Štěpánek onemocněl v půl roce herpetickou encefalitidou. V nemocnici bojoval 3 měsíce, přidaly se k tomu i další problémy. Nemoc se nepodařilo včas zastavit a tak nám zanechala těžké mentální a motorické postižení.
Když jsme přijeli domů z nemocnice, Štěpánek se učil všechno od začátku – neuměl polykat, skoro neotevíral oči a měl zavedenou sondu do žaludku.
Postupem času se to pomalu zlepšilo. Dnes je mu 5 let a je zcela odkázán na naši pomoc, naučil se naštěstí polykat, takže sondu již nemáme ale jsme na plenkách a jediné co zvládne, je sedět s oporou.
Rehabilitace nám pomáhají alespoň trochu se posunout, bohužel jsou nákladné, a proto se na vás obracím s prosbou o finanční pomoc.
