Projekt ukončen:

Vydání knihy pro děti a Naďu in memoriam

Vybráno 0 Kč 750 Kč
20 000 Kč
 -
2 přispěvatelé
Celkem se zapojilo
375 Kč
Průměrná výše příspěvku
450 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Vydání knihy pro děti a Naďu in memoriam

Vybráno 0 Kč 750 Kč
20 000 Kč
Datum přidání
6. 9. 2021

Šárka Rosová Váňová

Jsem moderátorka, rétorka a spisovatelka. Vývoj a stav uplynulého roku a střet s jedním hlupákem, mě připravil ze dne na den o mou milovanou práci v rádiu. Založila jsem tedy své nakladatelství Knihy psané srdcem. Snažím se pevně stát na svých nohách a vydat ze svých úspor svou už pátou knížku. Zdaleka nejsem zavedenou autorkou, nemám finance na nákladné promo.

Jen doufám, že mi můj současný zdravotní stav dovolí pokračovat dál. Ne, nestěžuji si, mnozí jsou na tom mnohem hůře. Jen jsem se dozvěděla, že artróza začíná právě od konečků prstů… Udělám pro to vše, abych mohla psát.. Chci udělat radost dětem i dospělým a vydat knihu v solidním nákladu na počest mojí zesnulé přítelkyně a editorky Nadi. Dne 31. 8. mi její rodina oznámila, že zemřela. 

Zde je odkaz na můj web:

Šárka Rosová Váňová

Společně uděláme radost hlavně dětem

Svoji prvotinu jsem vydala v roce 2017 jako e-book Přiměřeně laskavé příběhy   s jehož financováním mi tehdy pomohl manžel. Další titul Moje dětství na draka vyšel  o rok později díky nakladatelství Kniha.je. Nechtěla jsem ale ustrnout, a protože jsem přišla o práci, kterou miluji, cítila jsem, že přišel ten pravý čas pro pokračování příběhu. Samostatně jsem tedy vydala pokračování. Jak jinak, než Moje puberta na draka  Následoval žhavý erotický titul napsaný pod pseudonymem Sherry Rose s názvem Deset tváří ženy. Letos jsem získala dotaci EU na vydání dětské knížky Pohádky z naší zahrádky. Jsem za ni velmi vděčná, ale nepokryje veškeré náklady pro vydání tisíci kusů. Hlavně bych ráda udržela sebe i své nakladatelství v chodu.

Knížka vyjde koncem letošního října a já bych Vám ráda prostřednictvím portálu Donio.cz nabídla její předplatné. Chápu, že můžete mít v oblibě jiný literární žánr, proto jsou Vám k dispozici i mé ostatní knížky či hrnečky ve sběratelské edici. Jsem totiž, až na jednu výjimku, výhradním prodejcem svých tištěných knížek. V elektronických verzích je naleznete v široké obchodní síti. Dosud mě podpořili moji stávající čtenáři, také přátelé a v neposlední řadě můj manžel.

Jaká by to byla knížka pro děti, kdyby byla bez obrázků? Pomůžete mi, prosím, s úhradou profesionálů, které jsem pro práci najala? I ti jsou velmi empatičtí a vyšli mi ohledně svých honorářů, co nejvíce vstříc. Jsem zvyklá jim po odvedení práce včas a poctivě zaplatit.

Jednou z mých dobrých duší byla a navždy zůstane Naďa Lukešová. Vzdělaná a velmi inteligentní dáma, které si nesmírně vážím a navždy budu. Nikdy jsme se spolu osobně nesetkaly. Přesto se mnou spolupracovala  na všech mých knihách, i když se dozvěděla svou neúprosnou diagnózu. Dne 31. 08. 2021 mi její rodina oznámila, že zemřela. Muselo to být v půlce srpna. Marně jsem ji sháněla, velmi mě to trápilo, že se neozývá, nebere mobil. Předtím mi řekla, že je s přáteli a já neměla důvod jí nevěřit. Měly jsme spolu spoustu plánů. Odmítla transplantaci a pevně věřila, že se uzdraví. Když mi naposledy volala, řekla mi: „Člověče, piš dál, ta knížka je výborná.“

Drahá Naďo, slibuji Ti to. Děkuji za Tvé přátelství a nezištnou pomoc. Nikdy nezapomenu.

Pomůžete knížce na svět a získáte ji

Pomůžete mi s financováním co nejvyššího nákladu knihy a velké radosti dětí pod stromečkem. Ráda bych touto knížkou podpořila jejich lásku ke zvířátkům. Za spoustu slov ať promluví anotace a ukázky ilustrací:

Knížka pro děti a dospělé, kteří mají rádi život, dobré lidi a zvířátka. Když se to vše skloubí dohromady, nemůže vzniknout nic jiného než tento příběh. Skutečně pohádkový a pohádkově skutečný. Prostě takový, který potěší úplně všechny, kterým nejsou lhostejná slova RODINA, LÁSKA, SOULAD a POROZUMĚNÍ.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  7. 9. 2021 19:28
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  6. 9. 2021 13:45

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu