Jmenuji se Radka a jsem maminkou patnáctiletého veselého klučiny Tomáška. Náš Tom bohužel od narození trpí dětskou mozkovou obrnou, která mu i nám do života přinesla mnoho překážek a útrap. Tomáš má o dva roky starší sestru Denisu, která je mu oporou.
Tomík se narodil jako zdravý chlapeček, ale postupem vývoje se začal oproti svým vrstevníkům opožďovat. Nyní je v péči řady lékařů – neurolog, ortoped, oční, rehabilitační lékaři a fyzioterapeuti. Taky navštěvuje psychologa. I přes veškeré jeho postižení je veselý, dává najevo radost, ale i to co se mu nelíbí. Ke svému přesunu používá invalidní vozík, který se naučil velmi dobře ovládat.










