Narodila jsem se jako zdravá holčička, spolu se svoji sestřičkou Emilkou, narodily jsme se ve 31 tt, bohužel ve 4 měsíci se mi zastavilo srdíčko a přes veškerou snahu rodičů i záchranářů došlo k vážnému poškození mozku.
Nevidím, neudržím hlavičku, netočím se, jenom ležím. Mentálně i fyzicky jsem na úrovni prvního trimestru.











