Zakládám tuto sbírku pro Našeho dvouletelého syna Adámka. Narodil se s oční vadou, která mu nedovolí vnímat svět kolem sebe. Po dlouhých peripetiích a hledání jsme našli rehabilitační centrum v Ostravě, kde by Adamkovi s jeho zrakovým problémem pomohli a usnadnili mu vstup do života.











