Ahoj, jmenuji se Nina Doupovcová a jsou mi 4 roky. Narodila jsem se jako zdravé, veselé a divoké miminko. Mám ráda malovaní, rybaření s tatínkem. Rádi chodíme na ryby brzy ráno kdy nejvíce berou .. Mám i moc ráda postavu princezny z Ledového království Elsu .. Mám brášku Theodorka, kterému budou 2 roky .. Ráda tančím a začala jsem chodit do mažoretek, ale osud mě doběhl, kdy mi zjistili nádor na pravé ledvině, proto vše, co jsem dělala a měla ráda, teď nemůžu dělat.
Ninuška má jedno velké přání, aby už nikdy nemusela jezdit sanitkou. Důvod této sbírky je pořízení vozidla a to protože Ninuška má panickou hrůzu ze sanitky. Pokaždé je plná obav a nemůže přestat plakat.











