Peníze budou použity na měsíční intenzivní terapie v ostravském Verheul centru.
Vzhledem k dceřiným problémům se zrakem a motorikou nám byla velmi vřele doporučena právě tato neurosenzorická terapie. Očekáváme rozvoj kognitivních a pohybových vzorců chování s důrazem na vnímání vlastního těla, rozvoj psychomotoriky s využitím dotekové terapie a masáží.
Těšíme se, že se tam opět posune ve svém vývoji. Jsme vlastně přesvědčeni, že usilovnou prací a se všemi těmi úžasnými terapeutickými možnostmi, které jsou v současné době k dispozici, to celé zvládneme a postavíme Teu na nožky a ona se začlení do normálního života. ☺
Předem vám děkujeme za zvážení pomoci.
Mějte pěkné dny,
Teinka s rodinou
