Projekt ukončen:

Pomocné ruce

Milník 1/3

Když vybereme 33 000 Kč, poskytneme konzultace a pomoc více než 100 seniorům zcela zdarma.

Vybráno 0 Kč 0 Kč
33 000 Kč

Milník 2/3

Když vybereme 66 000 Kč, budeme moci rozšířit tým o další certifikované asistenty.

Vybráno 0 Kč 0 Kč
66 000 Kč

Milník 3/3

Když vybereme 100 000 Kč rozšíříme své pole působení a budeme moci dostat naše služby do povědomí širší veřejnosti, aby se naše pomocné ruce dostaly k co nejvíce lidem, kteří to zrovna potřebují.

Vybráno 0 Kč 0 Kč
100 000 Kč
 -
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Pomocné ruce

Milník 1/3

Když vybereme 33 000 Kč, poskytneme konzultace a pomoc více než 100 seniorům zcela zdarma.

Vybráno 0 Kč 0 Kč
33 000 Kč

Milník 2/3

Když vybereme 66 000 Kč, budeme moci rozšířit tým o další certifikované asistenty.

Vybráno 0 Kč 0 Kč
66 000 Kč

Milník 3/3

Když vybereme 100 000 Kč rozšíříme své pole působení a budeme moci dostat naše služby do povědomí širší veřejnosti, aby se naše pomocné ruce dostaly k co nejvíce lidem, kteří to zrovna potřebují.

Vybráno 0 Kč 0 Kč
100 000 Kč
Zakladatel
MindTherapy
Datum přidání
23. 4. 2021

Psychoterapie dostupná všem

Projekt PomocnéRuce jsme vytvořili s cílem poskytovat psychoterapii a pomyslnou pomocnou ruku těm, kteří ji nutně potřebují, a pro které je v této době mnohem náročnější ji získat. Zaměřujeme se především na seniory a osoby s tělesným postižením, kteří se ocitli v těžkých životních situacích, a v důsledku současné situace mají pouze omezené možnosti, jak se k nejen k psychoterapeutickým, ale obecně sociálním službám dostat. 

Aktuální situace připravila mnoho seniorů o jejich pravidelná setkání a kontakt s těmi nejbližšími. Takové omezení by se podepsalo na každém z nás. Ale naším cílem není pouze psychohygiena a harmonizace duševního zdraví. Uvědomujeme si, že omezení fyzického kontaktu omezilo veškerou domácí pomoc, kterou tito lidé měli k dispozici. Naše pomocné ruce proto poskytnou také veškerou profesionální domácí péči, kterou tito lidé potřebují.

Co je sexuální asistence?

Profesionální domácí péče ale není jediným cílem našeho projektu. Rádi bychom poskytovali jak seniorům, tak osobám tělesně postiženým i sexuální asistenci, o kterou je v poslední době zvýšený zájem. I přes to, že je toto téma pro některé ještě stále tabu, nelze se mu vyhýbat. Řada lidí si stále myslí, že jsou tyto skupiny lidí asexuálové, ale není tomu tak a my tento pohled ve společnosti chceme změnit a zároveň těmto skupinám osob pomoci cítit se i v této oblasti života dobře.

Sexuální asistence není to samé, co prostituce. Tato služba je především o péči a pomoci osobám zdravotně postiženým či seniorům. Zaměřuje se na individuální poznání, pocity a prožívání jednotlivých doteků, seznamování se se sexualitou, která v našich životech není nijak omezena. Jde tedy především o porozumění a vybudování si důvěry, díky čemuž jsou tito lidé schopni rozvíjet své zkušenosti a zkoušet nové věci, ke kterým by jinak třeba neměli odvahu. Tento kontakt může končit pohlavním stykem, není však samozřejmostí ani jejím hlavním cílem. Pomozte nám proto rozbít toto společenské tabu.

Kdo za projektem stojí?

MindTherapy představuje tým lidí, kteří chtějí zjednodušit a především umožnit přístup k terapii skutečně všem. Protože harmonie a klid na duši každého z nás přinese štěstí do celé společnosti. Začínali jsme jako skupina aktivních absolventů a dobrovolníků, kteří chtěli šířit především osvětu v oblasti duševního zdraví. Nakonec jsme vytvořili projekt, ve kterém chceme ukázat, že psychoterapie a jiná na to navazující témata nemusí být nadále tabu společnosti. To, že se někdo chce cítit lépe, není důvod ke studu a obavám. Ba naopak! Buďte na sebe hrdí!Na co peníze použijeme?

Peníze z projektu využijeme jak na proškolení našich terapeutů a rozšíření jejich současné kvalifikace, tak na poskytování samotných služeb seniorům a osobám tělesně postiženým zcela zdarma. A pokud to bude jen trochu možné, tak také na propagaci a společenskou osvětu v této oblasti skrze různé webináře, workshopy či edukační materiály.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu