Ničivé tornádo ve čtvrtek 24. června večer při své pouti z Mikulčic do Lužic bohužel zničilo také chaloupku Radka a Marušky Louckých. V Lužicích jim vzalo střechu jejich bytového domu, kde oba bydlí. S touto škodou se perou spolu s ostatními obyvateli bytovky, na škodu na jejich chaloupce, kterou rekonstruovali svépomoci a investovali všechen svůj volný čas a peníze však jsou sami. Bohužel ji nestihli ani pojistit. Radek a Maruška jsou velmi milí a srdeční lidé, vždy připraveni pomoct ostatním, teď sami potřebují pomoc ostatních.











