Sbírka ukončena:

Festival hudby Bez Ambicí 28. srpna 2021

Vybráno 0 Kč 1 500 Kč
od 5 dárců
 -
5 dárců
Celkem se zapojilo
300 Kč
Průměrná výše daru
300 Kč
Nejvyšší dar
307 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Festival hudby Bez Ambicí 28. srpna 2021

Vybráno 0 Kč 1 500 Kč
od 5 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Kotelna Litomyšl
Datum přidání
2. 2. 2021

Letošní rok je plný očekávání a nadějí, my věříme v krásné léto. Ani na třetím ročníku Festivalu hudby Bez ambicí 2021 se nechceme omezovat žánrovými nebo regionálními mantinely a tak se těšíme na nadějné i sebevědomé projekty z různých koutů republiky i ze zahraničí.

Litomyšl je historické město se současnou architekturou zapsané na listně UNESCO, rodiště Bedřich Smetany, město lázní ducha, Josefa Váchala a Olbrama Zoubka.
Především v létě je tedy nutné nepodcenit rezervaci ubytování, vyberete si však jak z nízkonákladových hostelů, tak luxusních hotelů. Ani v jednom případě neprohloupíte.

Kdo sbírku organizuje?

Music club Kotelna Litomyšl je jedním z nejdéle fungujících hudebních klubů v České republice.

Proč ji organizuje?

28. srpna 2021 pořádáme oficiálně třetí ročník hudebního fesWvalu Bez ambicí, kde se snažíme pravidel- ně představovat interprety především z nezávislé či alternaWvní scény, jejichž ambicemi není primárně mainstreamový úspěch, ale tvorba hudby samotná, hledání nových směrů, autenWcita a ve výsledku nadčasovost napříč žánry.

Přesto, že vstupné dosud bylo dobrovolné (a chceme to tak udržet i nadále), zajišťujeme jak kvalitní zázemí pro diváky, tak pro vystupující, zároveň i nadstandardní zvukovou i světelnou aparaturu na obou stagích. Hlavní stage je v bezprostřední blízkosW našeho klubu ve sWnném a zeleném parku, druhá stage pak přímo v klubu.
V předchozích ročnících se jako vystupují objevili například Himalayan Dalailama, Katarzia, Leto, Květy, Povodí Ohře, Nauzea Orchestra, alphones, MutanW hledaj východisko, The Envlps, P/\ST, 7krát3, Dingo, Berenika Kohoutová, Tata bojs v exkluzivním elektroakusWckém setu…

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Výtěžek z této sbírky bude použit na technické zajištění fesWvalu a honoráře vystupujících interpretů.

Více:

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

=HAJDANO=
300 Kč  •  28. 8. 2021 15:22
✌️
Milý dárce
300 Kč  •  28. 8. 2021 9:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 8. 2021 9:41
Magda Lina production
300 Kč  •  15. 8. 2021 18:36
Velkorysý dárce
300 Kč  •  7. 7. 2021 15:12

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat