou.

Současná doba je velmi nejistá a vládní nařízení se mění každým dnem. Nikdo z nás nedokáže odhadnout, jak dlouho bude situace ještě trvat, ani jak dlouho ji budou gastro podniky ještě zvládat. Aby se nám naše každodenní radosti z navštěvování kaváren, bister a restaurací mohly vrátit, musíme tomu napomoci i my sami a podniky podpořit. 

Co tím můžete získat?

Dobrý pocit, nápoj zdarma a výbornou snídani!

Získat můžete především dobrý pocit, zlepšení vaší karmy dobrým skutkem, který může pomoci podnikům přežít. Mimo to jsme pro vás však zařídili i odměnu za vaší štědrost, a to bez ohledu na to, zda přispějete padesát korun nebo tisíce. Odměnu poskytly kavárny Národní 38, a to v podobě jakéhokoliv nápoje z jejich nabídky (bez ohledu na to, kolik přispějete), a kavárna Lights v podobě výborné snídaně dle vlastního výběru (pro všechny z vás, kteří přispějí 500 Kč a více). Věříme, že horká káva, čaj nebo čokoláda a k tomu prvotřídní snídaně vám přijde vhod, navíc ještě s notnou dávkou dobrého pocitu k tomu!

Nezapomeňte do poznámky k vaší platbě uvést email, na který Vám máme voucher na nápoj zaslat – bez něj není možné nápoj získat. Vouchery Vám zašleme nejpozději do týdne po ukončení projektu. 

Kdo projekt organizuje?

Projekt vznikl v rámci projektu Kamvpraze, který společně vedeme už od roku 2017. Jsme dvě normální holky z Prahy – studentky vysoké školy, které, asi jako většina z vás, milují dobrou kávu a objevování nejrůznějších pražských gastro podniků. 

Tento projekt ale není o nás, nýbrž o podnicích, kterým se s projektem snažíme pomoci. O které podniky se jedná? Čtěte dál! 

LIGHTS

Kousek od I. P. Pavlova jsme vytvořili místo, kde výběrovou kávou a skvělým brunchem rozzáříme váš den. Snažíme se tu pracovat s kvalitními surovinami a brunch připravovat tak, jak jej máme sami rádi. Zároveň jsme chtěli, aby kavárna nedělala radost jen těm, kteří ji navštíví, ale aby pomáhala i těm, kteří to potřebují. Proto jde z každé účtenky fixní částka 10 Kč na konkrétní charitativní projekt. Díky tomu se povedlo postupně přispět už částkou přes 65 tisíc Kč. Jsme rádi, že kavárna tak plní účel, se kterým jsme si ji vysnili.

Kavárna Lights do sbírky daruje všem, kteří přispějí 500 Kč a více poukaz na snídani dle vlastního výběru – ať už na úžasný banana bread či vyhlášený avotoast nebo poctivou anglickou snídani!

MYRAW

Jsme vitariánští a kávoví nadšenci, kteří se před sedmi lety rozhodli otevřít raw vegan kavárnu, která v té době ještě v České republice neexistovala. První pobočku jsme otevřeli na Praze 1, v Dlouhé, a po nějaké době, v červenci 2017, jsme otevřeli i naši brněnskou pobočku MyRaw Food Bistro. V kavárně pro vás denně připravujeme čerstvé zákusky, které nejen skvěle chutnají, ale jsou zároveň i zdravé. Kromě výborných dortíků pro vás rádi připravíme i zdravou snídani, která vám dodá energii na celý den, či oběd nebo večerní tapas. 

Kavárna MyRaw do sbírky věnovala spoustu super odměn pro všechny z vás, kteří přispějí více než 100 Kč. Kromě skvělé kávy či zdravého dortíku si můžete touto cestou zakoupit i poukaz, který budete moci využít v lepších časech. 

BYSTRO CAFE

Jsme čtyři. Každý má jiné chutě a lpí na jiných věcech. Tak jsme to dali dohromady a vytvořili místo uprostřed Vyšehradu, kde trávíme čas u skleničky dobrého vína, hrnku pražené kávy i půllitru točeného piva. Máme děti, máme psy, máme kamarády i obchodní partnery a se všemi se tu rádi potkáváme.

Věříme, že všechno, co máme rádi my, si zamilujete i vy.

NÁRODNÍ 38

Urban oasis zasazený v barokním paláci v samotném centru Prahy, který boří zaběhlé pořádky. Podnik pro locals mezi turistickými pasti si hraje s kafem, drinky a jídlem. Naše #eggsbenny jsou již vyhlášené po celé Praze. Navíc terasa v klidném vnitrobloku 1 minutu od zastávky metra Můstek je absolutním skrytým pokladem ve změti šedivého betonu.

V rámci této akce, věnujeme každému z vás nápoj zdarma dle vašeho výběru jako odměnu za váš příspěvek a pomoc. Navíc peníze určené pro Národní 38 věnujeme na charitu. Pro více informací sledujte náš Instagram.

Dvorek Karlín

Vítejte na Dvorku…vítejte u nás doma

Když jsme v roce 2012 začínali v Karlíně s naší jídelnou Modrý beránek, hlavním hnacím motorem nám byla myšlenka, že u nás nebudete jíst nic, co bychom nedali vlastním dětem. Stále se nám to daří plnit, a to nás těší a inspiruje. Proto jsme se rozhodli vzít všechny nezrealizované nápady, odvážné myšlenky, nekončící elán a soustředit to všechno do našeho bistra.

Dvorek ničím vyhraněný není. Vaříme všechno, co nás baví a co máme rádi…zkrátka jako doma. Co si ale vybíráme, jsou suroviny. Většina jich pochází z Posázaví od našich sousedů a přátel a snažíme se vybrat si to nejlepší, co nám příroda dává. A s tím je spojena i otázka ekologického balení a odpadová problematika. Na tom nám záleží a snad se nám i daří po sobě zanechat na planetě co nejmenší pohromu.

Chceme být více kamarády než „těmi“ za pultem a náš cíl je abyste se tady taky tak cítili. Zkrátka jako doma na dvorku.

Těšíme se na vás.

Na co konkrétně budou peníze z tohoto projektu použity?

Vybrané peníze rozdělíme rovným dílem mezi všechny zúčastněné podniky. Všechny transakce můžete sledovat na transparentním účtu zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2701923325

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE. 

Pro více informací sledujte náš instagram @kamvpraze, webové stránky nebo nás kontaktujte na info@kamvpraze.com

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  5. 3. 2021 18:46
Štědrý přispěvatel
1 310 Kč  •  5. 3. 2021 18:26
Laskavý přispěvatel
60 Kč  •  5. 3. 2021 16:09
Milý přispěvatel
60 Kč  •  5. 3. 2021 16:06
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  4. 3. 2021 21:09
Lilien V.
500 Kč  •  4. 3. 2021 20:24
Milý přispěvatel
100 Kč  •  4. 3. 2021 20:23
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 3. 2021 20:17
Laskavý přispěvatel
50 Kč  •  4. 3. 2021 18:13
Laskavý přispěvatel
50 Kč  •  4. 3. 2021 15:46
Milý přispěvatel
50 Kč  •  4. 3. 2021 12:44
Milý přispěvatel
200 Kč  •  3. 3. 2021 20:12
Vašek z Kolorit bistro
200 Kč  •  3. 3. 2021 15:08
Dobrý nápad ! Musíme si pomáhat...
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  3. 3. 2021 14:51
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  3. 3. 2021 6:46
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  2. 3. 2021 14:28
Dobrosrdečný přispěvatel
200 Kč  •  2. 3. 2021 14:23
<3
Štědrý přispěvatel
50 Kč  •  1. 3. 2021 22:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  1. 3. 2021 14:28
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  1. 3. 2021 8:35
Markéta
500 Kč  •  1. 3. 2021 8:28
Doufám, že se už brzy budeme noct vrátit do kaváren! Vaše tipy úplně miluju ❤️

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu