Sbírka ukončena:

Online koncert orchestru Prague Rhythm Kings

Vybráno 0 Kč 1 600 Kč
od 6 dárců
 -
6 dárců
Celkem se zapojilo
267 Kč
Průměrná výše daru
300 Kč
Nejvyšší dar
54 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Online koncert orchestru Prague Rhythm Kings

Vybráno 0 Kč 1 600 Kč
od 6 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Radka Říhová
Datum přidání
27. 5. 2021

Orchestr Prague Rhythm Kings pořádá již 3. online koncert. Kromě hudby 20. let, se můžete těšit na dobové tance v podání lektorů z tanečního studia Zig Zag a na přednášku Prahy Neznámé o Prvorepublikové Praze, zaměřené na noční život a podniky.

Koncert můžete sledovat zde:

Prague Rhythm Kings

je profesionální orchestr zabývající se originální interpretací jazzové a populární hudby mezi léty 1923 – 1932. Repertoár orchestru čerpá ze zvukových záznamů nejpřednější amerických, ale i českých hudebních těles. Díky použití historických nástrojů se snaží přiblížit autentickému zvuku jazzových orchestrů 20. let.

V této pro nás nepříznivé době, jsme se rozhodli přesunout naší koncertní činnost na internet a pořádat online koncerty.

Začali jsme lednovým online koncertem, kde jsme pokřtili naše 1.CD, dále jsme uskutečnili dubnový koncert zaměřený na módu 20. let a končíme květnovým koncertem s přednáškou od Prahy Neznámé, který uskutečníme 29. 5. 2021.

Během našeho posledního plánovaného online koncertu, se můžete těšit na spoustu písniček, které jste od nás ještě při online koncertech neslyšeli. Také budeme mít zajímavého hosta z Prahy Neznámé, který nás seznámí s nočním životem v Praze za první republiky a nebudou chybět ani tanečníci ze Zig – Zag Dance Studio.

Na co budou peníze ze sbírky použity?

Dobrovolné vstupné bude využito na náklady spojené s koncertem (nájem koncertního sálu, zvukař, účinkující hosté).

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  1. 6. 2021 18:10
Milý dárce
300 Kč  •  1. 6. 2021 0:30
Laskavý dárce
300 Kč  •  29. 5. 2021 20:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  29. 5. 2021 20:27
Milý dárce
100 Kč  •  29. 5. 2021 20:24
Eva Kulková
300 Kč  •  27. 5. 2021 15:31
Těšíme se moc na další koncert, srdečně Kulková z Mladé Boleslavi

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat