Děti a přátelé mi často říkají, že moc křičím, musejí na mě mluvit nahlas a pro všechny je to nepříjemné.
Bohužel naslouchátka, která by mi pomohla tuto situaci vyřešit jsou pro mě, jakožto pro samoživitele, finančně nedostupná. Nyní mám pouze základní, které mi bohužel nedostačují.
S dětmi žiji sám již 2 roky v malé garsonce, není to žádné peříčko, nemáme soukromí, ale je nám spolu dobře a věřím, že společně vše zvládneme.
Věřím v dobro lidí, kteří pomohou a složí se na nákup drahých naslouchadel. Věřím, že poté se budeme mít s dětmi ještě lépe a nebudu se stydět mluvit na veřejnosti. A děti se za mě také nebudou muset stydět.
