Začalo to tím, že jsme se chtěli vystěhovat z Prahy, nejlépe na venkov. A ještě lépe do nějakého starého, vybydleného objektu, kterému budeme moct vdechnout nový život. Chtěli jsme se naučit co nejvíc nových věcí a věnovat svou sílu a energii do něčeho, co bude mít smysl a význam nejenom pro nás, ale pro co nejširší paletu lidí.
A pak jsme objevili zámek Osečany.
Zdejší zámek je státem prohlášenou kulturní památkou a chátral už skoro sto let. Stála před námi výzva: sehnat 12 milionů na koupi a pustit se do jedné z nejbláznivějších věcí v našich životech nebo náš sen opustit. A pak nám došlo, že když teď ten zámek nekoupíme my, tak dlouho stát nebude.
A to rozhodlo.











