Dobrý den,
jmenuji se Míša. V únoru jsem oslavila 3 roky. V prvním roce mého života mě operovali rozštěp patra. Narodila jsem se zkroucená jako rohlíček. Od miminka se mnou chodila maminka s tatínkem na fyzio. Jelikož ještě trpím hypotonii svalů, opožděným psychomotorickým vývojem a růstovou retardací. To znamená, že vývojem odpovídám na necelý rok. A stále nechodím. A ani nikdo z lékařů neví, zda někdy vůbec chodit budu. Ještě navštěvuji ortopedii, logopedii, neurologii, psychologa, alergologii, oční, orl… Ala já jsem velká bojovnice a nevzdávám se.

Já jsem Filípek a mám ADHD s poruchou pozornosti. Navštěvuju psychiatra a beru léky. Hipoterapie je zároveň i pro mě, moc mi pomáhá. Na hipoterapii s námi musí i rodiče, jelikož jeden by to s námi nezvládl.
