Komu pomůžeme?
Penízky, které se vyberou od vás, dobrých duší, mi velmi pomohou v dalším psychomotorickém rozvoji. Mám možnost absolvovat intenzivní rehabilitační pobyt od 5. – 16. 7. 2021 v Centru Hájek, kam nyní dojíždím s maminkou ambulantně každé úterý na 2 hod na terapie. Velmi mě zde baví fyzioterapii s tetou Péťou, ergoterapie s tetou Bárou či speciální pedagogika s tetou Klárkou či strejdou Pavlem. Všechny tyto terapie jsou pro mě velkým přínosem, více se soustředím na úkoly, jsem komunikativnější, učenlivější a usměvavější,…
Když dostanu epileptický záchvat, tak často pláču, protože přijde zrovna, když to nejméně potřebuji…
Jsem pak vyčerpaná, unavená a musím spinkat. A celý den už pak nemůžu do školky, na cvičení, ani ven. Jsme doma s maminkou a máme klidový režim. Záchvaty mi vyvolávají změny teplot – když dostanu horečku, když mám zvýšenou teplotu, pokud je venku moc velké teplo, nebo moc svítí sluníčko. Nesmím moc sportovat, tančit ani běhat, aby jsem se moc nezahřála. Také můžu mít záchvat když je změna počasí a neměla bych se ani moc radovat, ani moc dlouho plakat. Každý další záchvat pro mě není dobrý, někdy i zapomenu, to co jsem se už naučila a musím se to učit znovu.
