Peníze bych ráda vybrala na auto pro mé tři postižené děti.
Nejstarší z trojce je Linda 12 let. Má diagnostikovanou mentální subnormu, sociálně emoční nezralost, těžké poruchy učení, poruchu komunikace v porozumění a poruchu příjmu potravy.
Další je Mirek 10 let, má středně funkční autismus (přesněji aspergerův syndrom) ADHD, těžké afektové stavy, nyní se jeho stav zhoršil natolik, že není vhodný k interakci se spolužáky či okolím.
Nejmladší je Jiřík 7 let, i ten má autismus, ADHD, je plně na plenách, ale snaží se udržet na běžné škole, i když dojíždí stejně jako Linda na menší vzdálenou školu kvůli malému počtu dětí ve třídě.











