Jsme rodina z Hrušek se dvěma dětmi. Ve čtvrtek 24. 6. 2021 jsme přišli téměř o celý dům, do jehož rekonstrukce jsme vložili veškeré úspory.
Chybí střecha (který byla 2 roky stará), okna, dvěře, momentálně je dům neobyvatelný. Díky dobrým lidem máme možnost prozatimního ubytování, nicméně dům se musí rychle alespoň zastřešit a vyměnit okna a dveře.
Nikdy by nás nenapadlo, že budeme muset prosit o finanční výpomoc, ale tady jde veškerá hrdost stranou. Sami jsme pomáhali pravidelně, takže doufáme, že se i našem případě touto cestou najde pár dobrých lidí, kteří budou ochotni přispět jakoukoliv částkou, která nám pomůže s opravami.
Budeme vděční opravdu za vše.










