V rámci našeho 14ti členného pracovního kolektivu jsme shromáždili prostředky na nákup bot pro celé jedno Covid oddělení. Tedy celkem 21 párů v hodnotě 27.400,- Kč. Jsme šťastní, že se nám podařilo věc dotáhnout do konce a sestřičky z Covidu III již běhají v nové obuvi. Věc má, ale háček. Covidová oddělení jsou v Pelhřimovské nemocnici tři. Proto zakládáme tuto sbírku, aby se lépe běhalo všem.










