Moc bych si přála asistenčního pejska – canisterapeuta – mám již vybraného konkrétního pejska, resp. fenku. Flat-coatet retriever. Jmenuje se Kiwi, budou ji 2 roky a jsme již v procesu výcviku k mým potřebám.
Věřím, že mi právě Kiwi pomůže překonávat mé stavy, kdy nejsem zcela schopna samostatně fungovat. Kiwi mi pomáhá hlavně v době, kdy jsem nucena být sama doma. Vycítí problém dřív než jej na sobě pocítím já. díky tomu se z velké části nedostanu deprese, či psychické ataky a jsem tudíž schopná racionálně jednat. Dále mi bude pomáhat při podávání věcí, pro které bych se sama obtížně dostávala, dále pak, jakožto asistenční pes se mnou bude moci všude a to jak do obchodu, tak kupříkladu k lékaři, či za kulturou, kterou mám též ráda.
Bohužel výcvik, veterinární péče před předáním, něco stojí, a to vše ufinancovat je nad mé finanční možnosti.
Peníze proto budou použity na pořízení asistenční (canisterapeuta) fenky Kiwi, její výcvik a veterinární péči.
Všem bych předem chtěla poděkovat a poskytnutí pomoci.
