Jsme mladá rodina z Brna, žili jsme obyčejným šťastným životem, dokud nás nezasáhla leukémie, která nám obrátila život vzhůru nohama. Bylo to šok, největší pro našeho malého bojovníka, který se po operaci probudil a již měl v hrudníčku zavedený centrální katetr, to je jediná věc, na kterou si prostě nezvykl. Jednoduše řečeno, má zavedené hadičky pro neustálé odběry a podávání chemoterapie. Výstup má neustále přelepený a to je největší problém, protože Míša má fobii z náplastí. Kámen úrazu jsou u nás neustálé přelepy a manipulace s katetrem. Proto nás velice trápí vysoké teploty v našem bytě, kdy se mu vlivem tepla náplasti prostě nedrží. Míša je každé ráno ve stresu, že zase musí jet na přelepy. Náš byt se nedá vyvětrat, celý den do něj praží slunce. I v noci máme průměrnou tepotu v bytě 30 stupňů. Proto jsme se rozhodli poprosit o pomoc. Mobilní klimatizace by opravdu moc pomohla. Nejen, že by Míša nebyl tak ve stresu, ale ušetřili bychom mu mnoho přelepů.
