Jarda byl tahounem několika neziskových organizací. Nikoho z nás nenapadlo, že by odešel tak rychle, bez rozloučení. COVID u něj začal nenápadně, ale rozvinul se v zápal plic, který se rychle zhoršoval.
Po Jardovi zůstaly dvě nezletilé děti – Eliška (9 let) a Matyáš (11 let). Jejich maminka Jana pracuje na částečný úvazek a její jediný příjem teď je ošetřovné. S předchozí ženou má Jarda dva dospělé syny, kteří Janě s dětmi pomáhají zvládat tuto nelehkou situaci.
Jarda veškerou svoji energii v posledních letech napřel do rozvoje mnoha neziskových organizací a jejich projektů, ve kterých jsme se s ním setkávali. My – Jardovi kamarádi, přátelé a kolegové – nyní cítíme dluh, který bychom chtěli jeho rodině aspoň částečně splatit. Proto jsme se rozhodli uspořádat tuto sbírku.
