Ahoj. Jmenuji se Tereza a ráda píšu. Dlouho jsem psala jen tak do šuplíku a snila o vydání knihy. Trvalo to několik let, než jsem se rozhoupala a začala psát příběhy na pokračování o jedné holce z korporátu. Příběhy píšu tak, aby bylo možné je číst a poslouchat kdekoli – třeba někde na cestách nebo v metru. Každý týden ve čtvrtek vychází jeden díl. Všech 12 epizod si můžete přečíst na www.holkazkorporatu.cz nebo si je poslechnout na svých oblíbených streamovacích službách – Apple Podcasts či Spotify. Příběhy namluvila Tereza Bebarová a já mám z toho celého velkou radost. Nejvíc pyšná jsem na všechny, kteří mě v tom nenechali a pomáhali mi. Proto nepodpoříte jen mě a můj sen – vydání tištěné knihy, ale také kamarády, kteří se na projektu podíleli a budeme moci pokračovat ve vydávání dalších dílů. A za to bych vám byla nejvíc vděčná. ❤️













