Cílem písně a videoklipu je, aby si co nejvíce lidí uvědomilo, že gayové a lesby jsou také úplně normální lidé, kteří chodí do práce, splácí hypotéku, nebo mají děti. Jediné, co gaye/lesby a heterosexuály dělí, jsou nestejná práva ve svazku lásky. A to je také nejhlavnější cíl – aby se tato práva vyrovnala, aby se lidé nebáli podpořit štěstí ostatních, aby manželství pro všechny bylo legislativně schváleno a dva dospělí lidé se mohli brát.































