Jmenuji se Jana Zugárková, své dvacáté narozeniny jsem “oslavila” před pár dny ve zbytku toho, co bývalo naším domovem. Tornádo nám odneslo celou střechu i s krovy z celého obydlí i přidružených hospodářských budov. Svou silou vtáhlo celou zadní místnost do přední části a vybilo všechna okna v domě. Ten stavěla naše babička, která celou situaci nese pravděp. nejhůř, protože nemůže být ani s námi. Je v nemocnici, jelikož my se o ni nemáme jak postarat, je ležák a potřebuje celodenní péči.
Měli jsme, díky Bohu, to štěstí, že jsme všichni živí a zdraví, jen nám chybí domov, kde bychom mohli být všichni zase spolu.