Během tornáda, které se přehnalo jejich domem, přišli téměř o všechno. Manželé Iršovi žijí v domě se třemi dětmi – Veronikou, Markétou a Ivanem. Měl jsem to štěstí, že jsem dvě ze tří dětí učil na tamní základní škole. Dcera Markéta u mě letos ukončila devátou třídu. Všechny děti patřily k nejvzornějším žákům, co se týká prospěchu a slušného chování. Kdykoliv bylo potřeba, poskytla rodina třídě a také celé škole pomoc.
Ztrátu domu nese rodina velmi těžce, proto Vás touto cestou prosím o pomoc. Lidé, které potřebují pomoci je samozřejmě spousta, budu rád, pokud si vzpomenete také na tuto rodinu.
Za veškerou pomoc mockrát děkuji!:)