Druhý ze série live stream koncerů z M-klubu proběhne v pátek 19. března ve 20:00 na Facebooku M-klubu.
Tentokrát s novou vysokomýtskou metalovou kapelou Trigonum Mortis. Záznam koncertu zůstane uložen na Facebooku M-klubu.



Tato sbírka je součástí tématu #kulturažije.
Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







