Babička bydlí v Mikulčicích, kde tornádo působilo neskutečnou silou. Určitě jste viděli fotky a videa na internetu, ale to je nic oproti tomu, když jste přímo v centru dění. Tolik lidí, tolik techniky, to si člověk nedokáže ani ve snu představit. Žije tam celý svůj život a práce v humně a na zahrádce byla její každodenní rutinou. Teď je to ovšem problém. Je potřeba řešit důležitější věci, než jsou kytičky a starost o humno.
Babička by ráda rodný dům zachovala a předala dalším generacím.
Pokud chcete přispět jakoukoli částkou, budeme za to vděční. DĚKUJEME❤️












