Sbírka ukončena:

Přijďte si s námi zahrát: koncert orchestru Nadačního fondu Harmonie

Vybráno 0 Kč 3 100 Kč
80 000 Kč
 -
6 dárců
Celkem se zapojilo
517 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Přijďte si s námi zahrát: koncert orchestru Nadačního fondu Harmonie

Vybráno 0 Kč 3 100 Kč
80 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Nadační fond Harmonie
Datum přidání
6. 4. 2021

Muzikanti dětského a mládežnického smyčcového orchestru Harmonie zvou na online komponovaný pořad, kterého se můžete zúčastnit i vy. Těšíme se na vás tady:

Zapojíme děti z našeho orchestru a zveme všechny další amatérské i profesionální muzikanty do pořadu tak, že vytvoříme video z dílčích nahrávek a sestavíme virtuální orchestr. Zaslaná videa se poté zpracují ve studiu a budou součástí online koncertu.

Společně si s námi zahraje náš patron klavírní virtuóz Ivo Kahánek. V pořadu dále živě vystoupí klavírní kvartet lektorů NF Harmonie a moderátor Marek Šulc z rádia Classic Praha. Těšíme se i na účast naší patronky herečky paní Simony Stašové.

Komu pomůžeme?

Letos je mnohé jinak. Protože se nemůžeme, tak jako předcházející roky sejít spolu se všemi na Střeleckém ostrově v Praze, sejdeme se letos online a vytvoříme spolu s orchestrem Harmonie virtuální orchestr, ke kterému se můžete svojí nahrávkou i vzdálenou účastí zapojit i Vy.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Každý Váš příspěvek bude použit na technické zajištění koncertu (kamery, přenosová technika, zvuk, střih, připojení, pronájem prostoru).

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
300 Kč  •  25. 4. 2021 19:25
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  25. 4. 2021 19:22
Jana S.
1 000 Kč  •  12. 4. 2021 17:20
Sleduji náročnou práci všech lektorů, pracovníků nadačního fondu již pár let. Je skvělé, že i přes všechny překážky se sanží zachovat každoroční open air konzcert: Držím palce!
Milý dárce
500 Kč  •  12. 4. 2021 15:11
Laskavý dárce
500 Kč  •  12. 4. 2021 14:38
Milý dárce
300 Kč  •  7. 4. 2021 11:10

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat