Nová deska na cestě
Kamarádi, po dvou letech pracujeme na novém albu. Bude zase o poznání dospělejší. Nápady vznikají pořád, to nezastavíme, bohudík! Nahrát desku je ale běh na dlouhou trať a jelikož se hudbou (snad zatím) neživíme, tahle trať není jenom o ní.
Nebráníme se ničemu, co přichází, a přesto, že jsme teď uzavření do svých antisociálních bublin, snažíme se vše přetavit v něco, co nám, ale hlavně i vám, udělá radost.
Navíc tohle album nevypráví pouze příběhy z našeho osobního světa. To hlavně díky tomu, že s námi na desce pracují naši kamarádi, kteří se v některých písničkách představí jako hosté.
Buďte součástí i vy a pomozte nám v dosažení našeho velkého cíle.
Budeme moc rádi za podporu vás všech!
Kdo jsou WxP?
Jsme především parta kamarádů, kteří spolu rádi tráví čas ve zkušebně i mimo ni. Procestovali jsme spolu kus Evropy, hráli jsme na ulicích, v klubech, kavárnách a vše, co spolu zažíváme, vkládáme do melodií a písní. Snažíme se to přenést na všechny, co nám naslouchají. Hudba je pro nás možnost, jak se otevřít a ukázat náš pohled na svět. Vnímáme problémy, vidíme barvy, fascinuje nás západ slunce, a o tom všem je naše tvorba.

Na hudební scéně se pohybujeme od roku 2007. Za tu dobu už jsme stihli společně nahrát tři desky a několik singlů. Stále nově přicházející nápady nejde ale úplně dusit někde uvnitř, a tak jsme od léta zase ponořeni v procesu nahrávání. A zase z toho máme ohromnou radost. I když se nové album nejspíš nenarodí do té nejpříznivější doby, o to víc by se na něm mohla obtisknout dlouhá cesta, která v tuto chvíli není zdaleka u konce.
















