Sbírka ukončena:

Živý Rychnov – propojení komunitních aktivit v distančním světě

Vybráno 0 Kč 0 Kč
57 000 Kč
 -
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Živý Rychnov – propojení komunitních aktivit v distančním světě

Vybráno 0 Kč 0 Kč
57 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
David Langr
Datum přidání
14. 5. 2021

Sbírka je určena na pořízení videokamery Panasonic s WiFi připojením k platformám Facebook a YouTube, pomůže spolku Pro Junior vysílat technicky kvalitnější živé streamy (dosud pořizované na mobilní telefon) na sociálních sítích projektu #zivyrychnov.

Komu pomůžeme?

Nezisková organizace Pro Junior, z. s. se snaží bezpečnou distanční formou propojit různé komunitní aktivity v Rychnově nad Kněžnou a aktivovat obyvatele města prostřednictvím projektu Živý Rychnov (#zivyrychnov).

Pro zajištění kvalitního on-line vysílání programů/pořadů/rozhovorů o volnočasových či komunitních aktivitách, on-line cvičení, live koncertů, čtenářských či pohybových vystoupení potřebujeme zakoupit videokameru Panasonic HC-X2000E s WiFi připojením a sadu mikrofonů Rode Wireless GO II, na zbývající část projektu (nákup 2× kamer, 3× stativů, videostřižny a další techniky) máme zajištěno kofinancování.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané prostředky budou použity na nákup videokamery Panasonic HC-X1500/2000E s WiFi připojením (46999/56999 CZK) a sadu mikrofonů Rode Wireless GO II (7590 CZK). V případě výběru nižší částky budou použity na částečnou úhradu, v případě výběru vyšší částky pak na dofinancování celého projektu (výše celkového rozpočtu je 209.222 CZK).

Odkazy 

Facebook
Webové stránky Pro Junior, z. s. 
Pohádkové příběhy
Distanční ples

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat