Sbírka ukončena:

Výchovné koncerty TM online – Podpořme společně výchovné online koncerty pro ZŠ a SŠ

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
 -
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
212 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Výchovné koncerty TM online – Podpořme společně výchovné online koncerty pro ZŠ a SŠ

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Timbre music
Datum přidání
15. 3. 2021

Pomozme uskutečnit výchovné online koncerty pro děti:

  • 1. stupeň ZŠ – „Pohádky a hudba“
  • 2. stupeň ZŠ a SŠ  – „100 let populární hudby“

V této těžké době, kdy děti velmi trpí a jsou frustrované online výukou a nařízeními, je bohužel spojení dětí s hudbou v rámci výuky velmi omezené. Rádi bychom to aspoň trochu napravili a dostali do jejich virtuálních tříd výchovné koncerty, kde se mohou dokonce interaktivně zapojit. Podpořme společně uskutečnit výchovné online koncerty pro děti –1. stupeň ZŠ – „Pohádky a hudba“ / 2. stupeň ZŠ a SŠ  – „100 let populární hudby“

Timbre Music

přináší do kulturního života své výchovné, hudebně-kostýmní a revivalové programy již od roku 2004. Stejně jako celá hudební scéna i Timbre Music zažívá momentálně své historicky nejhorší období, kdy bojuje o holé přežití a kromě pár menších letních koncertů nemůže již od března 2020 účinkovat. Tento projekt by mohl alespoň částečně umožnit dostat TM do spojení s publikem a navíc pomoci dětem překonat těžké období.

„Pohádky a hudba“ 

je zábavný výchovně-vzdělávací hudebně-kostýmní pořad pro 1. stupeň ZŠ, propojující populární hudbu z pohádek s různými oblastmi výuky, ukázkami hudebních nástrojů a zapojením dětí do vystoupení.

„100 let populární hudby“

je zábavný výchovně-vzdělávací hudebně-kostýmní pořad pro 2. stupeň ZŠ a SŠ. Je to chronologická ukázka hudebních žánrů a jejich vývoje s výkladem a v historických souvislostech. Program se neomezuje jen na hudbu, ale rozšiřuje znalosti i z dějepisu, zeměpisu, AJ a OV.  I díky dobovým kostýmům, hře na mnoho hudebních nástrojů a interaktivnímu pojetí, dokáže vtáhnout do děje každého posluchače.

Na co budou finance ze sbírky použity?

Sbírka bude použita na pronájem prostoru, zaplacení techniky a technického personálu (zvuk, světla, kamery, střižna atd.)

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat