Jmenuji se Maruška a v březnu jsem oslavila 3 narozeniny. Mám dva zdravé bratry. Mojí diagnózou je od listopadu DMO a PMR. Mám všechna vyšetření, kde mi nic závažného nezjistili, ale ve vývoji jsem opožděná – nesedím, nelezu, nechodím, jen válím sudy. Maminka se mnou cvičí a jezdí na různé terapie. Mám zjištěný reflux moči 4 stupně a kvůli tomu trpím na záněty ledvin a záněty močového ústrojí už od narození.
Maminka by pro mě moc chtěla vozík za kolo, abych mohla jezdit s rodinou po výletech na kole. Jinak bohužel sedíme s maminkou doma a táta jezdí s klukama sám.
