David se narodil jako zdravý kluk. Ve třech letech mu ale do života vstoupila epilepsie, která se bohužel vyvinula ve farmakorezistentní formu, a David tak každodenními silnými záchvaty přišel o vše, co se naučil ve školce a později i ve škole. Aktuálně je plně odkázán na péči svých nejbližších a moc by si přál psí kamarádku, která by upozornila na blížící se, nebo probíhající záchvat, především v noci. Rodině by to velmi usnadnilo péči o Davču.










