Pomoc rodině Dobšíčkových, dum jsme koupili před čtyřmi lety.
Tornádo -- Živel - Podluží jak po bombardování Dráždan
.
Při tornádu jsme přišli o dům ,auto je v kovo šrotu, dum je k demolici. Zázrakem a díky Bohu jsme to přežili, kdo neviděl Hrušky – den poté – nebo dnes- nepochopí.....
Děkujeme všem dobrým lidem , pomozte prosím,
Peníze použíjeme na nové bydlení DĚKUJEME MOC MOC
Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Peníze bychom použili na nový dům, prozatím bydlíme v přiděleném bytě.
Snadná, rychlá a důvěryhodná pomoc
Všechny sbírky ověřujeme. Kontrolujeme lékařské zprávy i další doklady.
Předáváme 100 % vybrané částky. Nebereme si žádné provize ani poplatky.