Dobrý den,
jsem začínající spolek na pomoc kočiček, Navždy s láskou tlapičkám, z.s. Protože nejsme známí a nemáme zatím žádné sponzory tak se plácáme a snažíme se fungovat, občas nám někdo nějakou Kč přispěje což jsem moc vděčná, ale bohužel pro náš spolek jsme spíš v mínusu než v plusu.
Ráda se o kočičky starám a dávám jim lásku a hledám jim teplé pelíšky doma u dobrých lidí, nacházím je na ulici dostávám je hrobníkovi z lopaty, ne každá kočička je zdravá a to jsou pak nehorázné náklady za veteriny. Nemluvím o tom kolik stojí kočkolit, jídlo, kapsičky a konzervy snažím se a bojuji denně o to aby na vše bylo, proto žádám o pomoc se trochu zvednout.











