Milí kamarádi, spousta z vás se ptá, jak byste nám teď mohli pomoct a přispět a my vám za to moc děkujeme. S Peťou si neumíme říkat o pomoc a kdybychom neměli děcka, tak tohle nepíšu. Ale protože děcka potřebují bydlet v domě a ne v ruině bez střechy a oken, chtěli bychom vás poprosit o příspěvek, jakýkoliv, i 10 Kč se teď hodí. :-)
Peníze nepropijeme (i když bych se teď ráda ztřískala :-) ), ale použijeme na opravu domu. Anebo si hodně kupujte puzzle na podlahu, toho máme pořád spoustu.
Když se vám tato prosba bude chtít rozšířit mezi další lidi, moc to oceníme.
Ještě jednou vám moc všem děkujeme, jména dárců vytesáme do střešních tašek. :-)
Ema, Peťa, Janička, Amálka
PS: Jestli uvidíte vzduchem lítat 2 kočky, tak ty postrádáme, prosím doručit. :-)
