Mám 36 roků a vychovávám dva syny, šestiletého Marka a čtyřletého Ivana. Starší syn chodí do první třídy a mladší do školky. Na začátku září jsem nastoupila do práce, ale jelikož jsem byla ve zkušební době a vlivem koronaviru se uzavřely školy, o práci jsem přišla. Se syny žiji sama, přítel nás opustil. O kluky nemá zájem a neplatí ani alimenty.
Vzhledem k situaci s Covidem nemohu sehnat práci, bydlíme v pronájmu a zbývá nám velmi málo finančních prostředků pro kvalitnější život dětí. Proto jsem se na vás obrátila s prosbou o pomoc.
Předem děkuji za vaši ochotu, věřím že se na nás usměje štěstí, potom všem, co jsme s dětmi prožili.
